زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵

ارسال:
۲۹ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۹ ق.ظ، توسط Behzad TP.)
با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.
به مرور این پست آپدیت خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
Aurora، در تاریخ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوالات رو اینجا بررسی نکنید در بخش مربوط به هر درس بررسی کنید.

۱۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mrsh1372 , Iranian Wizard , bazardeh , ali65509 , *afsoon* , MINA 73 , mohammad_1m22 , bahram_khan , elinazi , ماه و خورشید , smasoud , ملینا ارشد , faraaz_mb , misagh01 , lexuc
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۵:۳۰ ب.ظ
RE: دانلود و بررسی سوالات آزمون های آزمایشی پارسه سال ۹۵
میشه دوستانی هم که آزمونهای رشته آی تی رو شرکت کردن سوالات و پاسخنامه رو اینجا آپلود کنن؟
خیلی ممنون.

مقصد در انتهای مسیر نیست، در امتداد مسیر است.
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۶:۱۹ ب.ظ
پس چرا دانلود نمیشهSadSadSad
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۲۹ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۳ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  با سلام.
در این تاپیک سوالات آزمون ۹۵ پارسه رشته کامپیوتر آپلود خواهد شد و درمورد سوالات مختلف آن بحث می کنیم. درصورتی که موسسه پارسه از انتشار سوالات اعلام عدم رضایت کند، فایل های آپلود شده حذف خواهد گردید.

توی سوالات مدار منطقی من ۳تا سوال اشتباه دیدم.
سوال ۵۷: گزینه درست اشتباه اعلام شده و در دفترچه حل تشریحی جواب غلطی داده شده
سوال ۵۹: دو گزینه درست بین گزینه ها وجود دارد. پارسه گزینه ۴ را درست اعلام کرده. درحالی که گزینه ۱ هم درسته.
سوال ۶۰: گزینه صحیح بین گزینه ها نیست چرا که شکل در دفترچه سوال یکجوره و در دفترچه پاسخ جور دیگه ای. (گرچه تفاوت کمه ولی باعث شده جواب توی گزینه ها نباشه)

سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۹ من گزینه ۱ رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه ۱و۴ صحیح بودن

اشک هایی که بعد از جنگ ریخته می شود***عرق های هستند که باید قبل از جنگ ریخته میشدند اما نشدند.(هیتلر بزرگ)
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۱۳ ب.ظ
سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
Aurora، در تاریخ ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۱۰:۵۶ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سوالات رو اینجا بررسی نکنید.

فایل‌(های) پیوست شده
۴۱۸/pdf
اندازه فایل: ۶۱۶/۶ KB
۳
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ
سوال ۴۶ به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
طبق تعریف تاتولوژی کتاب پوران ، یک عبارت مرکب وقتی تاتولوژیه که به ازای همه مقادیر T باشه.
ولی تو پاسخ این سوال بررسی کرده دیده تو گزینه ۴ طرف اول و دوم تاتولوژی نیستن پس نتیجه گرفته کل عبارت تاتولوژی نیست!!!
در صورتی که عبارت طرف دوم <--- طرف اول تاتولوژیه

[تصویر:  99687907715295763434.gif]
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۷ ب.ظ، توسط deep-romance.)
دوستان کسی هست سوال ۶۹ و ۷۰ رو بتونه توضیح بده؟[/quote]

(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  سوال ۴۶ به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
سلام. من هم فکر می کردم تاتولوژی نیست اما جدول رو بکشید، همه ی سطرها T میشه. همون گزینه ی ۱ درسته
طبق تعریف تاتولوژی کتاب پوران ، یک عبارت مرکب وقتی تاتولوژیه که به ازای همه مقادیر T باشه.
ولی تو پاسخ این سوال بررسی کرده دیده تو گزینه ۴ طرف اول و دوم تاتولوژی نیستن پس نتیجه گرفته کل عبارت تاتولوژی نیست!!!
۰
۰
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۷:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۴۵ ب.ظ، توسط bahram_khan.)
سوال ۷۰
فرایند اول نخ اول ۲ ثانیه(تموم شده)
فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه
فرایند میره تو صف دوباره منتظر دریافت سی پی یو میمونه(از فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه از اجراش مونده)
................................................................................​.................................
فرایند دوم نخ اول ۱ ثانیه اجرا و تموم
فرایند دوم نخ دوم ۱ ثانیه اجرا و سپس منتظر i/o میمونه
................................................................................​.................................
فرایند دوم نخ اول۳ ثانیه(چون هر فرایند از برش ۳ ثانیه استفاده میکنه بنابراین این فرایند دوباره میره تو صف)
دوباره فرایند اول نخ دوم ۱ ثانیه اجرا میشه و فرایند اول کلا تموم میشه
................................................................................​................................
فرایند دوم نخ دوم اجرا وتموم میشه(در لحظه ۹ وارد و در لحظه ۱۰ از حافظه خارج میشه

اشک هایی که بعد از جنگ ریخته می شود***عرق های هستند که باید قبل از جنگ ریخته میشدند اما نشدند.(هیتلر بزرگ)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deep-romance
ارسال:
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۹ من گزینه ۱ رو زدم در حالی که دو تا از گزینه ها درست بودن گزینه ۱و۴ صحیح بودن
سوال ۵۷ غلطه. چطور عدد ۶۳۰ می تونه در مبنای ۵ باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از ۰ تا ۴ را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر ۱۱۳۰ میشه نه ۶۳۰/

(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.
۰
۰
ارسال: #۱۰
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۹:۰۷ ب.ظ
میشه یه جای دیقه آپلود کنین دان نمیشه مرسی
۲
۰
ارسال: #۱۱
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۰:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط smasoud.)
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۳۰ ب.ظ)zorkide نوشته شده توسط:  میشه دوستانی هم که آزمونهای رشته آی تی رو شرکت کردن سوالات و پاسخنامه رو اینجا آپلود کنن؟
خیلی ممنون.
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۰۷ ب.ظ)elinazi نوشته شده توسط:  میشه یه جای دیقه آپلود کنین دان نمیشه مرسی
ضمن تشکر از دوست عزیزمون Behzad TP که این تاپیک کاربردی رو راه اندازی کردن؛
آزمونای سنجش و پارسه، هم آی تی و هم کامپیوترو من اینور اونر جم کردم تو پرشین گیگ گذاشتم. چون عنوان این تاپیک فقط ۲۵ درصد اول بود و درمورد پارسه، دیگه با اجازه دوستان یه تاپیک دیگه باز کردم، این لینکش:

۱
۰
ارسال: #۱۲
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۸:۰۴ ب.ظ)Behzad TP نوشته شده توسط:  
(30 آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۱ ب.ظ)bahram_khan نوشته شده توسط:  سوال ۵۷ درسته مشکل نداره من حساب کردم همون گزینه ۲ میشه
سوال ۵۷ غلطه. چطور عدد ۶۳۰ می تونه در مبنای ۵ باشه؟ در مبنای پنج ما ارقام از ۰ تا ۴ را داریم. عددی که در مبنای R هست نمی تونه ارقامی بیشتر از R-1 داشته باشه. اون عدد در مبنای پنج برابر ۱۱۳۰ میشه نه ۶۳۰/

(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۳ ب.ظ)deep-romance نوشته شده توسط:  سلام ، ممنون از این تاپیک، به نظر شما سوال ۶۹ مشترک حلش درسته؟ زمان سرویس فرآیند دوم سه ثانیه است، ولی توی پاسخ نامه خیلی بیشتر طول کشیده. دوستان بنده پاسخ نامه رو آپلود کردم. ملاحظه بفرمایید
سلام. ممنون از شما. فایلی که بنده آپلود کردم شامل جواب ها هم بود.

داداش حق با شما هست در مبنای ۵ میشه۱۱۳۰ نه ۶۳۰

۰
۰
ارسال: #۱۳
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۲۵ ب.ظ
سلام من نمیتونم دانلود کنم میشه برام بفرستین؟
mkhoshbini@yahoo.com
ممنون میشم
۰
۰
ارسال: #۱۴
۳۰ آبان ۱۳۹۴, ۱۱:۳۵ ب.ظ
(۳۰ آبان ۱۳۹۴ ۰۷:۱۵ ب.ظ)alidata نوشته شده توسط:  سوال ۴۶ به نظرتون جوابش اشتباه نیست؟
حرفتون درسته.
گزینه ۳ جواب سواله.چون گزینه ۳ تاتولوژی نیست
۱
۰
ارسال: #۱۵
۰۱ آذر ۱۳۹۴, ۱۲:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آذر ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ق.ظ، توسط ماه و خورشید.)

سلام بچه ها
من سوال ۶۹ مشترک رو حل کردم شد۷/۱
تو حل پارسه اومده از ورودی ها ۲تا کم کرده (شده ۰و ۲و۱۰) ولی تو رسم نمودارش فرایند سومی رو همون ۱۲گرفته.میخواسته عددهای خروجی روند در بیاد

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۶۸۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  حل و بررسی سوالات مدارمنطقی دکتری ۹۲ گرایش معماری nomad:D ۲۵ ۲۴,۴۰۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: masoumeh97
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۳۵ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۰۷ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۰۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۸۶۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۳,۰۳۴ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۹۸۸ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  بررسی سوالات تخصصی دکتری هوش masoomeh_s ۱ ۲,۰۰۰ ۰۱ اسفند ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vejdani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close