زمان کنونی: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۸۷۱
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۱ ق.ظ، توسط ADELZX.)
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)mohammadali1990 نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۶:۰۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(15 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
نقل قول: اما کلا تقریبا دارم دور دوم کتابها رو میخونم

خوب دارید پیش میرید . پس یکی از رقبای جدی بچه های آی تی معلوم شد!
من آزمون ماهان شرکت کردم . اگه شما هم شرکت کردین خوشحال میشم رتبه هاتون رو بدونم ! ایشالا همه قبول شن . نمیدونم چرا استرس بدجور چسبیده بهم !Undecided

ا؟ چه جالب و چقدر عالی. منم ماهانی هستم. استرس نداشته باش کافیست ماهانی شویBig Grin. فعلا خیلی مونده تا استرس. ۴ ماه رو داشته باش. الان اکثرا شل میشن. حواست باشه وقتی دیگران ترمز میکنن تو گاز بده.

(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  دوست عزیز شما به ما لطف دارید.رتبه یک که شکی توش نیست ولی امیدوارم شما هم رتبه خوبی بیارید .

کل کل؟ چشم چه فرقی داره ؟ یک برا شما. ۲ هم رزرو بود ۳ میشم
آخه من همه ی اینارو خوندم هیچ، کتاب کروس و راس شبکه و پارسه شبکه هم خونم و ۵۰۰ تا تست از ۳۰۰۰ مسئله شبکه حل کردم
منم اینایی ک تو خوندی بعلاوه ۱۵۰۰ تا از ۳۰۰۰ تا

بکشین کنار همه :دی
داش اختیار داری کنار که نمکشیم ولی رتبه یک مال شما .دوست آدم پیشرفت کنه انگار خود آدم پیشرفت کرده .

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , gordafarid
ارسال: #۸۷۲
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۲۳ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  ...
باید تو ۶/۵ روز تموم شه تعداد صفحات کتاب رو تقسیم بر این ۶/۵ روز میکنم .مثلا کتاب پایگاه داده ۲۵۵ صفحه هستش هر روز باید حداقل ۳۹ صفحه بخونم تا سر ۶/۵ روز خودش تموم شه حالا اون ۳۹ صفحه ممکنه ۱ ساعت زمان ببره ممکنه ۱۰ ساعت باید تو اون روز خونده شه .در واقع برای خودم محدویت ایجاد کردم .که نتیجه اش فوقالعاده بوده حتی بیشتر از اون تعداد صفحات در روز خونده میشه .
...

کارت کاملا درسته. اما ی جای کارت شدیدا لنگ میزنه. چرا موازی نخوندی؟ اینهمه میگن موازی بخون میدونی واسه چیه؟
۱/ کتاب آخرو که میخونی، اولی از یادت رفته (یعنی شما حداکثر دو هفته بعد بحثی که خوندی باید تکرار کنی تا یادت بمونه و گرنه زحمتات داره حدر میره)
۲/ سر کنکور گرفتار میشی. (شما توی ۱ هفته یه کتاب میخونی. اونجا قراره مغزت روی ۱۰ تا کتاب توی ۴ ساعت چنج کنه. این یک اصل اثبات شده هستش. به طوری که مشاور من ازم خواهش میکرد که حداقل روزی ۳ درس متفاوت بخونم. خواهش!!! بله میگفت توی این ۱۵ سال مشاوره دادنم سالیانه حداقل ۱۰۰ نفر رو میبینم گرفتار همین موضوع شدن و سر جلسه بیچاره شدن دور از جون شما.) موازی بخون
۷
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990 , moha , gordafarid , misagh01
ارسال: #۸۷۳
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۴۱ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  کشیدم بیا برو شما بی زحمت.
آقا ۱ - ۱۰ رتبه ندارین به ما بدین؟

نه نداریم - واسه تکمیل ظرفیت خبرت میکنیم --البته اگه دست ب سینه و مودب باشی و کار بد نکنی Smile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , asusx59sr , gordafarid , mohandes-abedi
ارسال: #۸۷۴
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۶ ق.ظ، توسط ADELZX.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۸ ق.ظ)ADELZX نوشته شده توسط:  ...
باید تو ۶/۵ روز تموم شه تعداد صفحات کتاب رو تقسیم بر این ۶/۵ روز میکنم .مثلا کتاب پایگاه داده ۲۵۵ صفحه هستش هر روز باید حداقل ۳۹ صفحه بخونم تا سر ۶/۵ روز خودش تموم شه حالا اون ۳۹ صفحه ممکنه ۱ ساعت زمان ببره ممکنه ۱۰ ساعت باید تو اون روز خونده شه .در واقع برای خودم محدویت ایجاد کردم .که نتیجه اش فوقالعاده بوده حتی بیشتر از اون تعداد صفحات در روز خونده میشه .
...

کارت کاملا درسته. اما ی جای کارت شدیدا لنگ میزنه. چرا موازی نخوندی؟ اینهمه میگن موازی بخون میدونی واسه چیه؟
۱/ کتاب آخرو که میخونی، اولی از یادت رفته (یعنی شما حداکثر دو هفته بعد بحثی که خوندی باید تکرار کنی تا یادت بمونه و گرنه زحمتات داره حدر میره)
۲/ سر کنکور گرفتار میشی. (شما توی ۱ هفته یه کتاب میخونی. اونجا قراره مغزت روی ۱۰ تا کتاب توی ۴ ساعت چنج کنه. این یک اصل اثبات شده هستش. به طوری که مشاور من ازم خواهش میکرد که حداقل روزی ۳ درس متفاوت بخونم. خواهش!!! بله میگفت توی این ۱۵ سال مشاوره دادنم سالیانه حداقل ۱۰۰ نفر رو میبینم گرفتار همین موضوع شدن و سر جلسه بیچاره شدن دور از جون شما.) موازی بخون
خیلی ممنون دوست عزیز از این که به فکر ما هستی
ببین دوست عزیز تو روش من همونطور که بالا توضیح دام هر درس رو باید توی یه هفته تموم کنم بعد از ۶۰روز همه ی کتابها رو یه دور خوندم حرف شما متین صدر صد همین چیز ی که شما میگین درسته که درسی رو که الان خوندم یه ماه بعد ممکنه خیلی چیزاش یادمون بره ولی این روش یه سری مزایا داره اول این که میدونم که یه کتاب رو خوندم وتمامش کردم وتو ذهنم میمونه که آره من خوندمش واین خودش تو دروه پشت کنکوری خیلی میتونه روی روحیه تاثیر داشته باشه .هنوز خیلی با دروس کار دارم خوندن یه دور کامل کتابها میتونه تو مراحل بعدی بهم کمک کنه وتو زمان کمتری یه کتاب رو تمام میکنم . به عنوان مثال من پایگاه داده رو توی ۶/۵ روز خوندم تو دوره بعدی نصف زمان میبره بیشتر وقتم رو تو دوره بعدی بر روی تست هستش .تو کنکور رقابت بر سر خوندن کتاب نیست بلکه بر سر تست هستش .
به هر حال هرکس روش خاص خودش رو داره و امیدوارم هر کس با هر وشی که داره نتیجه دلخواه خودش رو بگیره ( ان شاءا...)

گاهی

ایجاد تغییر و رسیدن به روز های خوب مستلزم تجربه ای تلخ است
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , gordafarid , sara_sb92
ارسال: #۸۷۵
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ق.ظ
من سبک خوندنم تا بحال جفتش بوده ---تو ی برهه تکی تو زمان بعدی موازیSmile

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: gordafarid , white bird , mohandes-abedi
ارسال: #۸۷۶
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۰۶ ق.ظ
سلام به دوستان.

یه چند نکته راجع به اتفاقات اخیر (شخص شخیص مریض):
۱- تمامی پستایی که بنده زده بودم به دلیل انحراف از موضوع اصلی تاپیک پاک شدن (خودم پاکشون کردم).
۲- شمام اگه مایلید همین کارو بکنید تا تاپیک سروسامون بگیره.

به خاطر اینکه مانشت گردی خیلی وقتمو میگیره میخواستم دیگه نیام مانشت، ولی چه کنم که با بچه های اینجا اخت شدم و نمیتونم نیام!!!! ولی سعی می کنم کمترش کنم که به درسم لطمه نزنه.

اینو گفتم که اگه چند روزی منو ندیدین؛ فک نکنین مردم!!! Big Grin
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mehran , asusx59sr , gordafarid , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۷۷
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۰ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  [quote='ADELZX' pid='137753' dateline='1350419899']

منم می خوام همین کارو کنم ، الان موازی ۲تا کتاب رو دارم میخونم اما از ماه بعدی می خوام ۶تا کتاب رو به صورت موازی بخونم تو ۲تا گروه ۳تایی می خوام بخونم .
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , samereh , gordafarid , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۷۸
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۶ ق.ظ
Re: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
من که امروز هیچی نخوندم!!
احساس خستگی میکنم. به خودم استزاحت دادم.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۸۷۹
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ، توسط m@hboobe.)
سلاااام بچه ها Smile
من یه راز از رازهای موفقیت رو یافتم و بهش ایمان آوردم Big Grin
همون جمله قدیمی که میگه "
«سحرخیز باش تا کامروا باشی»

۱/۳ برنامه ام اجرا شده تا به الانSmile

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آلبالو , mohammadali1990 , jameshenas , white bird , sara_sb92
ارسال: #۸۸۰
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۱ ق.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  سلاااام بچه ها Smile
من یه راز از رازهای موفقیت رو یافتم و بهش ایمان آوردم Big Grin
همون جمله قدیمی که میگه "
«سحرخیز باش تا کامروا باشی»

۱/۳ برنامه ام اجرا شده تا به الانSmile

۱/۳ یعنی چه ساعتی؟

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: samereh , mohammadali1990
ارسال: #۸۸۱
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۴ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ۱/۳ یعنی چه ساعتی؟
من سعی میکنم ساعتی کار نکنم و مهم برام خوندن اون درس باشه که مد نظرمه!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۸۲
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ب.ظ
سلام بچه ها
من دچار افسردگی شدم
احساس میکنم خیلی عقبم و نمیرسم درس بخونم
من الان نهایت روزی ۴ ساعت میتونم درس بخونم. چون تا ۵ سر کارم
آزمونای مدرسان شریف را هم ثبت نام کردم
همه درسا را تا ۲۵% اولشون خوندم(که جمعه امتحان دارم)البته به یکسریشون مسلط نیستم
یکسریش هم بیشتر خوندم:
ساختمان داده تا آخر لیست پیوندی
آمار تا سر متغیرهای تصادفی
منطقی تا آخر مدارهای ترکیبی
سیستم عامل تا آخر زمانبندی

به نظرتون خیلی عقبم؟ میرسم تا اول دی همه درسا را تمام کنم؟ که از اول دی شروع به دوره کنم؟
بعدشم من توی بعضی درسا، ۱ جاهاییشونو نمیفهمم . به نظرتون ازشون بگذرم؟ یا اونقدر گیر بدم که بفهمم؟ اینطوری میترسم نرسم همه چیو بخونم

من امسال هر طور شده باید روزانه دانشگاه اصفهان قبول شم. اگه قبول نشم، دیگه فرصت درس خوندن ندارم و باید قید فوق را بزنم.
به نظرتون اوضام چطوریه؟ میتونم؟
۱
۰
ارسال: #۸۸۳
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۳۱ ق.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  ۱/۳ یعنی چه ساعتی؟
من سعی میکنم ساعتی کار نکنم و مهم برام خوندن اون درس باشه که مد نظرمه!

آره خوب ولی ساعتی خوندن خودش میشه یه رقابت با خودت که خیلی کمک میکنه بهت
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۸۴
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۱۶ ب.ظ
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من دچار افسردگی شدم
همه درسا را تا ۲۵% اولشون خوندم(که جمعه امتحان دارم)البته به یکسریشون مسلط نیستم
یکسریش هم بیشتر خوندم:

به نظرتون خیلی عقبم؟ میرسم تا اول دی همه درسا را تمام کنم؟ که از اول دی شروع به دوره کنم؟
بعدشم من توی بعضی درسا، ۱ جاهاییشونو نمیفهمم . به نظرتون ازشون بگذرم؟ یا اونقدر گیر بدم که بفهمم؟ اینطوری میترسم نرسم همه چیو بخونم

من امسال هر طور شده باید روزانه دانشگاه اصفهان قبول شم. اگه قبول نشم، دیگه فرصت درس خوندن ندارم و باید قید فوق را بزنم.

خودمم شرایط تو رو دارم عزیزم دقیقا.....

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۸۸۵
۲۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط samaneh_aftab.)
(۲۶ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ب.ظ)virtual girl نوشته شده توسط:  
(26 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ)samaneh_aftab نوشته شده توسط:  سلام بچه ها
من دچار افسردگی شدم
یکسریش هم بیشتر خوندم:

خودمم شرایط تو رو دارم عزیزم دقیقا.....

کدوم شرایطت ؟ تو چطوری میخونی؟ الان تو چه مرحله ای هستی؟

هیچ کس نیست جواب منو بده ؟
Sad
۲
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۵۶۹ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۸۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۵۸ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۹۲ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۹۰۸ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۴۱۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۴,۷۵۸ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۹۳۶ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۶۴ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۴۷۱ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close