زمان کنونی: ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

علت بالا بودن درصدای بالای شرکت کنندگاه پارسه در زبان؟- رشته آی تی

ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
علت بالا بودن درصدای بالای شرکت کنندگاه پارسه در زبان؟- رشته آی تی
برام خیلی عجیبه که تو کنکورای آزمایشی پارسه امسال برای بچه های آی تی
درصدای زبان خیلی بالاست مثلا بالاترین همیشه بالای ۹۰ میزنه: ، چند نفر بالای ۷۰ و خیلی ها حدود ۳۰ نفر بالای ۵۰ درصد میزنن
می خواستم بدونم که اینا واقعا قبلا زبان کار کردن یا از روی کتاب خاصی می خونن یا ...
خیلی عجیبه!!!
Exclamation

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۱۴ ب.ظ
Re: درصدای بالای زبان پارسه رشته آی تی
به نظرم هر چقدر جلوتر میریم سطح زبان بچه ها بالاتر میاد. چون کم کم شروع کردن به کلاس زبان رفتن.
قبلا کسی زبانش خوب نبود... اما الان دیگه خیلیا کلاس زبان رفتن و سطح زبان خوبی دارن.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

There is no there there.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور , deh-ab
ارسال:
۱۳ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۲۱ ب.ظ
RE: درصدای بالای زبان پارسه رشته آی تی
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  به نظرم هر چقدر جلوتر میریم سطح زبان بچه ها بالاتر میاد. چون کم کم شروع کردن به کلاس زبان رفتن.
قبلا کسی زبانش خوب نبود... اما الان دیگه خیلیا کلاس زبان رفتن و سطح زبان خوبی دارن.

Sent from my Google Galaxy Nexus using Tapatalk 2.4

نه فکر نمی کنم اینجوری باشه نمی دونم ..

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۰
۰
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۸:۵۵ ب.ظ
درصدای بالای زبان پارسه رشته آی تی
اگر یه نگاهی به سوال های زبان پارسه بندازید بعدش یه نگاهی به کتاب زبان عمومی که خود پارسه میده بندازید میبینید که سوالات زبانش دقیقا از تو کتاب خودشه.همش!!!
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: deh-ab , پروفسور , Happiness.72
ارسال:
۱۶ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۲۴ ب.ظ
درسته.
نمیشه معیار درصد های پارسه رو برای کنکور درنظر گرفت.

آنقدر شکست میخورم تا راه شکست دادن را بیاموزم!Wink
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۰۷ ق.ظ
لغت های آزمونش دقیقا لغت های کتاب زبان عمومیشه. البته طبق کتاب چاپ امسال ها چون کتاب زبان عمومی جزو کتاب هایی هستش که کلا عوض شده. تو هر آزمونش یه سری درساش تعیین می شه و میاد. البته کسی که نود می زنه واقعا سطح زبان خوبی داره چون هر جوری حساب کنی دیگه متنش از کتاباش نیست که جدیده...
۱
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۲:۲۱ ق.ظ
بچه‌ها، حالا بجز کلمه، گرامر و متنهایی که توی آزمونهای آزمایشی میدن در سطح کنکور هستن یا نه؟

چون من زبان پارسه رو ۴۰-۵۰ میزنم همیشه. که کلمه اصلا جواب نمیدم.

There is no there there.
۰
۰
ارسال:
۱۷ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۶ ق.ظ
اینکه دوستان میگن سوالات زبان پارسه از کتابای خودشه، نمیتونم نظری بدم در موردش.
چون من تا بحال هیچ کدوم از کتابای زبان پارسه رو نخوندم

اما تو همه آزمونا معمولا بین ۷۰ تا ۸۰ میزنم (بعضی وقتا کمی بیشتر، بعضی وقتا هم کمی کمتر)... و تا بحال حتی ۱ ساعت هم برای زبان خوندن (برای آزمون ها) وقت نگذاشتم

من از ۱۰ سالگی یاد گرفتن زبان انگلیسی رو شروع کردم و تا دوره دبیرستان وقت زیادی براش گذاشتم... از اواسط دبیرستان هم فقط خودمو درگیر فیلم و سریال کردم (زبان اصلی) و البته معمولا هر روز در حال خوندن متن های انگلیسی توی اینترنت هستم (موضوعات مختلف)

منظورم از گفتن همه اینا، این نیست که بگم خیلی زبانم خفنه! اتفاقا برعکس... من حتی مدرک TOEFL یا GRE هم ندارم (البته سال آینده سراغ اونا هم میرم) ... من فقط در حد همون کلاسایی که بیشتر از ۷۰% دوستان تو دوران کودکی و نوجوانی و جوانی رفتن، زبان رو یاد گرفتم و بعد از اونم در حد روزمرگی خودمو درگیرش نگه داشتم.

سوالات پارسه هم انصافا باید اعتراف کرد که از خیلی جنبه ها تو سطح کنکوره (البته فقط زبان رو میگم... بقیه درسا رو نظری ندارم!)
این رو هم باید بدونیم که سوالاتی که صرفا تاکیدشون روی لغات هست، همون ۱۰ تا سوال اوله... ۲۰ تا سوال باقیمونده روی گرامر و درک مطلب تاکید دارن...
صرف خوندن ۵۰۴ یا کتابایی از این قبیل نمیتونه ضمانتی باشه.

توی این آدمایی که شرکت میکنن هم مطمئن باشین بعضی هایی هستن که خیلی زبانشون قویه... ولی خیلی وقتا اتفاق میوفته که اینجور آدما فقط زبانشون قویه و تو بقیه درسا یا متوسط هستن یا حتی ضعیف!
کنکور هم یه تعادل بین درسا بر اساس ضرایب اونا هست... درسته که زبان رو چون خیلی ها یا نمیزنن یا کم میزنن، تراز بالایی میتونه داشته باشه، اما فراموش نکنین که یه درس ضریب ۱ هست (برای آی تی ها) و بدون شک ارزش بسیار کمتری داره.

نتیجه اینکه: تو این روزای باقیمونده، درس خوندن فقط نصف قضیه ست... نصف باقی مونده کنترل اعصاب و جلوگیری از ترس و استرسه...
اینکه بخواییم با فکر کردن به این چیزا فکرمون رو مشغول کنیم، میتونه برامون نگرانی و استرس (حتی خفیف) ایجاد کنه که فقط و فقط باعث افت کارایی میشه...

عذر میخوام که خیلی روده درازی کردم...
موفق باشین.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66 , aydingol , پروفسور , Parisa-SH
ارسال:
۱۸ دى ۱۳۹۱, ۰۵:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط hangover.)
من به شخصه کتاب پارسه رو ندارم ولی درصد زبانم بد نیست. درکل سطحش از کنکور پایین تره به خصوص درک مطلباش. سوالای مضحک هم به وفور توی آزموناش دیده شده Smile ولی کلا اگه بررسی کنی میبینی که اخیرا هیچ مرجع ثابتی نداشته زبان کنکور. پس به نظر من وقت گذاشتن روش اونم الان اصلا منطقی نیست
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: پروفسور
ارسال: #۱۰
۰۲ بهمن ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
RE: درصدای بالای زبان پارسه رشته آی تی
(۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۸:۰۴ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  برام خیلی عجیبه که تو کنکورای آزمایشی پارسه امسال برای بچه های آی تی
درصدای زبان خیلی بالاست مثلا بالاترین همیشه بالای ۹۰ میزنه: ، چند نفر بالای ۷۰ و خیلی ها حدود ۳۰ نفر بالای ۵۰ درصد میزنن
می خواستم بدونم که اینا واقعا قبلا زبان کار کردن یا از روی کتاب خاصی می خونن یا ...
خیلی عجیبه!!!
Exclamation
باید ببینی بقیه درسا رو چطور می زنن
اگه فقط زبان رو بالا میزنن یعنی بقیه درسها رو بلد نیستن و وقت اضافه میارن میزارن رو زبان که خوب فایده زیادی براشون نداره
۰
۱
ارسال: #۱۱
۰۷ بهمن ۱۳۹۱, ۱۱:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ بهمن ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط foranyone.)
منم همیشه بالای ۵۰ درصد میزنم البته معمولا هر آزمونی ۵-۶ تا تا غلط دارم
ولی از سوالات کنکور خیلی وحشت دارم! به نظر من پارسه خیلی راحتر از کنکور واقعیه! چون منبعش مشخصه ولی منبع کنکور مشخص نیست! البته یه فایلی دارم که ۲-۳ تا از سوالای کنکور پارسال از اون بود ولی متاسفانه سطحش خیلی خیلی بالاست و هرکاری کردم نتونستم بخونمش!

-
منابع سوالات زبان کنکور ارشد امسال و سال قبل

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

-
کارمند بانک/در حسرت ارشد - شاید اگه قبول هم بشم نتونم بخونمSad
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چطور درصد زبانم رو به بالای ۹۰-۸۰ برسونم؟ s.gg ۸ ۲,۲۶۰ ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۹:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: s.gg
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۸ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۵۶۵ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۲۰۸ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۲۴۲ ۱۴ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
  آزمون آزمایشی ارشد کدام موسسه را شرکت کنیم Ali1991khe ۲ ۳,۰۱۴ ۰۸ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Ali1991khe
Sad ذخیره ماتریس پایین مثلثی / بالا مثلثی به شیوه سطری یا ستونی shayesteNEY ۵ ۱۰,۰۳۴ ۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Negiiin
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۸۹۲ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  اثبات بومی بودن sirvan.t ۸ ۵,۳۲۳ ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: WILL
  همفکری انتخاب نام شرکت ۲ Distance ۳ ۳,۳۳۹ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close