زمان کنونی: ۲۸ خرداد ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۳۰۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۷ ق.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  دوستان جزوه و ویس کارگهی رو از کجا گیر بیارم؟؟؟؟
بنظرتون مفید هستش؟؟؟یا فقط پوران کفایت میکنه؟؟؟راستی لینز و حل تمرینشم دارم ولی چیزی متوجه نمیشم چون این درس روپاس نکردم...

در مورد نظریه بهت پیشنهاد میکنم که تو دانشگاهت سر یکی از کلاسهای استادات بری.
من خودم مدار الکتریکی و محاسبات تو چارتم نبود ، رفتم با استادام صحبت کردم به صورت آزاد میرم سر کلاسهاش.
نظریه درسیه که کلاس بری یاد میگیری بخوای خودت یادش بگیری وقت گیرمیشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarei1991
ارسال: #۳۰۲
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
بچه ها کسی خلاصه ای از CLRS نداره اونایی که قبلا این کتابو خوندن و یادداشت برداری کردن

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ق.ظ)zarei1991 نوشته شده توسط:  دوستان جزوه و ویس کارگهی رو از کجا گیر بیارم؟؟؟؟
بنظرتون مفید هستش؟؟؟یا فقط پوران کفایت میکنه؟؟؟راستی لینز و حل تمرینشم دارم ولی چیزی متوجه نمیشم چون این درس روپاس نکردم...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرجعش کتاب لینز با تمریناتشه ولی چون میگن کارگهی خیلی خوب(مطلبو واست جا میندازه ) خودمم تصمیم دارم voiceشو گوش بدم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam.raz , zarei1991
ارسال: #۳۰۳
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
من بعد از یه هفته فاصله افتادن واسه خوندن CLRS دوباره ادامه اش شروع کردم فصل جستجوی دودویی رو امروز خوندم.
از الان میخوام باتوجه به مطالبی که خوندم ازش کتاب طراحی الگوریتم پوران شروع کنم به خوندن امیدوارم این دفعه سریع بتونم پیش برم.

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها کسی خلاصه ای از CLRS نداره اونایی که قبلا این کتابو خوندن و یادداشت برداری کردن
قبلا آقا محسن در همین تاپیک اعلام کرده بود منتظر باشید تا نکات و تمرینات مهم که قراره یکی از دوستانشون بهشون بگه واسه بقیه بچه ها بزارند امیدوارم فراموش نکرده باشند Big Grin ما همچنان منتظر هستیم

من که این درس رو با خوندن لینز (البته هول هولکی) پاس کردم موقع خوندن دوبارش مشکل داشتم البته منظورم درک کردن کامل درسه چند جلسه اول کارگهی گوش کردم مقداری واسم این درس قابل حل شده
میتونید از اینجا هم بگیریدش البته کمی جزوه و ویسش هماهنگ نیست!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , maryam.raz , zarei1991
ارسال: #۳۰۴
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۵ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  من بعد از یه هفته فاصله افتادن واسه خوندن CLRS دوباره ادامه اش شروع کردم فصل جستجوی دودویی رو امروز خوندم.
از الان میخوام باتوجه به مطالبی که خوندم ازش کتاب طراحی الگوریتم پوران شروع کنم به خوندن امیدوارم این دفعه سریع بتونم پیش برم.

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  بچه ها کسی خلاصه ای از CLRS نداره اونایی که قبلا این کتابو خوندن و یادداشت برداری کردن
قبلا آقا محسن در همین تاپیک اعلام کرده بود منتظر باشید تا نکات و تمرینات مهم که قراره یکی از دوستانشون بهشون بگه واسه بقیه بچه ها بزارند امیدوارم فراموش نکرده باشند Big Grin ما همچنان منتظر هستیم

آره میخاستم بذارم...
ولی یکی از دوستان گذاشته بودن....
یه پی دی اف بود از همین سایت...برای رتبه ی ۱۱۱ هوش بود فکر کنم که امیر کبیر میخوندن
باز منم میزارمش
اینم آدرس مصاحبه و توضیحات تکمیلی در مورد clrs

وسط های صفخه هست برید بخونید و دانلودش کنیددددددد :دی

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*
ارسال: #۳۰۵
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط آرتا.)
سلام به دوستان مانشتی . ان شالله که حالتون خوب باشه

فک کنم من اولین پستم هستش که توی گروه مهر می نویسم . خدا رو شکر که میبینم اینقدر فعالین و مصمم واسه قبولی . وهمه واسه هدفشون دارن می جنگن
خواستم بعد از این مدت کوتاهی که نبودم طبق قراره روز اولمون یه گزارش کار تا امروزم رو بدم .

برنامه ریزیم اینجوری بود که توی تابستون درس هایی رو که باهاشون مشکل دارم به صورت پایه ای کار کنم . واسه همین چند تا کتاب مرجع رو واسه شون انتخاب کردم و خدا رو شکر تونستم کامل مشکلاتم رو توی این دروس برطرف کنم .

از مهر هم فرآیند کنکوری خوندن شروع شده . نحوه کارم به این صورته که فقط فقط کتاب های کنکوری رو می خونم. حالا به جزء یکی دو تا درس که کلا کتاب کنکوری خوبی واسشون نیست. (نظریه)

هر درس رو اینطور برنامه ریختم که توی حداکثر ۶ روز تموم کنم . تست ها رو هم موردی می زنم مثلا ۱/۵/ مراحل بعدی هم خوندن خلاصه و کار کردن بیشتر روی تست هاست حالا توی مراحل بعد کامل توضیح می دم که نحوه ی ادامه کارم بعد از تموم کردن دور اول چه جوریه .

از ۷ مهر شروع کردم تا حالا تونستم مدار منطقی پوران رو بخونم که البته سه روز بیشتر کار نبرد خوندنش چون خیلی به این درس مسلطم. الانم سیستم عامل حقیقت رو شروع کردم که نصفه شده.

بچه ها یه نصیحت از من به شما، سعی کنید یه کم استرس کنکوری رو توی خودتون بیشتر کنید و دیگه نحوه ی خوندنتون رو با خوندن تابستون یکی نگیرین . تمرکز رو توی این سه چهار ماه به حداکثر خودش برسونید. و یه کم به فکر روز نتایج هم باشین که مثلا روتبتون جوریه که میرین شریف . پس سخت بخونین

ان شالله که همه موفقیم

پ.ن : راستی بچه های نرم افزار هم اگه خواستین پیام بدین تا در مورد این درس PL واستون توضیح بدم . من پارسال با انتخاب منبع خوب واسش ۵ تا تستش رو زدم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , jameshenas , Mahbanoo313 , m@hboobe , Payam92 , svk7 , zarei1991 , white bird , atti joon , 5h4rk , sara_sb92 , Hamed92
ارسال: #۳۰۶
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۷ ب.ظ
سلام به همه دوستان عزیزم. ان شاالله که همتون خوب پیش رفته باشین . من برگشتم . پرانرژی و با شتاب پا به پاتون شاید هم جلوتر ازتون پیش برم. Cool

یا بگذرد یا بشکند کشتی در این گردابها...

خویشتن را تیزی شمشیر ده ............. باز خود را در کف تقدیر ده. (اقبال لاهوری)
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , white bird , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۳۰۷
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۳ ب.ظ
بچه های نرم افزار واس زبان های برنامه سازی از رو چی میخونید؟؟ من کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو دارم.اگه از رو پراتم بخوام بخونم رو کدوم فصلا همراه کتاب کنکوری پیش برم؟ همه فصلا رو میخونین؟
و اینکه برای زبان ،من فقط زبان تخصصی می خوام بخونم، حس ۵۰۴ اونم این وقت از روزای کنکور رو ندارم

۲
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۳۰۸
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۱۷ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  آره میخاستم بذارم...
ولی یکی از دوستان گذاشته بودن....
یه پی دی اف بود از همین سایت...برای رتبه ی ۱۱۱ هوش بود فکر کنم که امیر کبیر میخوندن
باز منم میزارمش
اینم آدرس مصاحبه و توضیحات تکمیلی در مورد clrs

وسط های صفخه هست برید بخونید و دانلودش کنیددددددد :دی
منظورتون همین فایل معروف بوده؛ در طول تیر و مرداد مانشت زیر و رو کردم همه مطالب مهم رو دیدم Big Grin
من فکر میکردم فایل جدیدی باشه! در هر صورت ممنون Smile

(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  فقط زبان تخصصی می خوام بخونم، حس ۵۰۴ اونم این وقت از روزای کنکور رو ندارم
منم همین طور هرچند میگن شب ها یه ساعت هم کافیه اما اصلا واسم جاذبه ای نداره ۵۰۴ !!
راستی کتاب زبان تخصصی پارسه یه بخش لغت داره ۲۰۰ تا لغت دیشب دیدم انگار از ۵۰۴ هست کسی تا حالا بهش توجه کرده؟؟!! جریان این لغات چیه؟؟!! لغات مهمتر ۵۰۴ هستن؟؟

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۳۰۹
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۷ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار واس زبان های برنامه سازی از رو چی میخونید؟؟ من کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو دارم.اگه از رو پراتم بخوام بخونم رو کدوم فصلا همراه کتاب کنکوری پیش برم؟ همه فصلا رو میخونین؟
و اینکه برای زبان ،من فقط زبان تخصصی می خوام بخونم، حس ۵۰۴ اونم این وقت از روزای کنکور رو ندارم

کتاب راهیان چطوره؟چند صفحه اس؟
۰
۰
ارسال: #۳۱۰
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۱۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  این جزوه رو حتما بخون واسه طراحی الگوریتم خیلی مفیده ولی کتاب CLRS نیست این کتابو بهتره تهیه کنی یا اصلشو دانلود کن یا ترجمه دهقان طرزه هر دو جلدشو بگیر

بچه ها لینک دانلود CLRS رو به من می دید ؟؟؟؟

پروردگارا ، تو در حق ما به لطف خاص خود رحمتی فرما و بر ما وسیله رشد و هدایتی کامل مهیا ساز .

کهف . آیه شماره ۱۰
۰
۰
ارسال: #۳۱۱
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۰ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)svk7 نوشته شده توسط:  
(12 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ ب.ظ)skygirl_00 نوشته شده توسط:  بچه های نرم افزار واس زبان های برنامه سازی از رو چی میخونید؟؟ من کتاب راهیان ارشد خلیلی فر رو دارم.اگه از رو پراتم بخوام بخونم رو کدوم فصلا همراه کتاب کنکوری پیش برم؟ همه فصلا رو میخونین؟

کتاب راهیان چطوره؟چند صفحه اس؟

پرت(ترجمه جعفر نژاد)و مقسمی میخونم تازه شروع کردم مقسمی به شدت خلاصه اس و پرت هم خیلی زیاده موقعه ی خوندنش خوابم میبرهSleepy
۰
۰
ارسال: #۳۱۲
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۹ ب.ظ
سلام بچه ها .
من درسارو ۵۰%ای پیش میبرم +۱/۵ از تست های هر فصل.
نظرتون چیه؟
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: younes , mohammadali1990
ارسال: #۳۱۳
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .
نظرتون چیه؟

خوبه خیلی عالیه
موفق باشی

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۰
۰
ارسال: #۳۱۴
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۱۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۹ ب.ظ)atti joon نوشته شده توسط:  سلام بچه ها .
نظرتون چیه؟
۵۰% زیاد نیس؟

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۳۱۵
۱۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۹ ب.ظ
صفحه های قبلی رو که میخوندم، خیلی دوستان رو اینکه چه موسسه ای رو واسه آزمون ثبت نام کنن دو دل هستن .
اول از همه یه نکته بگم :

ببینید اگه قرار باشه روال مثل سال گذشته باشه و یه سری دروس مثل سیستم عامل که تست هاش رو اگه سیلبرشاتز رو هم میاوردی هنگ میکرد (فضانورد) ExclamationHuhAngry یا مثلا پایگاه از رستم و سیاوش اینا حرف بزنه Dodgy و در کل غیر استاندارد طرح کنن هیچ یک از این موسسات اونوقت با هم فرقی ندارن.

حالا فرض رو بر این میزاریم که ما خیلی خوش شانس هستیم و یه کنکور استاندارد رو شرکت می کنیم

من خودم پارسه نوشتم. اونم به چند دلیل :
۱/ چون کاردانی به کارشناسی پارسه بودم تخفیف ۵۰ درصدی واسه ارشد گرفتم Big Grin
۲/ دوستای خودم پارسال پارسه بودن دو تا نکته از زبون یکیشون که شریف قبول شد میگم
(با محاسبات این دوستم اگه توی آزمون های پارسه میانگین رتبه هات زیر ۱۰۰ بشه مطمئنا توی کنکور هم اگه مشکله خاصی واسه فرآیند آزمونت پیش نیاد می تونی رتبه ی خوبی بیاری "یه جور سنجشه خودته دیگه" ---------- تجربه ی موسسه پارسه هم توی این کار ارزش ثبت نام رو داره )
۳/ از لحاظ جامعه آماری هم من که میگم خیلی خوبه . آخه باور کنید ما رفتیم ماهان کلا ۸ نفر اسم نوشته بود واسه کامپیوتر. ولی تا اول مهر من واسه پارسه پرسیدم ۱۲۰ نفر بودن . اون روزی که خودم واسه ثبت نام رفتم باور کنید سالن پر بود از داوطلبا که می خواستن ثبت نام کنن. از هر کدوم که می پرسیدم اکثرا کامپیوتری بودن. ولی ماهان رفتیم اونجا مسئولاش پشه پر می دادن Tongue

این مدرسان هم که واسه ما شده قوز بالا قوز من موندم کی شماره منو بهش داده که یکسره بهم اس میده. توی کارشناسی که دوستم مدرسان بود باور کنید یَک تست های غیر استانداردی داشت که نگو. از قول آقای شیرافکن که از مولفای کتب کنکورین میگم امسال حدود ۶ میلیارد فقط هزینه تبلیغاتش شده. من که مدرسان رو مثل جریان همین Cocktail party میدونم که تا اندازه ای آستانه تحمل داوطلبین واسش میگیره بعد اون مطمئن باشین که به کلی از دور خارج میشه. چون با تبلیغات زیاد و الکی نمیتونی به رقابت موسساتی بری که دارن توی این راه زحمت میکشن.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۸۳۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۶۳۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۲۱۹ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۴۶۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۸,۸۸۱ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۶۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۵,۹۴۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۶,۱۴۳ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۲۰۸ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۳,۵۳۸ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close