زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کتاب پیتر لینز ویرایش ۴

ارسال:
۱۶ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۰۶ ق.ظ
سلام
اگر کسی ویرایش ۴ پیتر لینز را داره بزاره
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ آبان ۱۳۹۱, ۰۴:۵۱ ق.ظ
این لینک به زبان اصلی هست برای ویرایش چهارم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حجمش نزدیک ۲۰ مگابایت هست اگه اشتباه نکرده باشم.

اینم می تونی توی google سرچ کنی :
دانلود نظریه لینز ویرایش چهارم
 سپاس‌گزاری شده توسط: TaRiaNa , zeinabm
ارسال:
۱۴ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ب.ظ
سلام

این فایلی که شما گذاشتین ویرایش ۳ است که مرکز تحقیقات مخابرات سال های قبل اسکن کرده.

من چند روز وقت گذاشتم اینترنتو شخم زدم جز گوگل بوک هیچ جای دیگه نیست.گوگل بوک هم چند صفحه ش رو نشان نمیده.
ارسال:
۱۶ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۲۴ ب.ظ
هیچ کس ترجمه فارسی این کتاب رو نداره!!! کامل باشه.اگر بود ممنون میشم بذارید
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ
RE: درخواست کتاب پیتر لینز ویرایش ۴
سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.
(ایترنت زغالی و ... Angel)
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۵۱ ق.ظ
سلام. کتاب فارسی که تو چاپه رو نمیتونید آپلود کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال:
۱۸ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۰:۵۱ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  سلام. کتاب فارسی که تو چاپه رو نمیتونید آپلود کنید.
البته !
ببخشید ! اطلاع نداشتم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: هاتف , Jooybari
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
(۱۸ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.

سلام دوست عزیز من شدید بهش نیاز دارم اگر ویرایش پنجم باشه که نور الانور میشه اینم ایمیلم ممنون میشم.Smile
syad7man@yahoo.com
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط shahryar711.)
اقا من ۴ شنبه استاد نظریمو می بینم اگه داشت میارمش آپلودش می کنم تو سایت

قول نمی دم که داشته باشه
ارسال: #۱۰
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ق.ظ
دوست عزیز کتاب فارسی رو نباید آپلود کنید.
ارسال: #۱۱
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۷ ب.ظ، توسط syad7man.)
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۸ ق.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  اقا من ۴ شنبه استاد نظریمو می بینم اگه داشت میارمش آپلودش می کنم تو سایت

قول نمی دم که داشته باشه

ممنون دوست عزیز همین که با این سایت خوب و جالب آشنا شدم برام ارزشمنده ممنون از پاسخ شما منتظر میمونم
باتشکر عبد صیادی

(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  دوست عزیز کتاب فارسی رو نباید آپلود کنید.

دوست عزیز وقتی که قیمت کتاب تو شهر ما حدود بیست هزارتومن درمیاد تازه اونم اگه گیر بیاد و من سه فصل کتاب رو بیشتر نمیخوام به نظر شما آپلود کار بدیه؟
ارسال: #۱۲
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۴۶ ب.ظ
صد در صد آپلود کتاب فارسیش کار اشتباهیه. این فروم برای این نیست که تمام کتاب‌های توی بازار رو آپلود کنیم. به قوانین انجمن مراجعه کنید. آقا شهریار شما هم آپلود نکنید. لینک دانلود پاک میشه.
اگه هنوز فکر میکنید آپلود مشکلی نداره به مدیر کل سایت یا ادمین سایت مراجعه کنید. چیزی که میگم جزء قوانین مانشته. آپلود کتاب‌های درحال چاپ ممنوعه. کتاب ناشر داره. نویسنده داره. مولف داره.
ارسال: #۱۳
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۴۸ ق.ظ
(۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ)syad7man نوشته شده توسط:  
(18 فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۷ ق.ظ)Morris نوشته شده توسط:  سلام. من ویرایش ۴ لینز ( فارسی و pdf ) دارم البته فصل های آخر خیلی اشکال ترجمه داره. اگه هنوز تهیه نکردین بگید تا up کنم.

سلام دوست عزیز من شدید بهش نیاز دارم اگر ویرایش پنجم باشه که نور الانور میشه اینم ایمیلم ممنون میشم.Smile
syad7man@yahoo.com

سلام دوست عزیز. تا اونجایی که من می دونم این کتاب ویرایش ۵ نداره. با توجه به قوانین سایت نمی تونم ارسال کنم. (البته نمی دونم ایمیل کردن هم خلاف قوانین سایت هست یا نه). اما اگه صفحات تمرینات آخر فصلو بخواین می تونم آپ کنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari
ارسال: #۱۴
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۵۹ ق.ظ
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۴۶ ب.ظ)Jooybari نوشته شده توسط:  صد در صد آپلود کتاب فارسیش کار اشتباهیه. این فروم برای این نیست که تمام کتاب‌های توی بازار رو آپلود کنیم. به قوانین انجمن مراجعه کنید. آقا شهریار شما هم آپلود نکنید. لینک دانلود پاک میشه.
اگه هنوز فکر میکنید آپلود مشکلی نداره به مدیر کل سایت یا ادمین سایت مراجعه کنید. چیزی که میگم جزء قوانین مانشته. آپلود کتاب‌های درحال چاپ ممنوعه. کتاب ناشر داره. نویسنده داره. مولف داره.

okممنون
 سپاس‌گزاری شده توسط: Jooybari

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۵ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
Question درخواست کتاب یا جزوه rezaqazvin ۳۱۲ ۱۹۸,۷۴۱ ۲۸ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: شاسا فرمان
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۸۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  درخواست حل المسائل کتاب پایگاه داده پیشرفته سیلبرشاتس shahryar711 ۲ ۵,۸۶۴ ۲۲ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: zhila1994
  منبع جدید هوش، راسل ویرایش سوم sima84 ۰ ۱,۶۳۴ ۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۸,۰۰۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  نظریه زبانها و ماشینها (پیتر لینز) نگارش پنجم sina_r11 ۱۳ ۲۵,۷۲۹ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Z78khosrow_kh
Wink دانلود نظریه زبانهای پیتر لینز ویرایش ۵ + حل armin.sheikh ۵ ۱۱,۴۸۹ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: gillda
  ریاضی گسسته روزن ویرایش ۷ همراه با کتاب حل تمرین ها livestrong ۱۲ ۱۹,۷۴۳ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: raziyeh.karbasi
  ██ ویرایش ۲۳ ایبوک هوش مصنوعی (رایگان) ██ sohjel ۱ ۲,۴۲۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close