زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۶۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
سلام دوستان خسته نباشید.

آیا حل تمرینها یا جواب تمرین های ۴ گزینه ای "محاسبات عددی پارسه" موجود هست ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۲
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۴ ب.ظ
برای هوش پوران خوبه یا راهیان ارشد؟

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
ارسال: #۶۳
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  برای هوش پوران خوبه یا راهیان ارشد؟
والله راهیان بگیری بنظر من بهتره...من دارم پوران میخونم ولی زیاد جالب نیس...البته راسل هم دارم ولی ترجمش راحتیه اونم چنگی به دل نمیزنه

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , *farnaz* , white bird
ارسال: #۶۴
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  والله راهیان بگیری بنظر من بهتره...من دارم پوران میخونم ولی زیاد جالب نیس...البته راسل هم دارم ولی ترجمش راحتیه اونم چنگی به دل نمیزنه

من هر ۳ کتاب پارسه و مقسمی و راسل راحتی رو دارم پارسه بعضی جاهاش گنگه ولی voiceش عالیه، مقسمس هم واسه شروع خوبه یه پیش زمینه بهت میده و آسونش کرده، ترجمه راحتی هم یکم خوندم بد نبود ولی همه چیو به فارسی برگردونده مثلا بجای عامل گفته کارگزار و تو ۱ صفحه ۱۰ بار این کلمه کارگزارو تکرار کره آدم اینجوری زده میشه
چون هوش پاس نکردم منم با خوندنش مشکل دارم نمیدونم راهیان چقدر میتونه واسه شروع کمک کننده باشه لازمه بگیرمش با با همین منابع ادامه بدم Huh
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pita , jameshenas
ارسال: #۶۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۳۱ ب.ظ
سلام به بچه های پر انرژی و پر از امید برای ادامه تحصیل.

راستش من یکی مثل شماها، ۲ روزه که از وقتی مهر اومده حوسم درگیر فکرای خوبی نیست، از تابستون استفاده نکردم آنچنان باید و شاید. نمیدونم اونایی که میگن ما میخوایم از الان شرو کنیم و بترکونیم و .... امادگی نسبی از پارسال دارند و یا نه بار اولشونه که اومدن برای کنکور.!! من خودم بار اولمه و تو تابستونی که ۳ ماه بود و گذشت من فقط کتاب

کامپایلر،
پایگاه داده،
سیستم عامل،
مدار منطقی،
ساختمان داده،
کمی نظریه چند فصل
وکمی هم معماری یوسفی رو خوندم... و الانم چیز توپی ازشون یادن نمی یاد اما خوندمشون.... با این شرایط و ۵ ماه باقی مانده ادامه بدم!!! احساس می کنم نمیشه... وقتی از این ۳ ماه استفاده نکردم........ کو تا بقیه درسا و حتی ریاضیات لا اقل ۲ تاش!!!! شاید نشه.. حیف وقت

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۰
۰
ارسال: #۶۶
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۶ ب.ظ
چرا هیشکی به من توجه نمیکنه!

مدیریت بجز پارسه معرفی کنید

لطفا
۰
۰
ارسال: #۶۷
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط mtcanada.)
سلام به همه بچه ها.
من محمد هستم و مانند شما عزیزان خواهان رسیدن به موفقیت چشمگیر در این کنکور ولی فقط و فقط در گرایش نرم افزار (چی کار کنم دیگه عشق نرم افزارم)
یکی از بچه های دانشگاه تهران می گفت اگه ۳ تا از درسهای دروس مشترک رو ۵۰% یا بالای ۵۰ بزنی و بقیه دروس رو حتی زبان و دروس تخصصی گرایشت مثل نرم افزار رو سفید بذاری ، تهرانت حتمیه ، بنظرتون این نظریه درستیه؟؟؟؟؟
اگه کسی این برنامه رو که گفتم پیش بره رتبش زیر ۱۰۰۰ یا ۵۰۰ ممکنه بشه؟؟؟
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۶۸
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۴۲ ب.ظ، توسط pita.)
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۶ ب.ظ)moha نوشته شده توسط:  چرا هیشکی به من توجه نمیکنه!

مدیریت بجز پارسه معرفی کنید

لطفا

من دارم جزوه مدیزیت ماهان رو می خونم مال رشته مدیریت اجراییه. جایی خوندم اکه اینو بخونین میشه ۴۰ درصد برای خود رشته مدیریت زد. حالا من دارم می خونمش .۴۰۰ صفحس. مال ۳ سال پیشه.کتابای الوانی و رضاییان هم که برای مدیریت معروفن.

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ)mtcanada نوشته شده توسط:  سلام به همه بچه ها.
من محمد هستم و مانند شما عزیزان خواهان رسیدن به موفقیت چشمگیر در این کنکور ولی فقط و فقط در گرایش نرم افزار (چی کار کنم دیگه عشق نرم افزارم)
یکی از بچه های دانشگاه تهران می گفت اگه ۳ تا از درسهای دروس مشترک رو ۵۰% یا بالای ۵۰ بزنی و بقیه دروس رو حتی زبان و دروس تخصصی گرایشت مثل نرم افزار رو سفید بذاری ، تهرانت حتمیه ، بنظرتون این نظریه درستیه؟؟؟؟؟
اگه کسی این برنامه رو که گفتم پیش بره رتبش زیر ۱۰۰۰ یا ۵۰۰ ممکنه بشه؟؟؟

من چند تا کارنامه دیدم که مثلا سیستم و هوش ۶۰ بودن و مشترک ۵۰ . معدل حدودای ۱۵ یا ۱۶- درسای دیگه سفید یا ۲۰ رتبه های ۲۰۰ کمتر بودن یا بهتر بگم تک رقمی- البته من برای ای تی می گم.

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۸ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  والله راهیان بگیری بنظر من بهتره...من دارم پوران میخونم ولی زیاد جالب نیس...البته راسل هم دارم ولی ترجمش راحتیه اونم چنگی به دل نمیزنه

من هر ۳ کتاب پارسه و مقسمی و راسل راحتی رو دارم پارسه بعضی جاهاش گنگه ولی voiceش عالیه، مقسمس هم واسه شروع خوبه یه پیش زمینه بهت میده و آسونش کرده، ترجمه راحتی هم یکم خوندم بد نبود ولی همه چیو به فارسی برگردونده مثلا بجای عامل گفته کارگزار و تو ۱ صفحه ۱۰ بار این کلمه کارگزارو تکرار کره آدم اینجوری زده میشه
چون هوش پاس نکردم منم با خوندنش مشکل دارم نمیدونم راهیان چقدر میتونه واسه شروع کمک کننده باشه لازمه بگیرمش با با همین منابع ادامه بدم Huh

من هم پارسه دارم هم راسل راحتی رو - میشه برای کنکور فقط راهیان ارشد بخونم و راسل رو نخونم. ؟وقت نمیشه هر دو بخونم.

من کسی خواهم شد که اراده می کنم بشم .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha
ارسال: #۶۹
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  
(01 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  دوستان کتاب شبکه پارسه رو کجا میشه خرید؟کسی برا فروش نداره؟امروز رفتم پارسه ولی اصلا تک فروشی ندارن
دوست من جزوه اش رو از سایت دانلود کن و استفاده کن...منم همین کار رو کردم
یعنی جزوش مثل کتابشه؟؟؟؟؟؟؟
چند صفحه است؟
تو خود مانشت هست این جزوه؟

من
در انتظـــــــــــــــــــــــــــار یک معجـــــــــــــــــــــــــزه...
۰
۰
ارسال: #۷۰
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۲۵ ب.ظ
منم قراره از فردا برم سر کار از ۷ صبح تا ۵ عصر Big Grin بلهههههههه پارسال کنکور دارم یه چیزایی از کتاب ها یادمه ولی امسال هیچ جوری نتونستم بشینم تو خونه و فقط درس بخونم واسه همین رفتم سارغ کار Big Grin فقط امیداورم بتونم هم کار کنم و هم درس بخونم Tongue برای همگی آرزوی موفقیت دارم انشاالله از مهر ما به بعد همه بتونن خوب بخونن و هیچ مشکلی هم برای کسی پیش نیاد

Impossible = I'm PossibleBig Grin
۰
۰
ارسال: #۷۱
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۳۶ ب.ظ، توسط samaneh@90.)
لام امروز اولین روز کتابخانه رفتنم بود ۹ رفتم تا ۶ خوندم عالی بود

(۳۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۴۶ ب.ظ)fatemenp نوشته شده توسط:  وای مهر ماه !!!
نمیدونم چرا اما احساس میکنم تمام وجودمو استرس گرفت (۳روز نشد درس بخونم حس میکنم وقت کم میارم )
Sad
نمیخوام فاز منفی بدم ها... اما با شروع مهر ماه یه جوری اساس ترس بم دست داد !!!

ببخشید نمره منفی دادم ولی فاز خیلی منفی دادین از این به بعد فقط باید جملات امید آمیز تو مانشت گفته شهTongueSmile

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۷۲
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۲۲ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۳ ب.ظ)pita نوشته شده توسط:  من هم پارسه دارم هم راسل راحتی رو - میشه برای کنکور فقط راهیان ارشد بخونم و راسل رو نخونم. ؟وقت نمیشه هر دو بخونم.

مرجع این درس راسله اگه مرجع واست مشکله با راهیان شروع کن بعد نگاهی به راسل هم بنداز اینجوری خوندن راسل واست راحت میشه
منم با مقسمس و voice رهنمون شروع کردم ولی راهیان از طرف بچه ها هم خیلی توصیه شده شاید اینو هم بگیرم ممکنه جواب بده و جلوم بندازه
۰
۰
ارسال: #۷۳
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۰ ب.ظ
دوستان شما خلاصه نویسی میکنید؟
برگه لایتنر مینویسید یا توی دفترچه؟؟؟؟؟؟؟؟
اصن خلاصه نویسی میکنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big Grin

I definitely will win
۰
۰
ارسال: #۷۴
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان شما خلاصه نویسی میکنید؟

من اولش خلاصه نوسی میکردم خوب بود ولی دیدم خیلی داره وقتمو میگیره اینه که تو کتاب علامت میزنم فقط الان بعضی voiceها رو که لازمه گوش بدم و کتابشونو هم نیست خلاصه نویسی میکنم. جعبه لایتنر هم خوبه ولی الان وقتتو بذاری رو اینکه کتابارو سریعتر تموم کنی و تست و دوره کار کنی بهتره
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mahbanoo313
ارسال: #۷۵
۰۲ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۰ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  دوستان شما خلاصه نویسی میکنید؟

من اولش خلاصه نوسی میکردم خوب بود ولی دیدم خیلی داره وقتمو میگیره اینه که تو کتاب علامت میزنم فقط الان بعضی voiceها رو که لازمه گوش بدم و کتابشونو هم نیست خلاصه نویسی میکنم. جعبه لایتنر هم خوبه ولی الان وقتتو بذاری رو اینکه کتابارو سریعتر تموم کنی و تست و دوره کار کنی بهتره
موافقم...
آره باید زود تموم کنیم...ولی جعبه لایتنر رو باید درست کنیم

I definitely will win
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۲۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۱۹۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۶۴ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۶۸۷ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۶۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۲۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۸۰۰ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۲۸۵ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۳۲ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۴۷ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close