زمان کنونی: ۳۱ فروردین ۱۴۰۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تبدیل متن به گفتار و مشکل نداشتن تجهیزات

ارسال:
۲۴ بهمن ۱۳۹۱, ۱۲:۳۰ ب.ظ
سلام خدمت دوستان
یه سوال دارم
من پروژه دانشگاهیم رو با موضوعیت تبدیل متن به گفتار انتخاب کردم
اما بعد از خوندن یکسری پایان نامه و مقاله به یک مشکل اساسی خوردم اونم اینه که برای این پروژه نیاز به ضبط صدا در حد خوب دارم و به امکانات خوب ضبط صدا نیاز دارم
در صورتی که هزینه این تجهیزات بین ۳۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان در میاد در صورتی که تو شهریش موندم چه برسه به این هزینه
از طرفی دانشگاه امیرکبیر که یکی از پیشتازان در این موضوع هست این دادگان رو داره خودم فکر نمی کنم چنین منابعی رو در اختیار سایر دانشگاه ها قرار بدن
اما می خواستم نظرتون رو در این زمینه بدونم شاید راهنمایی شما باعث بشه من بتونم بخشی از اطلاعات رو از این دانشگاه ها بدست بیارم (راه و روش)
ممنون میشم در این زمینه راهنماییم کنید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ بهمن ۱۳۹۱, ۰۹:۵۵ ق.ظ
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم چون اگه نتونم این فایل ها را از دانشگاه بگیرم دچار مشکل می شم

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تجهیزات فولادی alireza2021 ۱ ۷۵۲ ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: zahra2020
Exclamation سلام لطفاً یکی به من بگه مرتبه زمانی ها چطوری به log تبدیل میشن فرمول داره؟؟ Azadam ۶ ۳,۹۰۵ ۰۶ دى ۱۴۰۰ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Soldier's life
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۲۳۳ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  متن به هم ریخته در نرم افزار Notepad HAMID3F ۱۵ ۲۱,۱۱۸ ۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۰۸:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: rezasedghi100
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۶۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  مشکل در حل تست ۲۲ فصل اول کتاب گسسته یوسفی pure.yaser ۷ ۸,۴۲۳ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  تبدیل به pdf homeless ۲ ۳,۰۳۹ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: homeless
  کمک در تبدیل به فرم گریباخ hadizd ۳ ۳,۵۴۵ ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hadizd
  مشکل عدم ایجاد پروژه/فایل جدید در نت بینز αɾια ۳ ۱۰,۹۰۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۰۳:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Silver1992
  اجاره تجهیزات نمایشگاهی تهران rozhann ۰ ۱,۸۵۷ ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: rozhann

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close