زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست سوالهای شبکه ۹۱

ارسال:
۱۰ دى ۱۳۹۱, ۰۳:۲۹ ب.ظ
درخواست سوالهای شبکه ۹۱
بچه ها اگر کسی کتاب شبکه پارسه دکتر حقیقت رو داره سوالای ۹۱ رو اینجا بذاره .
کتاب من چاپ ۹۰ هست سوالای ۹۱ رو نداره.Sadخواهش می کنم بذارین
Fardad-A، در تاریخ ۱۰ دى ۱۳۹۱ ۰۴:۲۸ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

و

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

خدایا فقط نیم نگاهی از تو برای من کافیست
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جواب سوالهای تخصصی دکتری هوش مصنوعی سال ۹۸ Lootus ۱ ۲,۵۸۷ ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ ۰۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: machine86
  درخواست کتاب یا جزوه مدیریت شبکه های مخابراتی و کامپیوتری H.Mohammadi ۴ ۴,۴۶۰ ۰۳ آبان ۱۳۹۷ ۰۳:۰۸ ق.ظ
آخرین ارسال: negarin_
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۷۲ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۱۰۵ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  [درخواست راهنمایی] کنکور ارشد نرم افزار و شبکه Davood21 ۲ ۲,۸۴۷ ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ ۰۹:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Davood21
  درخواست لینک حل تمرینات شبکه کراس به زبان فارسی abji22 ۲ ۴,۳۲۰ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه عباسیان
  درخواست منابع برای کارشناس شبکه آزمون استخدامی ها mariyG ۳ ۳,۸۶۷ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: mariyG
  ۱۴ آی تی، ۱۵ شبکه، ۷۱ هوش، درخواست راهنمایی Zash ۱۵ ۹,۲۳۳ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Amin93
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۳۹۸ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  درخواست سوالات و تست های شبکه های کامپیوتری دانشگاه mit mohad68 ۰ ۱,۵۲۲ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: mohad68

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close