زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب لغات ضروری تافل

ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۴:۱۲ ب.ظ
کتاب لغات ضروری تافل
دوستان مگه این کتاب Essential words for toefl شامل ۳۰ درس نیست که هر درس شامل ۱۵ لغت میباشد . ولی من کتابی دارم از انتشارات جنگل که ترجمه این کتاب است ولی ۱۳۰ درس ۱۵ لغتی می باشد.
به نظرتون تا درس ۳۰ این کتاب کافیه برای ارشد ؟
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , brusa1994
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۲۴ ب.ظ
RE: کتاب لغات ضروری تافل
منم یکی دارم ۳۰ درسه که هر درس شامل ۱۵ لغت -انتشارات جنگل -مترجم رضا دانشوری چاپ ۱۳۹۱
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۱۰ آذر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۱ ب.ظ
کتاب لغات ضروری تافل
من هم همین کتاب ۱۳۰ درسی رو دارم. کتابی که ۳۰ درس هست رو خودم ندیدم، شما مقایسه کنید که اگه ۳۰ درس اول هردو کتاب یکی بودن، همون ۳۰ درس اول کتاب خودتون رو بخونید. کافی که نیست، ممکنه یه سال با خوندن حتی ۵۰۴، از ۱۰ تا سوال اول حداقل ۵تا رو جواب بدی ولی یه سال دیگه حتی یکی رو هم نتونی جواب بدی. در کل اگه فرست کردی از اون ۳۰ درس هم بیشتر بخون.
موفق باشی.

ای درد توام درمان در بستر ناکامی .... ای یاد توام مونس در گوشه تنهایی
در دایره قسمت ما نقطه تسلیمیم ... لطف آن چه تو اندیشی حکم آن چه تو فرمایی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  یادگیری لغات حیاتی زبان انگلیسی cyruskingsolomon ۰ ۲,۱۷۲ ۰۷ اسفند ۱۳۹۹ ۰۴:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۴۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  راهنمای کامل برای آزمون تافل mavin1200 ۱ ۲,۴۶۱ ۱۵ دى ۱۳۹۷ ۰۵:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۲ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  نیاز به راهنمایی و تجربه دوستان (ضروری) امیر ای تی ۷ ۵,۳۷۰ ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Parisa__karimi
  در نبود کتاب دکتر اجلالی ، کدام کتاب مدار منطقی را تهیه کنیم بهتر است ؟ AreF95 ۲ ۴,۰۴۳ ۰۶ فروردین ۱۳۹۷ ۰۱:۲۳ ق.ظ
آخرین ارسال: The BesT
  روش مناسب من کدام است؟ ۸ تا از بهترین روش های یادگیری لغات زبان انگلیسی moeintnt ۰ ۱,۷۹۱ ۳۰ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: moeintnt
  خریدار کتاب مهندسی نرم افزار زنجانی پارسه(کتاب یا کپی) mortti ۳ ۴,۱۶۸ ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ۰۸:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  کدینگ لغات ۱۱۰۰ ali.arr74 ۰ ۲,۱۳۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74
  قویترین بسته جزوات کدینگ لغات زبان (۵۰۴ و ۱۱۰۰ و تافل) با ۲۵ درصد تخفیف ali.arr74 ۰ ۲,۳۳۹ ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.arr74

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close