زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب مدیریت پارسه؟

ارسال: #۱۶
۲۹ مهر ۱۳۹۲, ۰۵:۵۷ ب.ظ
RE: کتاب مدیریت پارسه؟
دو جلدی مدیریت پارسه که خیلی زیاده؟؟؟ConfusedSad
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۰ ب.ظ
کتاب مدیریت پارسه؟
سلام
من دوتا جلد پارسه دارم چاپ ۹۰ ایا همین کافیه و چاپهای جدیدش تغییر داشتن یا مطالبش فرقی نکردن؟
ارسال: #۱۸
۱۷ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۰۰ ب.ظ
کتاب مدیریت پارسه؟
این سوال منم هست منم ۲ جلد چاپ ۹۰ پارسه رو دارم ولی فکر میکنم تغییر کرده چون تعداد صفحاتی که براش تو سایت پارسه نوشته کمتر از چاپ ۹۰ هست.
من میخوام امسال کتاب مبانی مدیریت رابینز +مقسمی و پرچ برای تستش رو بگیرم بخونم حالا نمیدونم چاپ جدید پارسه بهتره یا رابینز!
ارسال: #۱۹
۳۰ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۳۳ ق.ظ
کتاب مدیریت پارسه؟
من این دوتا کتابو لازم ندارم کسی نمیخواد؟هرکی میخواد پیام خصوصی بده
مدیریت جلداول (مبانی سازمان و مدیریت) -ناشر : غلامعلی طبرسا -۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو
مدیریت جلد دوم( رفتارسازمانی و منابع انسانی)-ناشر: غلامعلی طبرسا-۱۵تومان- ویرایش کاملا جدید و نو

تعداد ۸دفترچه سوالات وپاسخ تشریحی کنکورآزمایشی پارسه ۹۲ - ۱۵تومان

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۳۴ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۵۰۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
  فصل HEAP از کتاب ساختمان داده طورانی (پارسه) tourani ۳۷ ۳۶,۷۹۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: hossein4070
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۰۹ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
  فروش کتاب های کنکور ارشد کامپیوتر پارسه و پوران پژوهش sems ۳ ۵,۴۵۶ ۱۶ دى ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: roxana.r
Lightbulb خرید کتاب شبکه - پارسه - دکتر حقیقت marvelous ۵ ۴,۶۶۶ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sems
Exclamation فروش کتاب های کنکور ارشد نرم افزار کامپیوتر(پارسه و پوران پژوهش) bayron ۰ ۲,۹۷۰ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bayron
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۹۳ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  مشاوره برای تغییر رشته به مدیریت nima20-20 ۱۰ ۱۴,۲۵۵ ۰۸ آذر ۱۳۹۷ ۰۴:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: abdollah75
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۴۰۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close