زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری

ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۱۴ ب.ظ
با ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری کجا میشه قبول شد!شیراز که اصلا!!!UndecidedUndecidedUndecided
Fardad-A، در تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

عنوانش را درست کردم

پرواز را بخاطر بسپار.............
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۴ ب.ظ، توسط mehrdad372.)
شما شیراز رو بزن
احتمالش هست بیاری
صد درصد دانشگاه کردستان قبول میشید با ۳۸۲ هوش
من اهل سنندج هستم و با قطعیت بهتون میگم که سنندج قبول میشید

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92 , mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۲ ق.ظ
RE: انتخاب رشته ۳۸۲ هوش و ۴۳۰ معماری
(۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۱:۵۲ ب.ظ)mehrdad372 نوشته شده توسط:  شما شیراز رو بزن
احتمالش هست بیاری
صد درصد دانشگاه کردستان قبول میشید با ۳۸۲ هوش
من اهل سنندج هستم و با قطعیت بهتون میگم که سنندج قبول میشید
مرسی،سنندج خیلی دوره،هیات علمیش چطورن،البته میگن شهید چمران هم قبول میشم،

۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۷ ق.ظ
سلام
تبریک میگم.
من اگه جاتون بودم شبانه شیراز رو به دانشگاههای سنندج و حتی شهید چمران و... ترجیح میدادم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92 , mohammadali1990
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۰ ب.ظ، توسط nassim92.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ق.ظ)it866 نوشته شده توسط:  سلام
تبریک میگم.
من اگه جاتون بودم شبانه شیراز رو به دانشگاههای سنندج و حتی شهید چمران و... ترجیح میدادم.
ممنونم دوست عزیز.شیراز شبانه نمیگیرهConfused آرزوم شیرازه،

۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۳۲ ب.ظ
بچه ها کمکم کنید!خواهش میکنموبگین دیگه!پارسه هم که فقط به تهرانی ها مشاوره میده،زنگ هم میزنی میخوان خفت کنن!

۲
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  بچه ها کمکم کنید!خواهش میکنموبگین دیگه!پارسه هم که فقط به تهرانی ها مشاوره میده،زنگ هم میزنی میخوان خفت کنن!

من ۴۴۵ هوش و ۴۴۹ معماری رو آوردم . زیاد غصه مشاوره نرفتن رو نخور بیخوده. من امروز رفتم ماهان . ۴۰ هزار تومان هم گرفت ولی کاملا به درد نخور. همون چیزهایی که همه می دونند. اول خوشبینانه بعد واقع بینانه بعد بد بینانه همین . یه چند تا دانشگاه هم نوشت بعد گفت بقیه اش مثل اینه.

یه چیز جالب می گفت آموزش محور های تهران و شریف و امیرکبیر بهتر از شهرستان است. نمی دونم !!

کلا فکر کنم خودت باید بنشینی ترتیب دانشگاه ها رو دراری فقط می مونه الویت اونها که اونم فهمیدی به من بگو

امروز می رم نصیر و شاید فردا برم پارسه. اگر چیز به درد بخوری گفتن و اگر یادم موندSad ان شاالله می ام می گم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: alamdar_761 , nassim92
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  بچه ها کمکم کنید!خواهش میکنموبگین دیگه!پارسه هم که فقط به تهرانی ها مشاوره میده،زنگ هم میزنی میخوان خفت کنن!

من ۴۴۵ هوش و ۴۴۹ معماری رو آوردم . زیاد غصه مشاوره نرفتن رو نخور بیخوده. من امروز رفتم ماهان . ۴۰ هزار تومان هم گرفت ولی کاملا به درد نخور. همون چیزهایی که همه می دونند. اول خوشبینانه بعد واقع بینانه بعد بد بینانه همین . یه چند تا دانشگاه هم نوشت بعد گفت بقیه اش مثل اینه.

یه چیز جالب می گفت آموزش محور های تهران و شریف و امیرکبیر بهتر از شهرستان است. نمی دونم !!

کلا فکر کنم خودت باید بنشینی ترتیب دانشگاه ها رو دراری فقط می مونه الویت اونها که اونم فهمیدی به من بگو

امروز می رم نصیر و شاید فردا برم پارسه. اگر چیز به درد بخوری گفتن و اگر یادم موندSad ان شاالله می ام می گم
واقعا ممنون میشم،واقعا به کمک احتیاج دارم!آموزش محور ینی چیBlush

۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۳۲ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  بچه ها کمکم کنید!خواهش میکنموبگین دیگه!پارسه هم که فقط به تهرانی ها مشاوره میده،زنگ هم میزنی میخوان خفت کنن!

ممنون از این همه لطف
اگه بتونین ازشون (پارسه) آمار قبول شدگان پارسال ( رتبه ها و دانشگاه هایی که قبول شدن) و یا آخرین رتبه قبولی دانشگاه ها را بگیری خیلی خوب میشه
بازم ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ب.ظ
منم ۴۰۸ هوش شدم تقریبا تو یه رنجیم،امروز رفتم پارسه،طبق قبولی های پارسال خودشون گفتن که احتمالا روزانه مالک اشتر میارم کرمان و همدان و چمران و سمت غرب هم میارم که نمیرم،دوستان اگه رتبه هاشون تو این حدود هست لطفا کمک کنن تا همه بتونیم بهترین انتخاب ممکن رو بکنیم،ممنون

اگر امروز حتی یک کلمه از دیروز بیشتر بدانید مسلماً شخص دیگری هستید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92
ارسال: #۱۱
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  

ممنون از این همه لطف
اگه بتونین ازشون (پارسه) آمار قبول شدگان پارسال ( رتبه ها و دانشگاه هایی که قبول شدن) و یا آخرین رتبه قبولی دانشگاه ها را بگیری خیلی خوب میشه
بازم ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۰
ارسال: #۱۲
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۴۳ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۷ ب.ظ)نسیم مهری نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۳ ب.ظ)alamdar_761 نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۴۷ ب.ظ)reza7788 نوشته شده توسط:  

ممنون از این همه لطف
بازم ممنون

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این را قبلا دیدم اما قاعدتا مال پارسه یا موسسات دیگه رتبه های بیشتری را داره که یک زمینه بهتری را بهتون میده
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۳ ب.ظ
این جدوله درسته؟؟یکی با ۷۰۰شبانه مالک اشتر اورده در صورتی که من پارسال با ۶۷۰نیاوردم،تازه بعد شبانه مالک اشتر چند تا انتخاب دیگه هم داشتم ک نیاوردم،مگه میشه؟؟؟؟

اگر امروز حتی یک کلمه از دیروز بیشتر بدانید مسلماً شخص دیگری هستید.
۰
۰
ارسال: #۱۴
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۹ ب.ظ
من ۴۴۰ هوش شدم. به نظرتون شبانه ی فردوسی رو میارم یا نه؟
fatima1537، در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

سئوالتون را توی یک تاپیک جداگانه بپرسید

۰
۰
ارسال: #۱۵
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۲۷ ب.ظ، توسط fatima1537.)
بستگی داره بخواید فقط روزانه قبول بشید یا اینکه براتون سطح دانشگاه مهمه و شبانه و روزانه فرقی نمیکنه.
به نظرم حالا که شیراز رو میخواید قبل از جاهای دیگه انتخابش کنید شاید شانس باتون یار بود
ولی روی جاهایی مثل یزد و مشهد و اصفهان هم فکر کنید(هم روزانه هم شبانه) با این رتبه احتمال خیلی زیاد روزانه چمران هم میارید شبانه اش هم که حتما میارید

بستگی به خودتون داره.اینکه بخواید ۱ روز تمام تو راه باشید یا فقط چند ساعت تو راه باشید
یا اینکه بخواید دانشگاه خوب با هزینه شبانه برید یا دانشگاه پایین تر و مجانی
اگر میخواید تا دکتری ادامه بدید دانشگاه خوب رو انتخاب کنید.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nassim92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۹۶ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۵۳۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۵۴۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۸۲ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۳,۰۵۴ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۱۲۲ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۷۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۹۸ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
Rainbow مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر mahditorki ۱۷۲ ۱۵۵,۹۹۲ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Farhad namjo
  ترجیح رشته مورد علاقه یا انتخاب دانشگاه قوی تر tesla66 ۱ ۲,۷۵۵ ۱۷ آذر ۱۳۹۸ ۰۵:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close