تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: ۳۱ آی تی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
۳۱ آی تی
خدایی توی هوش نامردی کردن که اون سوال جلو سو و عقب سو رو جوابشو عوض کردن...شاید رتبم بهتر از اینها میشد..حیف
به نظرتون چیا میتونم قبول شم؟
راستی معدلم ۱۴.۶۵ بود.

معماری بلد نبودم...شانسی زدم ببینم چی میشه طبق معمول منفی شد..تاثیری توی رتبه گرایش تجارتم نداره...اما در مورد هوش ...اون سوال ۲ تا پاسخ درست داشت..یا باید سوال و حذف میکردن یا هر دو گزینه رو درست حساب می کردند.
(06 خرداد 1391 03:55 ب.ظ)mam نوشته شده توسط: [ -> ]البته سوال اول رو منظورم هست... گیر کردن در بیشینه محلی...

به هر حال باز هم تبریک

دقیقا توی اون سوال هم درد مشترک داریم...من هوش و سیستم عامل ام از همه درسهام بهتر بود..ببین چه میکنه زمونه با ما..مدیریت همیشه خدا منفی میزدم...سیستم و هوش رو ۱۰۰(آزمون های آزمایشی)
تبریک میگم ، همیشه موفق باشید . Smile
من این رو با اجازه برای بچه های آی تی قرار میدم، اگه جواب بدن خیلی میتونه مفید باشه. چون از آی تی اطلاعات کمتری وجود داره و شما هم یکبار این راه رو با موفقیت رفتید.

1. کتب مرجع و کنکوری و یا جزوه ای که برای دروس زیر استفاده کردید رو بفرمایید.

ریاضی گسسته
ساختمان داده
طراحی الگوریتم
شبکه
مهندسی نرم افزار
پایگاه داده
سیستم عامل
مدیریت

2. با توجه به خواندن این مراجع، در هر درس کدام مرجع بنظرتون کافی بوده؟

3. آیا سوالات امسال، با سوالات 3و4 سال اخیر تفاوت داشت؟
۱.گسسته:پوران پژوهش..هرچند که اینقد یه چند ساله سخت میگیرن که اگه به دنبال زدن چند تست هستید اصلا این کتاب کافی نیست.
۲.ساختمان: چند سال اخیر سوالات مشابه و نسبتا آسونی اومده از این درس..مقسمی کافیه
۳.طراحی الگوریتم:کم کم داره جدی میشه این درس..سال ۹۱ یه ۳ تا سوال نسبتا مشکل داده بودند...کتاب انتشارات سپاهان ارشد عالیه..فوق العادست
۴.شبکه:همیشه این درس آسون بوده الا همین امسال..فکر کنم تنها راهی که هست اینه که کتاب شبکه دکتر حقیقت رو چندین و چند بار با دقت بخونید و هر جا که احساس کردید به اطلاعات بیشتری نیازه به سورس مراجعه کنید
۵.مهندسی نرم افزار:کتاب دکتر ناظمی انتشارات جلوه کتاب خوب و کاملی است..کنارش پوران رو هم داشته باشید
۶.پایگاه:فقط رانکوهی
۸.کتاب دکتر حقیقت و دکتر پدرام...کتاب دکتر حقیقت بیشتر تننبامیه و کتاب دکتر پدرام استالینگی
۹.مدیریت:فقط کتابهای رابینز..رفتار سازمانی و تئوری مدیریت..حداقل امسال که از این کتابها سوال اومد..فکر میکنم ۹۲ هم اینطوری باشه

اینا فقط کتاب هایی ه که من خوندم..ممکنه کتابهای زیادی وجود داشته باشه و نظرات جور واجور زیادی بشنوید..اما اگه یه خورده تحقیق کنید خودتون به یه اجماع کلی میرسید
ممنون که جواب دادید.

برای شبکه خوندن تست های چند سال اخیر به عنوان تمرین، کافیه یا سوالای دیگه هم مثله سوالات آخر فصل کتاب مرجع هم باید حل کرد تا حدی؟
(06 خرداد 1391 04:35 ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون که جواب دادید.

برای شبکه خوندن تست های چند سال اخیر به عنوان تمرین، کافیه یا سوالای دیگه هم مثله سوالات آخر فصل کتاب مرجع هم باید حل کرد تا حدی؟

مطمئن باشید که کفایت کردن به سوالات سال های پیش دیگه کافی نیست..چون هربار ممکنه مباحٍث جدیدی بدن..سوالات آخر فصل خیلی وقتها تبدیل به تست کنکور میشه..اون هم تست های مفهومی سخت..پس ازشون ساده نگذرید
من هم موافقم، ظاهرا امسال حتی زحمت ندادن به خودشون که به اعتراض ها نگاهی بیندازند!
وگرنه حداقل بایدسوالات 73 و 74 هوش تصحیح می شد!!
نهایتش این بود که دیگه سوال 74 دو گزینه ای اعلام میشد!!!تعریف جدید عبارت هورن را یاد بگیریم: یک عبارت هورن فقط یک لیترال منفی دارد!
تبریک میگمSmile
چه موسسه ای کنکور ازمایشی میرفتین؟
تمام منابع من با شما یکی بودند ولی رتبه من کجا و رتبه شما کجا
(06 خرداد 1391 11:19 ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط: [ -> ]تبریک میگمSmile
چه موسسه ای کنکور ازمایشی میرفتین؟

من یکی ۲ تا کلاس در ماهان و ۲ تا کلاس هم در پارسه برداشتم اما اصلا مفید نبودند...واسه همین هم توصیه نمیکنم به کسی..فکر کنم خودتان اگه خوب درس بخونید احتاجی به کلاس ندارید
راستی ببخشید من تبریک نگفتم.
امیدوارم که در سطوح بالاتر هم موفق باشید

منتظر مصاحبتون هم هستیم
سلام
تبریک میگم
میشه بگید هوس مصنوعی رو از کدوم مرجع خوندید؟
راسل ترجمه سعید راحتی
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع