زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبدیل لگاریتم در ماشین حساب

ارسال:
۳۰ دى ۱۳۹۱, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ب.ظ، توسط good-wishes.)
تبدیل لگاریتم در ماشین حساب
سلام دوستان
من برای درس امنیت شبکه می خوام مبنای لگاریتم رو در ماشین حساب از ۱۰ به ۲ تبدیل کنم، اشکمو دراورده هر کاری می کنم نمیشه همه چیشو بلدم ولی چون هیچ وقت به این مشکل برنخوردم نمی دنم چیکار کنم
اگر می دونید لطفا راهنماییم کنید
با پساس
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: h4cker
ارسال:
۰۱ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ، توسط mfXpert.)
RE: تبدیل لگاریتم
تو هر ماشین حسابی فرق می‌کنه. یک روش کلی نداره. شما برای محاسبه لگاریتم در مبنای ۲ میتونی از همون لگاریتم بر مبنای ۱۰ هم طبق رابطه زیر استفاده کنی:

[tex]\log_{2} (n) = \frac{\log_{10} (n)}{\log_{10}(2)}[/tex]

One who is raised by sword can't be beaten. One who is toughened by fire can't be burned
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid-q , h4cker , userp , faezehtt , ymgh96

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اصول ماشین های کنترل عددی و مطلبی ملینا ارشد ۱ ۲,۰۸۰ ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ۰۸:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: vista2000
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۴,۰۳۱ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
Music معرفی آهنگ‌هایی که حسابی دوسشون داریم! Amir V ۱,۱۵۱ ۲۴۱,۲۰۹ ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ۰۵:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Azaadi
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۵۵ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  آموزش زبان انگلیسی:اصطلاح حساب حساب کاکا برادر! cyruskingsolomon ۰ ۲,۰۷۶ ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: cyruskingsolomon
  سن واقعی بدن خود را حساب کنید fahimehazimi ۷۱ ۳۵,۷۵۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  سوال یادگیری ماشین isoa ۳ ۳,۹۳۳ ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: BBumir
  نحوه محاسبه دفیق لگاریتم بدون ماشین حساب mcse2010 ۲ ۸۰,۳۰۱ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: chemical_darton29
  لینک دانلود نسخه ازمایشی ترجمه کتاب یادگیری ماشین میشل انرژی مثبت ۲ ۱۲,۸۲۴ ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: forooghfp7078
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۸۴ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close