تالار گفتمان مانشت
انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳
انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - smart - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ

فکر کنم دانشگاه الزهرا هم قبول بشید

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - nassim92 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)SSaber نوشته شده توسط:  این جدوله درسته؟؟یکی با ۷۰۰شبانه مالک اشتر اورده در صورتی که من پارسال با ۶۷۰نیاوردم،تازه بعد شبانه مالک اشتر چند تا انتخاب دیگه هم داشتم ک نیاوردم،مگه میشه؟؟؟؟
والا من نمیدونم!میگن درسته!Huh

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۰۳ ب.ظ)smart نوشته شده توسط:  فکر کنم دانشگاه الزهرا هم قبول بشید
روزانه؟

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - smart - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  روزانه؟
نمیدونم من فقط یادمه دو سه سال پیش با رتبه سیصد و خورده ای هوش اونجا قبول شدن ولی روزانه یا شبانه شو نمیدونم ولی اگه فایل قبولی های مانشت رو نگاه کنید پارسال با ۲۶۱ روزانه الزهرا قبول شدن ولی خب پارسال یه ذره اوضاع ظرفیت ها خراب بود البته امسال هم ظاهرا ظرفیت هوش تغییر نکرده اما نرم ۵۰ تا اضافه شده

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - mamul - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۵ ب.ظ

سلام بچه ها.من با ۳۳۷ معماری کجا قبول میشم؟

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - adele_69 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۲۵ ب.ظ)smart نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۲۰ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  روزانه؟
نمیدونم من فقط یادمه دو سه سال پیش با رتبه سیصد و خورده ای هوش اونجا قبول شدن ولی روزانه یا شبانه شو نمیدونم ولی اگه فایل قبولی های مانشت رو نگاه کنید پارسال با ۲۶۱ روزانه الزهرا قبول شدن ولی خب پارسال یه ذره اوضاع ظرفیت ها خراب بود البته امسال هم ظاهرا ظرفیت هوش تغییر نکرده اما نرم ۵۰ تا اضافه شده

هوش حدود ۵۰ تا کم شدهAngry

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - pasargad7788 - 23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ

سلام. امروز رفتم نصیر . خوب بود . دکتر خلیلی فر مشاورش بود. توصیه اشون این بود که ۱۰۰ انتخاب رو به سه دسته تقسیم کنید. دسته خوشبینانه دسته واقع بینانه دسته بدبینانه و هر دسته را به صورت مجزا مرتب کنید. فقط مطمئن باشید که رشته مثلا ۵۶ ام را بیشتر از رشته ۵۷ ام می پسندید.

ترتیب دانشگاهها به روایت ایشان:
شریف امیرکبیر تهران علم وصنعت بهشتی تربیت مدرس نصیر الزهرا صنعتی اصفهان شیراز فردوسی مشهد خوارزمی همدان اصفهان چمران باهنر شاهرود سمنان یزد

و اینکه به ترتیب روزانه ،شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی و مجازی را انتخاب کنید. (البته خودم در مورد اینکه پیام نور از غیرانتفاعی بهتره شک دارم)

کلا نظرشون این بود که غیرانتفاعی ها خوب نیستند.

راستی یک فایل به اسم راهنمای آزمون هم در مسیر زیر وجود دارد:
kashir.ir

موفق باشید

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - raz_13496 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ

سلام بچه ها خواهشا بگید چطور نسبت به کارنامه ام اعتراض بزنم؟

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - nassim92 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹ ق.ظ

واقعا ممنونم

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - sayedre - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ

دوستان گلم من رتبه ی۴۱۷ معماری رو آوردم
محل کارم هم اصفهان هست. بعدش هم حوصله ی دانشکاههای غیر انتفاعی و پیام نور رو ندارم دو انتخاب می خوام داشته باشم
یکی دانشگاه اصفهان یکی هم صنعتی اصفهان آیا با این رتبه قبول میشم روزانه شبانش برام مهم نیست.لطفا کم لطفی نکنید اگه کسی چیزی میدونه بگه

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - alamdar_761 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۱۹ ق.ظ

(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۱۴ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  سلام. امروز رفتم نصیر . خوب بود . دکتر خلیلی فر مشاورش بود. توصیه اشون این بود که ۱۰۰ انتخاب رو به سه دسته تقسیم کنید. دسته خوشبینانه دسته واقع بینانه دسته بدبینانه و هر دسته را به صورت مجزا مرتب کنید. فقط مطمئن باشید که رشته مثلا ۵۶ ام را بیشتر از رشته ۵۷ ام می پسندید.

ترتیب دانشگاهها به روایت ایشان:
شریف امیرکبیر تهران علم وصنعت بهشتی تربیت مدرس نصیر الزهرا صنعتی اصفهان شیراز فردوسی مشهد خوارزمی همدان اصفهان چمران باهنر شاهرود سمنان یزد

و اینکه به ترتیب روزانه ،شبانه، پیام نور، غیر انتفاعی و مجازی را انتخاب کنید. (البته خودم در مورد اینکه پیام نور از غیرانتفاعی بهتره شک دارم)

کلا نظرشون این بود که غیرانتفاعی ها خوب نیستند.

راستی یک فایل به اسم راهنمای آزمون هم در مسیر زیر وجود دارد:
kashir.ir

موفق باشید

سلام میشه بگید اولویت ها را براساس چه گرایشی گفتند
آیا دانشگاه اصفهان بعد از همدان و خوارزمیه؟

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - nassim92 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۵۲ ق.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ)sayedre نوشته شده توسط:  دوستان گلم من رتبه ی۴۱۷ معماری رو آوردم
محل کارم هم اصفهان هست. بعدش هم حوصله ی دانشکاههای غیر انتفاعی و پیام نور رو ندارم دو انتخاب می خوام داشته باشم
یکی دانشگاه اصفهان یکی هم صنعتی اصفهان آیا با این رتبه قبول میشم روزانه شبانش برام مهم نیست.لطفا کم لطفی نکنید اگه کسی چیزی میدونه بگه
روزانه که نمیاری،شبانه رو مطمان نیستم اما احتمالا بیاری.

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۱۰ ق.ظ)raz_13496 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها خواهشا بگید چطور نسبت به کارنامه ام اعتراض بزنم؟

بنظرت اعتراض جواب میده؟من میترسم اعتراض بنویسم همینم ازم بگیرنConfused

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - biniyaz67 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ

نسیم جان بهت تبریک میگم عزیزم.انشالا یه دانشگاه خوب قبول بشی

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - nassim92 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)biniyaz67 نوشته شده توسط:  نسیم جان بهت تبریک میگم عزیزم.انشالا یه دانشگاه خوب قبول بشی

ممنونمHeartکاش منم اسم تو رو میدونستمBig Grinبرام دعا کن روزانه قبول بشم

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - biniyaz67 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)biniyaz67 نوشته شده توسط:  نسیم جان بهت تبریک میگم عزیزم.انشالا یه دانشگاه خوب قبول بشی

نسیم جان من ندا هستم.گفته بودم هم اتاقی قدیمیTongue

RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری - nassim92 - 24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۹ ب.ظ

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۹ ب.ظ)biniyaz67 نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  
(24 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۱۲ ب.ظ)biniyaz67 نوشته شده توسط:  نسیم جان بهت تبریک میگم عزیزم.انشالا یه دانشگاه خوب قبول بشی

نسیم جان من ندا هستم.گفته بودم هم اتاقی قدیمیTongue

ممنونم ندا جان،خیلی خوشحالم که اینجا دیدمت،انشالله توام موفق باشه!HeartHeart