تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال 95
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
این غلط نامست یا پاسخ نامه =))))))))))))
پست اول رُ ویرایش کردم.
فایل در مدیا فایر آپلود شد.
سوال ۴۷ (اولین سوال ساختمان داده)هم جوابش اشتباهه!
اومده گفته رشد [tex]f1=n^{n^{\frac{1}{\log n}}}\: <\: f3=((2^n)^{\frac{\log n}{n}})!\: <\: f2=(2^{\log n})^{2^{\sqrt{2\log n}}}[/tex] هستش!
در حالیکه رشد f2 از f3 کمتره!
یعنی f2 میشه خانه ی دومی که باید ازش log بگیریم.که جوابش میشه [tex]2^{\sqrt{2\log n}}\log n[/tex]
مدار منطقی:
سوالات درسته و به نظرم سطحش متوسطه واین خوبه ، ولی پاسخنامه غلط زیاد داره لطفا بقیه دوستان هم نظر بدن
تست ۵۷، همونطور که دوستمون گفتن جواب گزینه ۴ چون یک عدد در مبنای r باید اعدادش در بازه ۰ تا r-1 باشه در مبنای ۵ هم عدد دیگه ای بدست می یاد
تست ۵۹، ۲ جواب داره گزینه ۱ و۴ هردو صحیح هستند که فقط گزینه ۴ صحیح اعلام شده
تست۶۰ ،مینترم ۱۵ در گزینه ها نیست
تست۶۲ ،جواب تست گزینه ۲ درسته در حالی گزینه۱ صحیح اعلام شده
اگه دسته ۴ تایی (قرمز)در شکل رو اضافه کنیم هر دو مخاطره رو رفع می کنه(پیوست)
(30 آبان 1394 11:11 ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 08:04 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]
(30 آبان 1394 07:11 ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط: [ -> ]سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۹ من گزینه ۱ رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه ۱و۴ صحیح بودن
سوال ۵۷ غلطه. چطور عدد ۶۳۰ می تونه در مبنای ۵ باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از ۰ تا ۴ را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر ۱۱۳۰ میشه نه ۶۳۰/

(30 آبان 1394 07:13 ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.

داداش حق با شما هست در مبنای ۵ میشه۱۱۳۰ نه ۶۳۰
سوال مشکل نداره!!
چون 630 بزرگتر از 324 است پس x باید از 7کوچکتر باشد(کوچکتر یا مساوی 6).در نتیجه رقمهای داخل پرانتز باید از 6 کوچتر باشند ولی اینطور نیست.پس این معادله نمیتونه درست باشه.درواقع گزینه 4 درسته.
سلام. دوستان سوال ۸۴ چرا در محاسبه جریان ۵ رو منهای دو دهم کرده؟! مگر در مدار و صورت سوال نگفته ۰.۱؟

دوستان سوال ۶۸ رو هم فکر کنم غلط اعلام کردند. نظر شما چیه؟
(01 آذر 1394 07:31 ب.ظ)reza.bsh نوشته شده توسط: [ -> ]سوال مشکل نداره!!
چون 630 بزرگتر از 324 است پس x باید از 7کوچکتر باشد(کوچکتر یا مساوی 6).در نتیجه رقمهای داخل پرانتز باید از 6 کوچتر باشند ولی اینطور نیست.پس این معادله نمیتونه درست باشه.درواقع گزینه 4 درسته.
بله ما هم نگفتیم سوال اشتباهه.
جوابش اشتباهه.

تقل قول های تودرتو رُ پاک کنید تا تاپیک شلوغ نشه.
(01 آذر 1394 12:50 ق.ظ)ماه و خورشید نوشته شده توسط: [ -> ]سلام بچه ها
من سوال ۶۹ مشترک رو حل کردم شد۷/۱
تو حل پارسه اومده از ورودی ها ۲تا کم کرده (شده ۰و ۲و۱۰) ولی تو رسم نمودارش فرایند سومی رو همون ۱۲گرفته.میخواسته عددهای خروجی روند در بیاد
بله غلط حل کرده وسط مسئله یادش رفته چکار کرده
(29 آبان 1394 05:33 ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط: [ -> ]با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.
دستتون درد نکنه. واقعا زحمت کشیدید.

میشه لطف کنید بودجه بندی پارسه رو هم بذارید؟ البته اگه زحمتی نیست براتون.

باز هم ممنون از آپلود سوالات. ایشالا که به نتیجه دلخواهتون برسید.
(03 آذر 1394 08:28 ب.ظ)@s@kur نوشته شده توسط: [ -> ]میشه لطف کنید بودجه بندی پارسه رو هم بذارید؟ البته اگه زحمتی نیست براتون.
ممنون از شما، منم برا شما آرزوی موفقیت دارم. بودجه بندی رُ در پست اول قرار می دم. از وبسایت پارسه هم قابل دانلود هست.

(03 آذر 1394 09:55 ب.ظ)ali77 نوشته شده توسط: [ -> ]یئدجه یندی پارسه افتضاحه
25% اول درخت دادن تو سرفصل نبوده
گفتن شمارش از مجموعه ها سوال دادن
و چند تا نکنه دیگه
...
با نظر شما همدل و موافقم. چاره ای نداریم. از همون بودجه بندی روی سایت استفاده می کنیم
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع