زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۳۳ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب تست های کنکور فناوری اطلاعات انتشارات سنجش

ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
میخواستم از بچه هایی که این کتاب را دارند بیاند نظرشون را در مورداین کتاب بگند .من خودم پارسال پوران را خریدم خیلی غلط داشت. کتاب مقسمی را هم داشتم تقریبا مثل هم بودند میخواستم بدونم اونقدر خوب هست که دوباره این را بخرم؟

خدا خیلی مهربون با اینکه میتونه مچ ما را بگیره ،فقط دستمونو میگیره.Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۸ ب.ظ
من تستهای مهندسی را داشتم.خوب بود بد نبود.بعضی جاها اشکالاتی داشت.توضیحات بعضی دروسش به خوبی بعضی کتب دیگه نبود.مثلا هوش رو مقسمی بهتر گفته
۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۰۹:۲۷ ب.ظ
RE: کتاب تست های کنکور فناوری اطلاعات انتشارات سنجش
(۲۰ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۵۸ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  من تستهای مهندسی را داشتم.خوب بود بد نبود.بعضی جاها اشکالاتی داشت.توضیحات بعضی دروسش به خوبی بعضی کتب دیگه نبود.مثلا هوش رو مقسمی بهتر گفته
به نظرتون من که هم پوران هم مقسمی را دارم ارزش داره دوباره این را بخرم. آخه یکی از دوستام میگفت احتمالا جواب تشریحیاش به ذهن طراح های کنکور نزدیکتره !!!Huh
البته کتاب پوران هم خیلی غلط داشت تازه خیلی جاهای کتاب پوران و مقسمی کپی همدیگه بودن کلمه به کلمه.

۰
۰
ارسال:
۲۰ دى ۱۳۹۱, ۱۰:۲۷ ب.ظ
کتاب سنجش هم آنچنان که بعضی فکر میکنند کامل و اصولی و طبق مطالب کتب مرجع توضیح نداده و خوب مطلب رو باز نکرده. بعضی جاها اشتباهات چاپی داره.من پارسال که خریدم فکر میکردم خوبه ولی با دیدن توضیحات بقیه کتب نمیشه گفت برای همه دروس کاملا تشریحی و علمی جواب داده.بعضی تستهای پارسه رو که دیدم به نظرم کتب پارسه تشریحی ترو بهترند
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roshan
ارسال:
۲۱ دى ۱۳۹۱, ۰۱:۱۳ ق.ظ
کتاب سنجش طلایی که تست های تالیفی داره بد نیست، البته نکته جدیدتری هم واقعا نداره! که تو کتاب های پوران و مقسمی نبوده باشه

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: roshan
ارسال:
۲۴ دى ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ
RE: کتاب تست های کنکور فناوری اطلاعات انتشارات سنجش
بچه ها من کتاب سنجش را از دوستم گرفتم و دو تا آزمون هاش را بررسی کردم وبه این نتیجه رسیدم که اصلا اصلا کتاب خوبی نیست اول این که هر جاسوالی غلط بوده وکلا حذف شده بوده اصلا به روی مبارک نیاورده و یا اشتباه جواب داده یا فقط تستی جواب داده و و بعداز اون جواب تشریحیاش هم زیاد جالب نیست.
مثلا تست ۷۹و۸۲ سیسستم عامل پارسال که کلا حذف شدند را یکیش را اشتباه جواب داده و اون یکی را سربارهای جابه جایی فرآیندها و زمانی که سیسنم درحال I/O را جزئ زمان مفید CPU فرض کرده .Huh
یا سوال۵۵ شبکه ۹۱که هم سخت وهم جواب درست توی گزینه ها نبود را فقط تستی جواب داده.
یا سوال ۷۴ هوش ۹۱ که حذف شد را گفته عبارت هورن عبارتی منطقی ازOR یکسری متغیرها که همگی آنها به صورت مثبت بوده وتنها یکی از آنها به صورت منفی ظاهر می شود.Huh
در صورتی که میدونیم عبارت هورن ترکبب فصلی گزاره هایی که حداکثر یکی از آنها مثبت است.
یا سوالای گرامر زبان ۹۰ را از روی یه کلید دیگه جواب داده یعنی سوالارا درست جواب داده ولی گزینه صحیح را اشتباه گفته.
سوال ۶۳ مدیریت ۹۰ را اون گزینه ای که جواب داده با جواب تشریحیاش اصلا جور درنمی اومد.
یا سوال ۶۹ پایگاه ۹۰ را به نظرم از روی پوران جواب داده آخه پوران با یک مثال جواب داده اون دقیقا همون مثال را زده.
جواب تشریحیای مدیریت و نرم افزار پوران ومقسمی هم خیلی کاملتربودند.ولی اونها هم اشتباه داشتند ولی نه دیگه به این تابلویی!
کتاب مقسمی به نظرم بهتربود فقط عیبش اینه که برای چند سال اخیر هر سالی جدا و آیتی و کامپیوتر و علوم را باهم آورده وهزینه ش زیاد میشه.
موفق باشید.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۷۳۶ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۹۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۶,۰۶۲ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۵۵۶ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۹۸۵ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۸,۱۶۸ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۹۰ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۵۴۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  کتاب تست برای شبکه hamid_p ۰ ۱,۴۲۷ ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  استخدام در فنآوری اطلاعات خدمات حوزه علمیه قم oloom-ensani ۱۵ ۹,۱۵۰ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: oloom-ensani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close