تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: 656 هوش مصنوعی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
اینم از کارنامه درخشان منBig Grin

محل قبولی::رباتیک دانشگاه یزد _ شبانه
حیف ریاضی رو خوب زدی ، کاش من اینقدر زده بودم Rolleyes

اگه خواستی امسال هم بخونی ، روی درس هوش مصنوعی سرمایه گذاری کن ، ضرر نمیکنی Smile
البته انشاالله امسال قبولی
(24 تير 1391 08:21 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]حیف ریاضی رو خوب زدی ، کاش من اینقدر زده بودم Rolleyes

اگه خواستی امسال هم بخونی ، روی درس هوش مصنوعی سرمایه گذاری کن ، ضرر نمیکنی Smile
ممنون از راهنماییتون.
دقیقا اشتباهم توجه نکردن به دروس تخصصی بود،تقریبا از 3 تا درس رو هم دیگه یه درس و خوندمTongue
خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile
حالا امسال قبول شید میرید یا برای سال دیگه میخونید؟
(24 تير 1391 08:43 ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی هم خوب، مگه کارنامتون چشه؟ Smile
حالا امسال قبول شید میرید یا برای سال دیگه میخونید؟

ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile
به امید خدا برای سال دیگه میخونم.
(24 تير 1391 08:53 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile

اشکال نداره، حتما نخوندید که درصدتون کم شده دیگه...
منم ۶۷۰ شدم، ببینیم سال دیگه کی رتبش بهتر میشه Big Grin
(24 تير 1391 11:47 ب.ظ)Ali-B نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 تير 1391 08:53 ب.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون.زبان و دروس تخصصیم درخشانش کرده دیگهSmile

اشکال نداره، حتما نخوندید که درصدتون کم شده دیگه...
منم ۶۷۰ شدم، ببینیم سال دیگه کی رتبش بهتر میشه Big Grin

چه جالب،پس یکی از رقبای سرسختینBig Grin
موفق باشین
بنظرم برای کسب رتبه خوب ، باید حداقل در یکی از گروه ها ( مثلا ریاضی یا تخصصی ) خیلی خوب باشید ، این مسئله موجب میشه تراز خوبی کسب کنید
اگه تخصصی هوش رو یه خورده بیشتر می زدید راحت قبول بودید.
(25 تير 1391 12:27 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم برای کسب رتبه خوب ، باید حداقل در یکی از گروه ها ( مثلا ریاضی یا تخصصی ) خیلی خوب باشید ، این مسئله موجب میشه تراز خوبی کسب کنید
ممنون از راهنماییتون.
بالا بردن درصد ریاضی برام راحتتره تا تخصصی،تنها درس تخصصی که با علاقه میخونم الگوریتم.
(25 تير 1391 12:39 ق.ظ)fateme66 نوشته شده توسط: [ -> ]
(25 تير 1391 12:27 ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]بنظرم برای کسب رتبه خوب ، باید حداقل در یکی از گروه ها ( مثلا ریاضی یا تخصصی ) خیلی خوب باشید ، این مسئله موجب میشه تراز خوبی کسب کنید
ممنون از راهنماییتون.
بالا بردن درصد ریاضی برام راحتتره تا تخصصی،تنها درس تخصصی که با علاقه میخونم الگوریتم.

هوش هم خوبه من امسال فکر کنم 4 تا صحیح زدم . کمتر از الگوریتم هم وقت روش گذاشتم .
(25 تير 1391 12:30 ق.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط: [ -> ]اگه تخصصی هوش رو یه خورده بیشتر می زدید راحت قبول بودید.
ممنون.
وضعیت دروس تخصصیم اصلا خوب نبود،البته از بقیه درسا هم انتظار چندانی نداشتم،انشالا امسال جبران میکنم.
به نظر شما امسال تخصصی هوش نسبت به پارسال خیلی آسون نبود؟
(24 تير 1391 08:21 ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط: [ -> ]روی درس هوش مصنوعی سرمایه گذاری کن ، ضرر نمیکنی Smile
درسته نسبت به خیلی از دروس دیگه ، با یکم وقت گذاشتن روی تخصصیهای هوش میشه درصد خوبی بدست آورد.
تخصصیهای هوش امسال نسبت به سالهای قبل که آسونتر نبود ولی خیلی هم سخت نبود.
دوست گرامی انشاالله که یک جای خوب قبول بشید.موفق باشید.
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع