زمان کنونی: ۰۲ خرداد ۱۴۰۳, ۰۳:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۱ آی تی

ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۷ ق.ظ، توسط admin.)
۳۱ آی تی
۳۱ آی تی
خدایی توی هوش نامردی کردن که اون سوال جلو سو و عقب سو رو جوابشو عوض کردن...شاید رتبم بهتر از اینها میشد..حیف
به نظرتون چیا میتونم قبول شم؟
راستی معدلم ۱۴.۶۵ بود.

فایل‌(های) پیوست شده

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۷
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , Potential , Mohammad-A , ف.ش , ریحانه , Mahbanoo313 , fatima1537 , Mansoureh , ارمان , sina_bhh , **sara** , kerm , Avicenna
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ، توسط arixooo.)
کارنامه..۳۱ آی تی

معماری بلد نبودم...شانسی زدم ببینم چی میشه طبق معمول منفی شد..تاثیری توی رتبه گرایش تجارتم نداره...اما در مورد هوش ...اون سوال ۲ تا پاسخ درست داشت..یا باید سوال و حذف میکردن یا هر دو گزینه رو درست حساب می کردند.

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۲ ب.ظ
RE: کارنامه..۳۱ آی تی
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)mam نوشته شده توسط:  البته سوال اول رو منظورم هست... گیر کردن در بیشینه محلی...

به هر حال باز هم تبریک

دقیقا توی اون سوال هم درد مشترک داریم...من هوش و سیستم عامل ام از همه درسهام بهتر بود..ببین چه میکنه زمونه با ما..مدیریت همیشه خدا منفی میزدم...سیستم و هوش رو ۱۰۰(آزمون های آزمایشی)

Erza Pound
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad-A
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۵ ب.ظ
تبریک میگم ، همیشه موفق باشید . Smile
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۱۰ ب.ظ
کارنامه..۳۱ آی تی
من این رو با اجازه برای بچه های آی تی قرار میدم، اگه جواب بدن خیلی میتونه مفید باشه. چون از آی تی اطلاعات کمتری وجود داره و شما هم یکبار این راه رو با موفقیت رفتید.

۱/ کتب مرجع و کنکوری و یا جزوه ای که برای دروس زیر استفاده کردید رو بفرمایید.

ریاضی گسسته
ساختمان داده
طراحی الگوریتم
شبکه
مهندسی نرم افزار
پایگاه داده
سیستم عامل
مدیریت

۲/ با توجه به خواندن این مراجع، در هر درس کدام مرجع بنظرتون کافی بوده؟

۳/ آیا سوالات امسال، با سوالات ۳و۴ سال اخیر تفاوت داشت؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۲۸ ب.ظ
کارنامه..۳۱ آی تی
۱.گسسته:پوران پژوهش..هرچند که اینقد یه چند ساله سخت میگیرن که اگه به دنبال زدن چند تست هستید اصلا این کتاب کافی نیست.
۲.ساختمان: چند سال اخیر سوالات مشابه و نسبتا آسونی اومده از این درس..مقسمی کافیه
۳.طراحی الگوریتم:کم کم داره جدی میشه این درس..سال ۹۱ یه ۳ تا سوال نسبتا مشکل داده بودند...کتاب انتشارات سپاهان ارشد عالیه..فوق العادست
۴.شبکه:همیشه این درس آسون بوده الا همین امسال..فکر کنم تنها راهی که هست اینه که کتاب شبکه دکتر حقیقت رو چندین و چند بار با دقت بخونید و هر جا که احساس کردید به اطلاعات بیشتری نیازه به سورس مراجعه کنید
۵.مهندسی نرم افزار:کتاب دکتر ناظمی انتشارات جلوه کتاب خوب و کاملی است..کنارش پوران رو هم داشته باشید
۶.پایگاه:فقط رانکوهی
۸.کتاب دکتر حقیقت و دکتر پدرام...کتاب دکتر حقیقت بیشتر تننبامیه و کتاب دکتر پدرام استالینگی
۹.مدیریت:فقط کتابهای رابینز..رفتار سازمانی و تئوری مدیریت..حداقل امسال که از این کتابها سوال اومد..فکر میکنم ۹۲ هم اینطوری باشه

اینا فقط کتاب هایی ه که من خوندم..ممکنه کتابهای زیادی وجود داشته باشه و نظرات جور واجور زیادی بشنوید..اما اگه یه خورده تحقیق کنید خودتون به یه اجماع کلی میرسید

Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحانه , Mohammad-A , Aurora , **sara** , capitan , saeid1389
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۳۵ ب.ظ
ممنون که جواب دادید.

برای شبکه خوندن تست های چند سال اخیر به عنوان تمرین، کافیه یا سوالای دیگه هم مثله سوالات آخر فصل کتاب مرجع هم باید حل کرد تا حدی؟
۰
۰
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۴۵ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۵ ب.ظ)ریحانه نوشته شده توسط:  ممنون که جواب دادید.

برای شبکه خوندن تست های چند سال اخیر به عنوان تمرین، کافیه یا سوالای دیگه هم مثله سوالات آخر فصل کتاب مرجع هم باید حل کرد تا حدی؟

مطمئن باشید که کفایت کردن به سوالات سال های پیش دیگه کافی نیست..چون هربار ممکنه مباحٍث جدیدی بدن..سوالات آخر فصل خیلی وقتها تبدیل به تست کنکور میشه..اون هم تست های مفهومی سخت..پس ازشون ساده نگذرید

Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatima1537 , ریحانه
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۰۶ ب.ظ
من هم موافقم، ظاهرا امسال حتی زحمت ندادن به خودشون که به اعتراض ها نگاهی بیندازند!
وگرنه حداقل بایدسوالات ۷۳ و ۷۴ هوش تصحیح می شد!!
نهایتش این بود که دیگه سوال ۷۴ دو گزینه ای اعلام میشد!!!تعریف جدید عبارت هورن را یاد بگیریم: یک عبارت هورن فقط یک لیترال منفی دارد!
۳
۰
ارسال: #۱۰
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
تبریک میگمSmile
چه موسسه ای کنکور ازمایشی میرفتین؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱
۰۶ خرداد ۱۳۹۱, ۱۱:۲۳ ب.ظ
کارنامه..۳۱ آی تی
تمام منابع من با شما یکی بودند ولی رتبه من کجا و رتبه شما کجا
۰
۰
ارسال: #۱۲
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)mirabi77 نوشته شده توسط:  تبریک میگمSmile
چه موسسه ای کنکور ازمایشی میرفتین؟

من یکی ۲ تا کلاس در ماهان و ۲ تا کلاس هم در پارسه برداشتم اما اصلا مفید نبودند...واسه همین هم توصیه نمیکنم به کسی..فکر کنم خودتان اگه خوب درس بخونید احتاجی به کلاس ندارید

Erza Pound
۰
۰
ارسال: #۱۳
۰۷ خرداد ۱۳۹۱, ۱۰:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۰۷ ب.ظ، توسط hajar2261.)
کارنامه..۳۱ آی تی
راستی ببخشید من تبریک نگفتم.
امیدوارم که در سطوح بالاتر هم موفق باشید

منتظر مصاحبتون هم هستیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: arixooo
ارسال: #۱۴
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۰ ب.ظ
۳۱ آی تی
سلام
تبریک میگم
میشه بگید هوس مصنوعی رو از کدوم مرجع خوندید؟

خدا کافیست...
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۹ خرداد ۱۳۹۱, ۰۵:۲۸ ب.ظ
۳۱ آی تی
راسل ترجمه سعید راحتی

Erza Pound
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۰۵ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۸۱۴ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  با خصوصیات تین کلاینت آشنا شوید zohreeee ۰ ۱,۶۹۹ ۱۱ مهر ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: zohreeee
Exclamation ارسال پرونده سربازی در تیر ماه....کمک کنید shayanww ۴ ۵,۱۲۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۷ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  تقسیم افراد به دو تیم ss311 ۲ ۱,۶۷۳ ۱۲ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  دوره آنلاین #Visual C (پروژه محور با هدف کسب مهارت های برنامه نویسی تیمی) nazi takpar ۴ ۳,۵۰۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nazi takpar
  تغییرات تیم مدیریت انجمن Bache Mosbat ۷ ۹,۶۰۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: noyasystem
  تفاوت تین کلاینت و زیروکلاینت در چیست ؟ grmohammad ۰ ۲,۰۰۲ ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: grmohammad
  اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ۹۶ mohamad139400 ۰ ۴ ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: mohamad139400
  پادکست های آموزشی دوره ی رایگان مفاهیم برنامه نویسی تیم جهاد علمی قاصدک۲۳ ۴ ۳,۵۸۹ ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close