تالار گفتمان مانشت
المپیک لندن ۲۰۱۲ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶ ۱۷ ۱۸
RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - blackhalo1989 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این پست هم بعدا پاک خواهد شد.
مثل نامه های ماموریت کاراگاه گجت!

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۷ ب.ظ

معتمد واقعا برای طلا نیومده بود
یه جوری بود (کاملا خنثی بود!!!!)
نون نخورده بود؟! انگیزه نداشت؟! انگیزه داشت روحیه نداشت؟! چی بگم!!!!
مدال نقره المپیک هم خیلیه ها اما نمیدونم چرا اصلا به دل نمیشینه
با آرزوی موفقیت برای یوسف کرمی

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  دوستان ما سعی می کنیم غیر مستقیم تذکر بدیم ولی مثل این که نمی شه.این دفعه مستقیم میگم بحث هایی که به عنوان تاپیک ربطی نداره رو انجام ندید.!! اگه بحثی هست درجای خودش! عنوان المپیکیه که دلیل نمی شه هر مساله مرتبط با المپیک و حاشیه اون رو مطرح کرد. احتمالا پست های نامرتبط بعدا پاک می شه ضمن این که بعد از این پستی نامرتبط دیده بشه بدون اطلاع پاک می شه گفتم که بعدا گله ای نباشه!!

این پست هم بعدا پاک خواهد شد.

چرا بعدا؟ الان نمیشه پست های نامربوط حذف بشه که وقتی میایم تاپیک رو بخونیم اینقدر نویز وسطش نباشه. طول میکشه خوندنشونUndecided

ممنون

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ

بله!!! اینم عاقبت مغرور شدن ...

چون کرمی توی رقابتای کسب سهمیه با اقتدار این بازیکن اسپانیایی رو برده بود،واقعا" مغرور شد و اینجا هم با اقتدار تمام بازی رو باخت....

واقعا" شبیه این بازیکنای آماتور مسابقه می داد، لیاقتش چیزی بیشتر از این نبود...

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۸ ب.ظ

ای بابا تیم تکواندو چرا سوراخ شد Dodgy

سوسن بازی اول رو ۴-۵ باخت
یوسف کرمی بازی اول رو ۲-۸ باخت

TongueTongueTongueمتعمد دوست داریمTongueTongueTongue

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Sunshine Off - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۰ ب.ظ

متاسفانه امروز توی تکواندو خوش شانس نبودیم وچه آقایون وچه خانم ها باخت به همراه داشتیم امیدواریم توی کشتی جبران کنیم.

المپیک لندن ۲۰۱۲ - Eternal - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۲ ب.ظ

وا اینا چرا اینجوری بازی کردن ، کرمی از تو دیگه انتظار طلا داشتیم چقدر سست؟؟؟؟ خیلی راحت طلا پر! نه تنها طلا، نقره و برنز هم پر شدن!

هـــــــــــــــــــــــی ان شالله کشتی ببینیم چی مشه ، ساعت ۱۶:۳۰ تا جایی که میدونم.

بچه ها ما طلا میخوایـــــــــــــــــــــــــــــیم، خدا کمکتون کنه ، شما هم تلاش کنید ، ما هم دعاتون میکنیم.

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

اگر برای همه تیم هامون آدم های دلسوزی مثل آقای بنا رو داشتیم ورزشکارهامون قابلیت این رو داشتن که تو چند تا رشته دیگه هم تیم ایران قهرمان بشه
من اصلا از مصاحبه مربی بوکس بعد از مسابقه آخر خوشم نیومد من که مسابقه های بوکس رو ندیدم اما هر چقدر هم بد بوده باشه مربی نباید بیاد بگه بوکسور مقالب تو رنکینگ جهانی انقدر از ما بالاتر بود، تجربه اونا انقدر بیشتر بود و... بعد هم بگه واقعا خیلی بعید بود که ماببریمDodgy یه کلمه نگفت روزبهانی خیلی خوب بود، فقط گفت روزبهانی تمام تلاشش را کردUndecided

(نظر من) آخه مربی تو که نباید بگی ما باید واقع بین باشیم! ما به عنوان تماشاچی باید واقع بین باشیم، مسئولین فدراسیون وبقیه کادر فنی باید واقع بین باشند اما تو باید به ورزشکارت ایمان ۱۰۰% داشته باشی. کوچکترین تزلزل تو تاثیر کاملا مستقیم روی اون بنده خدایی داره که با پشتوانه تو وارد زمین شده

المپیک لندن ۲۰۱۲ - mrousta - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ)eris229 نوشته شده توسط:  اگر برای همه تیم هامون آدم های دلسوزی مثل آقای بنا رو داشتیم ورزشکارهامون قابلیت این رو داشتن که تو چند تا رشته دیگه هم تیم ایران قهرمان بشه

همیشه مقصر خود ما هستیم (الان رییس فدراسیون تکواندو!!!)

مگه برای تکواندو،ما بهترین مربی ملی رو نداشتیم ؟؟؟؟ پس چرا بخاطر یه سری مسائل حاشیه ای اونو از دست دادیم؟؟؟

ایشون هم میتونست در حد بنا تیم تکواندو رو پیروز کنه (تیم تکواندویی که تا المپیک قبلی جور خیلی از ورزشای دیگه رو میکشید!!!)

امیدوارم امروز مابقی ورزشکارا بتونن موفق باشن

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - Marcel - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ

هی...
هادی ساعی کجایی...
تکواندو ایران تِرکیده...!

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - eris229 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ)mrousta نوشته شده توسط:  امیدوارم امروز مابقی ورزشکارا بتونن موفق باشن

ان شاا... که کشتی بهتر باشه

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - berkeley - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۰ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۰ ب.ظ)mohammadneman نوشته شده توسط:  طلایی که به قیمت دست دادن با داور و مدال دهنده زن باشد به سنگ هم نمی ارزد .

چه حرفا SmileSmile
من دست زنه رو نگاه کردم ولی بنده خدا چیزی تو دستش نبودTongueBig Grin

به نظر من که کاملا بی اشکال بود(منم مثل شما الان روزم نماز میخونم و..... )
ولی تو اون شرایط فک نکنم کسی به فکر بعضی چیزها باشهUndecided یعنی هر کسی دیگه بود این کارو میکرد
چون معمولا افراد همین که پرچم کشورشون بالا میره تو ورزشگاه از شادی کلا حواسشون نیست

المپیک لندن ۲۰۱۲ - smartII - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۰ ب.ظ

(۱۹ مرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mohammadneman نوشته شده توسط:  حمید و امید کشتی گیران ماه دستشان درد نکند برای طلا اما به چه قیمتی ؟ طلایی که به قیمت دست دادن با داور و مدال دهنده زن باشد به سنگ هم نمی ارزد .
ای کاش با انها دست نمی دادید و نمی گذاشتید لمستان کنند حتی اگر طلا نمی گرفتید برای ما بیشتر ارزش داشت که همه چیز ما را زیر سوال بردید .
با اینکه شاید ایشون همین طوری برای مزاح این حرفا رو زده باشند اما واقعتهایی در بیرون هم هست و بعضیا هستند که همه چیزشون به این راحتی از دست میره!
حالا شما چه جوری دیدید؟ مگه از شبکه ۳ نگاه نمی کردید؟ما که چیزی ندیدیم! نکنه شما......

المپیک لندن ۲۰۱۲ - *Najmeh* - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۴۵ ب.ظ

بابا ای چچه وضعی شده کشتی هم که داره خراب میکنه

RE: المپیک لندن ۲۰۱۲ - fateme66 - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ

(۲۰ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ق.ظ)agentv نوشته شده توسط:  به نظر من اگه برنز می گرفت بهتر از نقره بود. برنز با برد به دست میاد اما نقره با باخت. اگه دقت کرده باشین اکثر اونایی که موقع توزیع مدال گریه می کنن رو سکوی دوم هستن نه سوم.
چه جالبSmile
به نکته جالبی اشاره کردین

المپیک لندن ۲۰۱۲ - javadjj - 20 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ

آقای عامل : ماشالله به صادق گودرزی دلاور مردخطه ی همدان شهر ملایر - صادق جوانمردانه کشتی گرفت