زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۴۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)

ارسال: #۹۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شهریور ماه ( خواندن گروهی)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۴۸ ب.ظ)anahitanamvar نوشته شده توسط:  من توسیستم عامل چیزی پرسیده بودم ؟ آخه نمی دونم برای پی گیری جوابهام تو مانشت به غیر از گزینه ارسال های من از چی می شه استفاده کرئ . چه جوری میشه فهمید جواب پستتون رو دادن ؟؟؟

سلام. اگه موضوع ایجاد کردید میتونید وارد پروفایلتون بشید و روی "یافتن تمام موضوع ها" کلیک کنید. البته قبل از ایجاد تالار دروس اگه روی "سوالات من" کلیک میکردید موضوعاتونو میاورد ولی چون این دکمه مربوط به بخش پرسش و پاسخ بود دیگه چیزی نمیاره. اگرم موضوع ایجاد نکرده باشید باید از همون "ارسالهای من" استفاده کنید.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana_12345
ارسال: #۹۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۴:۵۳ ب.ظ
با سلام به همه.تا اینجا که من نظرات دوستان رو خوندم کسی در مورد تاپیک اصلی یعنی درس خوندن گروهی نظری نداده همه اکثرا دارن در مورد کتابها و جزوات حرف می زنن.اگه می شه شروع کنیم این خوندن رو.یه درسی رو مشخص کنیم از اول با هم بخونیم
۰
۰
ارسال: #۹۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۶:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۳ ب.ظ، توسط zarei1991.)
سلام....یادتونه گفتم شهریور شروع می کنم؟بالاخره ۲-۳ روز پیش شروع کردم و کم کم دارم راه میفتم....راستی شرمنده من زیاد نمیتونم سر بزنم آخه وقتی صبح میرم سر درس همش میخونم و بین درسا کلا ۱۵ دقیقه استراحت میکنم....ولی خداییش خیلی سخته...توکل بخدا...
۰
۰
ارسال: #۹۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۰۳ ب.ظ
سلام بچه ها خداوکیلی شهریور درس خوندن یه چیز دیگه است خدایی من هر وقت تیر یا مرداد کتاب رو باز می کردم زود خسته می شدم ولی الان شاید باورتون نشه با اشتیاق درس می خونم .سرعتم هم خیلی بالاتر رفته.

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۹۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۸:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)ttiiko نوشته شده توسط:  حل تمرین گسسته گریمالدی به فارسی اسکن شده رو قبلا دیدم اما الان هر چی میگردم لینکشو پیدا نمیکنم!(زبان اصلی ویرایش پنجم رو نمیگما!)
قسمت اولشو که یه فایل ۴ Mg هست رو دارم که فقط جلد ۱ بخش ۱ و ۲ (شمارش و منطق) رو داره اگه بقیشو کسی داره لطف میکنه لینک بده !
مرسی

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من با حرف شما زیاد موافق نیستم....
با کتاب پارسه یا پوران هم کاری ندارم...با اینکه خودم پوران رو هم دارم و برای مهر ماه از روی اون میخونم...
شما برین قسمت مصاحبه کننده ها و ببینین که بچه هایی که رتبه زدن اکثرا چی خوندن...بیشتریاشون مقسمی خوندن...البته باز هر کسی یجوره و یچوری یاد میگیره..من با مقسمی خیلی راحتم...نظر شخصیه و هر کسی میتونه هر چیزی که میخاد بخونه...

بله با مقسمی همه خیلی راحتن مخصوصا با درسنامش! اما وقتی به تستا میرسید شدیدا ناراحت میشید Wink
مخصوصا فصول اولیه و بازگشتی(recursive)! بطور مثال ویرایشی که من از ساختمان مقسمی دارم(سال ۸۹ ) قضیه اصلی رو نگفته
حل المسایل فارسی گسسته گریمالدی رو نداری ؟ خیلی لازم دارمش
برای من سال۸۵Big Grin
نه ندارم...شما لینک ویس شبکه حقیقت رو داری بهم بدهBig GrinRolleyes
گرید مالیدی هم مگه فارسیش هست؟

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۳ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خداوکیلی شهریور درس خوندن یه چیز دیگه است خدایی من هر وقت تیر یا مرداد کتاب رو باز می کردم زود خسته می شدم ولی الان شاید باورتون نشه با اشتیاق درس می خونم .سرعتم هم خیلی بالاتر رفته.
منم موافقمRolleyes

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۹۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام....یادتونه گفتم شهریور شروع می کنم؟بالاخره ۲-۳ روز پیش شروع کردم و کم کم دارم راه میفتم....راستی شرمنده من زیاد نمیتونم سر بزنم آخه وقتی صبح میرم سر درس همش میخونم و بین درسا کلا ۱۵ دقیقه استراحت میکنم....ولی خداییش خیلی سخته...توکل بخدا...

خیلی خوبه. اینم خوبه که انقد داری درس می خونی که نمیتونی زیاد سر بزنی(نکته مثبت)
من بین ۱۵ مین درس.استراحت میکنم.(باید حل شه)

۱
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۹۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۳۹ ب.ظ
منم موافقم الان تقریبا ۹۰% برنامم اجرا میشه خیلی احساس خوبیه!!!

من می خواهم و می توانم ...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۹۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم موافقم الان تقریبا ۹۰% برنامم اجرا میشه خیلی احساس خوبیه!!!
منم کم کم افتادم رو قلتک...تنها گسسته و مدیریت رو خوب پیش نرفتم...که مدیریت رو گذاشتم چند وقته دیگه...گسسته رو هم ای دارم باهاش ور میرمBig Grin
ولی اکثر کتابای دیگه رو به وسطاش رسیدم...خدا کنه تابسون که تموم بشه منم یه دور بزنم...بعدش از مهر ماه برای آزمون خوب و مفهمومی بخونیم(ایشالله)Shy

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۹۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط maryam.raz.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم موافقم الان تقریبا ۹۰% برنامم اجرا میشه خیلی احساس خوبیه!!!
منم کم کم افتادم رو قلتک...تنها گسسته و مدیریت رو خوب پیش نرفتم...که مدیریت رو گذاشتم چند وقته دیگه...گسسته رو هم ای دارم باهاش ور میرمBig Grin
ولی اکثر کتابای دیگه رو به وسطاش رسیدم...خدا کنه تابسون که تموم بشه منم یه دور بزنم...بعدش از مهر ماه برای آزمون خوب و مفهمومی بخونیم(ایشالله)Shy

یه دور همه کتابها تا آخر تابستون؟
خوش بحالتون!!
بیشترین چیزی که وقت منو گرفته گسسته گریمالدی هست!!
مگه تموم میشه!

(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)SarahRad نوشته شده توسط:  منم موافقم الان تقریبا ۹۰% برنامم اجرا میشه خیلی احساس خوبیه!!!

سلام سارا جان
واست پیام گذاشتم
منتطر جوابم!Rolleyes
من همین روزها میام کتابخونه!‍

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
۰
۰
ارسال: #۱۰۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۴۲ ب.ظ
بچه ها برای درس مهندسی نرم افزار کتاب درس و تست چی خوبه؟
خودم پوران میخونم ولی احساس میکنم کامل نیست متنش خیلی روان نیست
برای مدیرت باید ۲تا کتاب خونده بشه؟
میشه یه کتاب خوبم برا مدیریت بگید؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۱۰۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۲ ب.ظ)white bird نوشته شده توسط:  بچه ها برای درس مهندسی نرم افزار کتاب درس و تست چی خوبه؟
خودم پوران میخونم ولی احساس میکنم کامل نیست متنش خیلی روان نیست
برای مدیرت باید ۲تا کتاب خونده بشه؟
میشه یه کتاب خوبم برا مدیریت بگید؟
باهات موافقم منم این احساس رو دارم...
ولی کم کم راه میافتی...در کنارش برای مهر ماه کتاب پرسمن ترجمه سالخورده رو بگیر بخون...
برای مدیریت هم میتونی پوران جلد یک رو بگیری بخونی..
این لینک رو نیگاه کن رتبه ی ۳۱ آی تی ببین مدیریت چی خونده و حرف هاش رو هم اویزه گوشت کنBig Grin

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: white bird
ارسال: #۱۰۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ق.ظ، توسط zarei1991.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۲ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۰ ب.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  سلام....یادتونه گفتم شهریور شروع می کنم؟بالاخره ۲-۳ روز پیش شروع کردم و کم کم دارم راه میفتم....راستی شرمنده من زیاد نمیتونم سر بزنم آخه وقتی صبح میرم سر درس همش میخونم و بین درسا کلا ۱۵ دقیقه استراحت میکنم....ولی خداییش خیلی سخته...توکل بخدا...

خیلی خوبه. اینم خوبه که انقد داری درس می خونی که نمیتونی زیاد سر بزنی(نکته مثبت)
من بین ۱۵ مین درس.استراحت میکنم.(باید حل شه)
حل کردنش دست خودتونه...به درس علاقه نشون بدید(وقتی با علاقه بخونید واقعا نمیدونید وقت کی سپری شده) هر چند اگه از درسیم خوشتون نیومد بازم بگید عجب درس شیرینیه و با این احساس جلو برید...ایشالا همه موفق بشن...
۰
۰
ارسال: #۱۰۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۰۹:۳۰ ق.ظ
من برای مدیریت جزوه مدیریت اجرایی ماهان رو دارم می خونم البته هر از گاهی - فکر می کنین کافی باشه؟ حدود ۵۰۰ صفحست.

برای مهندسی نرم افزارم دارم سامرویل ترجمه جعفر نژاد رو می خونم . می شه بجای پرسمن سالخورده من جزوه نرم افزار پارسه رو بخونم؟ یا حتما باید خوده پرسمن خونده بشه؟ اصلا کار درستی کردم که سامروویل و شروع کردم؟ الان فصل هفتم. حدود ۳۰ فصله
۰
۰
ارسال: #۱۰۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۰:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ق.ظ، توسط ttiiko.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ق.ظ)pita نوشته شده توسط:  من برای مدیریت جزوه مدیریت اجرایی ماهان رو دارم می خونم البته هر از گاهی - فکر می کنین کافی باشه؟ حدود ۵۰۰ صفحست.
می شه بجای پرسمن سالخورده من جزوه نرم افزار پارسه رو بخونم؟ یا حتما باید خوده پرسمن خونده بشه؟
جزوه ماهان در اصل برای رشته مدیریت نوشته شده! برای کنکور آی تی زیاد هم هست! آقای سلامی این جزوه رو تو ماهان با power point درس میدن و شنیدم مثال های خوبی میزنن که کمک میکنه مفاهیم از ذهن نره. اگر در بین دوستان رشته مدیریت پی جو بشید صدای ایشون رو هم میتونید پیدا کنید! دقت کنید برای کنکور آی تی لازم نیست اسامی افراد و نظریه ها رو مثل مدیریتی ها مو به مو حفظ کنید.
اگه نسبت به مهندسی نرم افزار دید دارید یعنی خوب خوندید قبلا و مفاهیم رو خوب میشناسید جزوه آقای ناظمی (پارسه) و کتابشون که پرسش دو جوابی و جهارجوابی هم داره ( انتشارات جلوه که یه عالمه برگه سفید هم داره و کلی باز باز نوشته ) برای جمع بندی خوبه! ولی اگه کلا تو باغ نیستی و وقتی کتاب ناظمی رو میخونی بیشتر مطالب برات ناآشناس اگه نخوای حفظ کنی و بخوای مفهوم رو درک کنی مجبوری پرسمن رو بخونی
یه مثال کوچیک میزنم ، توی کتاب ناظمی میبینی که نوشته "اضافه کردن افراد برنامه نویس در وسط پروژه سرعت پروژه رو کم میکنه!" خب یا باید این جمله رو خفظ کنی یا اینکه مفهوم رو درک کنی و بدونی چرا این اتفاق میوفته برای درکش مجبوری پرسمن فصل ۱ رو بخونی!

اما یه توصیه ، اگه خواستی پرسمن رو بخونی از روی ترتیب فصول اسلام ناظمی بخون! اینجوری به مفاهیم مبهم کمتری بر میخوری!
قصه اینه که پرسمن یه سری مفاهیم رو در فصول اولیه استفاده میکنه و در بخش سه به بعد این مفاهیم رو در فصول جداگانه توضیح میده! اما در فصول اولیه هنگام به کار بردن اون مفاهیم و اصطلاحات توضیح مختصری میده که برای دانشجو مبهمه! اما سر کلاس استاد هرجا لازم باشه توضیحات لازم رو میده و ابهامات رو رفع میکنه! ولی وقتی خودتون کتاب رو تنها میخونید در فصول اولیه این ابهامات زیاد میشن هرچند در آخر کلیه اصطلاحات کامل توضیح داده میشه اما دانشجو تا نیمه کتاب احساس میکنه کتاب سخت و مبهمه ، در حالی که نیست.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , white bird
ارسال: #۱۰۵
۰۶ شهریور ۱۳۹۱, ۱۱:۱۴ ق.ظ
معماری فصل های اولش ( من از راهیان ارشد ) میخونم . این قسمت ماینتس و نما خیلی مهمه؟!!

من اصلا نمیفهمم قضیه اش چیه؟! همیشه باهاش مشکل داشتمUndecided

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Lightbulb مطالعه گروهی کارمندان برای کنکور ارشد ۱۴۰۳ deniz22 ۰ ۳۴۵ ۲۹ آبان ۱۴۰۲ ۱۱:۴۲ ق.ظ
آخرین ارسال: deniz22
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۷۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  خواندن گروهی کنکور دکتری هوش ۹۹ Lootus ۹ ۸,۰۶۰ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۳ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۴۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  مطالعه گروهی ارشد ۱۴۰۰ persiancoder ۹ ۵,۴۲۱ ۱۹ دى ۱۳۹۹ ۰۷:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: nasser89
  نوشتن مقاله به صورت گروهی osho ۰ ۱,۸۴۶ ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: osho
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۲۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close