زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۴۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مقایسه سطح سوالات مهندسی امسال و سال قبل

ارسال: #۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۴۷ ب.ظ
تجربه ۳ ساله کنکور دادن من بهم میگه که
این کنکورا همشون سر و ته یه کرباسند.! Big Grin
به صورت دوره ای یه سال بعضی از دروس آسون طراحی می شند و بعضی سخت. و این دلیل نمیشه که کل کنکور اون سال رو بگیم سخت یا آسون بود. به هر حال هر سال سوالهای آسون در کنار سوالهای سخت طراحی میشند و کسی موفق خواهد شد که اولاً کنتل و تمرکز خودشو سر جلسه حفظ کنه. و ثانیاً روی همه دروس یه تسلط نسبی داشته باشه ...
به نظر من امسال هم کنکور به همان سبک و سیاق گذشته طراحی شده بود و تفاوت چندانی نداشت...!
همیشه ۷۰ درصد موفقیت سر جلسه است...! Wink

روزگارم بر خلاف آرزوهایم گذشت..........!!!Sad:
۱
۲
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۳ ق.ظ
به نظر من امسال سوالا روحیه رو بد جور تضعیف میکرد
بخصوص ریاضیا
حتی نظریه و ساختمان
واقعا بعضی سوالا که آدم فکرشو میکرد سادس و میتونه بهش پاسخ بدهد رو نمیتونست جواب بده
همین روحیه رو تخریب میکرد
استرس رو دو چندان میکرد
باید اینا رو در نظر بگیرید

اتلاف وقت خودکشی واقعی است
۴
۰
ارسال: #۱۸
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۵۷ ب.ظ
راجع به مشترکا به نظر من سیستم پارسال بهتر بود.کمی وقت گیر بود اما درست و قابل حل. اما امسال بسکه سر اون سوال ناحیه بحرانی و بعدشم زمانبندی تمرکزم به هم ریخت که چند تا نثار طراح ناحیه بحرانی کردم!
ساختمان امسال سخت تر بود و واقعاً فکر می کنم برای کسی که درسی رو خونده سؤال غلط از سؤال سخت خیلی بدتره. من که به هر سؤل غلطی می رسیدم کلی اعصابم خرد میشد. و روحیه مو از دست میدادم....
معماری و مدار مثل پارسال بود. و نظریه از پارسال آسون تر بود.
ریاضی هم بعد مشترکازدم که اصلاً تمرکز نداشتم. گسسته به نظرم متوسط بود. آمار خیلی راحت بود. انقدر که گذاشتم آخر و وقت نکردم بزنم! Sad
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه جوری با سطح زبان انگلیسی تقریبا پایین رفرنس بخونیم؟ saharitst ۰ ۱,۱۹۶ ۲۱ آبان ۱۴۰۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: saharitst
  تشریح تست همروندی - بررسی یکی از سوالات سال ۸۲ abji22 ۵ ۴,۶۲۷ ۰۲ دى ۱۳۹۹ ۱۱:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: mohammadasadi1
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۲۳۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۵۱۷ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۶۹۵ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  مقایسه دانشگاه ها imali ۲ ۲,۷۷۴ ۰۵ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵ ق.ظ
آخرین ارسال: imali
Wink قبول شده های (علوم کامپیوتر، مهندسی کامپیوتر و IT ) سال ۹۸ اینجا اعلام کنند gaslakh ۲۵ ۱۳,۷۵۵ ۱۸ شهریور ۱۳۹۸ ۱۱:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: mehdi.m2
  بحث و بررسی سوالات کنکور ارشد مهندسی کامپیوتر ۹۸ The BesT ۱۷ ۱۱,۷۰۰ ۱۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۸:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco
  سطح و عمق و ارتفاع درخت remove ۵ ۱۰,۶۷۷ ۱۹ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mstfvi
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۰۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close