زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۳۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یه منبع خوب برای سی شارپ

ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۴۶ ق.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
سلام بچه ها.
من دنبال یه منبع خوب و عالی برای C# میگردم!! اگر فیلم باشه خیلی بهتره!!
تو اینترنت گشتم زیاد هست اما نمیدونم واقعا خوبه یا نه!!!
مثلا این فیلم هایی که پکیج کامل برنامه نویسی دات نت هستند خوبه؟؟
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ق.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
من فیلم های ایرانی رو که دیدم اصلا جالب نبوده تا حالا. هم برنامه درستی برای درس دادن ندارن یا اگر هم دارن برنامشون جالب نیست. بعضی چیزارو هم غلط میگن! فیلم های فارسی سی شارپ بعضی وقت ها اصلا سینتکس رو نگفته میرن سراغ کامپوننت ها در حالی خارجی ها اینطوری نیستن.
اگه زبان برنامه نویسی دیگری مخصوصا سی/سی++ یا جاوا بلد هستید موقع یاد گرفتن سی شارپ به تفاوت ها دقت کنید. یعنی در حقیقت فقط لازمه تفاوت ها رو یاد بگیرید. اینجوری زبان قبلی هم کمتر فراموش میشه.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , mohammadali1990 , saiedattar , maedeh , aydingol
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ق.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
pdf:
Amoozeshe C# 2005 - Hashemian

video simulation:

csharp محصول اینیاک

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , fateme_68
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۳ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
منم میخوام سی شارپ بخونم

کلاس برم یا خودم بخونم؟؟
۰
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۱ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
اگه اراده تون قویه و بعد یه هفته سرد نمی شید خودتون بخونید بهتره ولی باید وقت بذارید و بتونید از نت یا با آزمایش جواب سوالاتون رو پیدا کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , mohammadali1990
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۰۴ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
فیلم را فراموش کنید
اطلاعاتی که فیلم به شما می ده و قیمتشم گرانه معمولا در حد ۱/۵ کتابم نیست
پیشنهاد من انتشارات مایکروسافته که استاندارد توضیح می دهد
۱
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
RE: یه منبع خوب برای سی شارپ
یادگیری زبان برنامه نویسی جدید در صورتی که فرد پیش زمینه قبلی داشته باشه زیاد سخت نیست و اگر کمی به زبان آشنایی داشته باشید کتاب های روان و مفیدی به زبان اصلی منتشر شده است .
سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
کتب زبان اصلی خوبی در زمینه های مختلف برنامه نویسی و قابل دانلود داره .

پیروز باشید
۲
۰
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۲۹ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
راستش من اصلا حوصله زبان اصلی رو ندارم!!!!!!!!!!!!
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال:
۰۸ اسفند ۱۳۹۱, ۰۹:۲۳ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
دوست عزیز
اگر کتاب نوشته شده توسط هاشمیان دانلود کنید . به نظر من از پایه شروع کرده و خوب هم توضیح داده
البته فیلم آموزش شرکت لیندا
Lynda.com - C# Essential Training 2011
هم توضیح خوبی داده. اگر انگلیسی متوسطی هم داشته باشی به راحتی می تونی از این فیام استفاده کنی

یک روز رسد غمی به اندازه کوه ... یک روز دگر نشاط اندازه دشت ... افسانه زندگی چنینم آموخت ... در سایه کوه باید از دشت گذشت
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , soniasa , good-wishes
ارسال: #۱۰
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۳۵ ق.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
منابع فارسی معمولا کیفیتشون کمتره. به نفعتونه با انگلیسی راحت بشید چون از یه جایی به بعد منبع فارسی دیگه نداریم. قبلشم منابع انگلیسی هم خیلی متنوع تره هم با کیفیت تره. ضمن اینکه برای سوال پرسیدن یا پیدا کردن جواب سوالاتون مجبورید این کار رو به انگلیسی انجام بدید یا از انجمن های فارسی استفاده کنید که از اونا هم دل خوشی ندارم.
کلا من از فارسی دل خوشی ندارم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , mohammadali1990 , srj
ارسال: #۱۱
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۲۴ ق.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از یه جایی به بعد منبع فارسی دیگه نداریم. قبلشم منابع انگلیسی هم خیلی متنوع تره هم با کیفیت تره.

منبع خاصی مدنظرتون هست ؟ اتفاقا منم چند وقتی هست به این نتیجه رسیدم باید بیخیال منابع فارسی بشم.
۱
۰
ارسال: #۱۲
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۷:۴۸ ق.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منابع فارسی معمولا کیفیتشون کمتره. به نفعتونه با انگلیسی راحت بشید چون از یه جایی به بعد منبع فارسی دیگه نداریم. قبلشم منابع انگلیسی هم خیلی متنوع تره هم با کیفیت تره. ضمن اینکه برای سوال پرسیدن یا پیدا کردن جواب سوالاتون مجبورید این کار رو به انگلیسی انجام بدید یا از انجمن های فارسی استفاده کنید که از اونا هم دل خوشی ندارم.

تشکر. پس لطفا یه سایت یا کتاب رو معرفی کنین.
۱
۰
ارسال: #۱۳
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۲۴ ق.ظ)Somayeh_Y نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  از یه جایی به بعد منبع فارسی دیگه نداریم. قبلشم منابع انگلیسی هم خیلی متنوع تره هم با کیفیت تره.
منبع خاصی مدنظرتون هست ؟ اتفاقا منم چند وقتی هست به این نتیجه رسیدم باید بیخیال منابع فارسی بشم.
منبع خاصی برای چی؟

(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۷:۴۸ ق.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  
(09 اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  منابع فارسی معمولا کیفیتشون کمتره. به نفعتونه با انگلیسی راحت بشید چون از یه جایی به بعد منبع فارسی دیگه نداریم. قبلشم منابع انگلیسی هم خیلی متنوع تره هم با کیفیت تره. ضمن اینکه برای سوال پرسیدن یا پیدا کردن جواب سوالاتون مجبورید این کار رو به انگلیسی انجام بدید یا از انجمن های فارسی استفاده کنید که از اونا هم دل خوشی ندارم.
تشکر. پس لطفا یه سایت یا کتاب رو معرفی کنین.
C# 4.0 The Complete Reference قاعدتا باید خوب باشه. من جاواشو دیدم عالی بوده. C++ هم شو از یه برنامه نویس حرفه ای شنیدم خیلی خوبه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , good-wishes
ارسال: #۱۴
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۳۹ ب.ظ
یه منبع خوب برای سی شارپ
Professional C# 4 and .NET 4 ماله انتشارات Wrox. کتاب بسیار کاملیه و در همه ی زمینه ها مطلب داره. فکر نمی کنم از این کتاب کامل تر داشته باشیم.
می تونین از لینک پایین دانلودش کنین.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۴
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: zeinab , virtual girl , fa_karoon , soniasa , blackhalo1989 , good-wishes , Somayeh_Y , farhud , maedeh , Mahbanoo313 , siloi , aydingol , ENGii
ارسال: #۱۵
۰۹ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۳۵ ب.ظ
(۰۹ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۳۹ ب.ظ)armin_b00ter نوشته شده توسط:  Professional C# 4 and .NET 4 ماله انتشارات Wrox. کتاب بسیار کاملیه و در همه ی زمینه ها مطلب داره. فکر نمی کنم از این کتاب کامل تر داشته باشیم.
می تونین از لینک پایین دانلودش کنین.

من تا حالا بیشتر چیزهایی که از این انتشارات خوندم خیلی عالی بوده با اینکه زبان اصلی بودن اما می فهمیدم چی می گه، و خیلی هم مثال های خوب داره
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , zeinab , Somayeh_Y

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۳۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۵۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۶۰ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
Question بهترین منبع ساختمان داده برای کنکور ارشد marvelous ۱۰ ۱۱,۴۹۲ ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ۰۷:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: msnmkh
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۶۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  معرفی منبع مناسب برای ارشد گسسته saharitst ۲۱ ۲۴,۸۵۶ ۲۲ دى ۱۴۰۰ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: YasiAli
  منبع خوب برای معماری hamid_p ۰ ۱,۱۷۳ ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: hamid_p
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۱۹۲ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  منبع نظریه زبان siamakaf ۱ ۳,۶۳۸ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close