زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مشکل درریکاوری ویندوز ۷

ارسال:
۲۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۵۷ ب.ظ، توسط asiehmohammadian.)
مشکل درریکاوری ویندوز ۷
سلام به همه دوستان
به یک مشکلی خوردم و ازدوستان تقاضای کمک دارم
لپ تاپ من Hp هست وویندوزش اورجینال ، من چندیدن بار ویندوزش و ریکاوری کردم ومشکلی نداشتم
ولی امروز به مشکلی خوردم که نمیدونم چکارش کنم
مثل همیشه ۳ تا CD زیکاوری و گذاشتم وانجام شد تومرحله نصب نرم افزارها وبالا اومدن ویندوز یک پیغام خطا داد که نمیدونم چکارکنم
پیغامش اینه restoration incomplete وپایینش ۳ تا گزینه داره
۱- retry که وقتی این گزینه رومیزنم پیغام میده که CD recovery 1 ووارد کنم ولی وقتی وارد میکنم بازم همون پیغام میده
۲- details
۳- save log که وقتی این گزینه رومیزنم میگه یک Disk drive با حداقل ۲ Mb فضای خالی وارد کن که بازم وقتی وارد میکنم هیچ کاری نمیکنه
دوستان خواهش میکنم هرکی میدونه کمک کنه
دلم نمیخواد ویندوزم واز دست بدم
ممنونم
good-wishes، در تاریخ ۰۳ آذر ۱۳۹۲ ۰۵:۳۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

با توجه به اینکه بیش از ۶ ماه بدون پاسخ مانده به سطل زباله منتقل شد

پرواز اندازه آدم و برملا میکنه ، هرچی بالاتر میری دنیا ازدید تو بزرگتر میشه و تو از دید دنیا کوچکتر
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تعریف ای پی استاتیک در ویندوز ۱۱ و مودم و دستگاه تردد babmelo ۰ ۴۹۴ ۰۳ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: babmelo
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۴۰ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۸ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۴۵ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  آموزش آپدیت ویندوز ۷ به ویندوز ۱۰ elecomco ۰ ۲,۴۴۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۵۰۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۵۳ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
Question مشکل با درک توابع دنباله دار و مولد ؟؟؟؟ radar ۰ ۲,۵۱۹ ۱۶ دى ۱۳۹۷ ۰۴:۳۶ ب.ظ
آخرین ارسال: radar
  مشکل لایسنس متلب αɾια ۱۳ ۱۵,۱۷۲ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مشکل ( دوستانی که میدوند راهنمایی کنند) manamsaeid ۵ ۴,۴۸۴ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close