زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوال در مورد نصب SQL

ارسال: #۱۶
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۴۹ ب.ظ
RE: SQL
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  منم میخام ۲۰۱۲ نصب کنم ولی تا سی دی شو میذارم error میده که برای ویندوز ۷ باید SP1 بریزید در حالیکه روی سی دیش نوشته مناسب برای ویندوز ۷
کسی نمیدونه چیکار باید کنم؟؟؟؟؟

دنیا آنقدر وسیع هست که برای همه مخلوقات جایی باشد،
پس به جای آنکه جای کسی را بگیریم تلاش کنیم جای واقعی خود را بیابیم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۰ اسفند ۱۳۹۱, ۰۱:۵۲ ب.ظ
SQL
پیغام خطا رو کپی وپیست کنید تو فیلد جستجو گوگل.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۱۸
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ، توسط phoenix021.)
سوال در مورد نصب SQL
سلام
دوست عزیز یه لینک دانلود میدم بهتون ، اینو یکی از دوستان من که الان هوش امیرکبیر میخونه تهیه کرده ، اگر طبق همین pdf نصب کنید به راحتی و بدون مشکل نصب میشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pakzad , adel28
ارسال: #۱۹
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۲:۵۳ ب.ظ
RE: سوال در مورد نصب SQL
۱-نصب IIS
۲-نصب SQL SERVER
۳- نصب VS
نکته:ویرایش SQL SERVER وVS بهتر است یکی باشد مثلا هر ذو ۲۰۰۸ باید باشد
اگر در قسمت CONNECT نام SERVER LOCAL را نزده بود یا . را وارد کنید یا ,
در صورتی که هر یک از مراحل بالا رو به ترتیب انجام ندهید نصب به درستی انجام نمی گیرد
البته به شرط اینکه مراحل نصب را هم به درستی انجام دهید

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل اگر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۱ اسفند ۱۳۹۱, ۰۶:۴۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۶:۴۶ ب.ظ، توسط maziars.)
(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۵ ب.ظ)روفی نوشته شده توسط:  نه وارنینگ نداشت.
عذر می خوام فایر وال چیه؟
IIs چیه؟
به اینا اصلا توجه نکردم!

خیلی کارم گیره،Sad
میگم من برنامه رو دانلود کردم،یعنی سی دی رو نخریدم،ممکنه معتبر نبوده باشه؟

اگه iis رو قبل از نصب راه اندازی نکردین sql را Uninstall کنین و کامپیوتر را Restart کنین.
علاوه بر iis پیشنیازهای دیگه هم هست.
این لینک طریقه فعال سازی را شرح داده

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

دوباره Restart کنید.
بعد sql را نصب کنید.

(۱۹ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  منم میخام ۲۰۱۲ نصب کنم ولی تا سی دی شو میذارم error میده که برای ویندوز ۷ باید SP1 بریزید در حالیکه روی سی دیش نوشته مناسب برای ویندوز ۷
برای نصب sql server 2012 روی ویندوز ۷ باید sp1 نصب باشه.
از این لینک دانلود کنید.

بهتره با دانلود منیجر دانلود کنین.
به نسخه ۳۲ یا ۶۴ بیتی توجه کنین.
iso هستش که با نرم افزار DAEMON Tools Lite میتونین درایو مجازی بسازین و نصبش کنید.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ب.ظ، توسط ali ghaemi.)
(۲۰ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  
(19 اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۵۷ ب.ظ)mis masi نوشته شده توسط:  منم میخام ۲۰۱۲ نصب کنم ولی تا سی دی شو میذارم error میده که برای ویندوز ۷ باید SP1 بریزید در حالیکه روی سی دیش نوشته مناسب برای ویندوز ۷
کسی نمیدونه چیکار باید کنم؟؟؟؟؟

شما باید ویندوز خودتون رو به سرویس پک ۱ ارتقاء بدید برای این کار می تونید به دو صورت عمل کنید :
ارتقاء به سرویس پک ۱ ویندوز ۷ از طریق اینترنت (System Tools > Windows Update)
خرید DVD ویندوز ۷ سرویس پک ۱ و نصب و ارتقاء ویندوز موجود

نسخه های جدید Visual Studio بعد از ۲۰۰۵ از یک وب سرور توکار به نام Cassini استفاده می کنه که برای کارهای معمولی مانند آموزشی و تست دیگه لازم به نصب IIS نیست .
مثلا برای نصب SQL Server 2012 ، روی سیستم شما باید Net FrameWork 3.5 SP1 و بالاتر نصب باشه

برای نصب Visual Studio 2012 می تونید با توجه به هر نسخه نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری اون رو ببینید

همانطوری که یکی از دوستان گفتن بهتره ، برای دردسر کمتر هم VS و هم SQL Server از یک نسخه باشن .

من نمی دونم نیاز دوستان چی هست اما همان نسخه SQL Server ادغام شده در VS ، که در Visual Studio 2012 به نام localDb شناخته می شه (همان نسخه SQL Server Express) برای کارهای Developer ی که باز هم نیاز اکثر ماست (دانشجویی)کافیه پس لازم نیست واقعا خیلی چیز اضافه نصب کنید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , mis masi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سوال در مورد صفحه بندی در سیستم عامل Azadam ۱ ۱,۵۷۲ ۱۳ دى ۱۴۰۰ ۱۱:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Azadam
  دو سوال در مورد درخت BST(درخت جستجوی دودویی) امیدوار ۳ ۵,۱۷۲ ۱۰ دى ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: marzi.pnh
Exclamation خطای SQL Server2019 S.Pashaei ۰ ۲,۳۶۹ ۲۶ آذر ۱۳۹۹ ۰۲:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: S.Pashaei
  رفع اشکال نصب جاوا، مشکل ساخته نشدن virtual machine shiivaa ۱۲ ۱۹,۳۱۵ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: wanted471
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۶۵ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  سوال در مورد سهمیه رتبه اولی rezamim2020 ۰ ۱,۹۸۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۴:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: rezamim2020
  رفع خطای Prevent saving changes that require ... در sql server deldar ۰ ۱,۷۳۱ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: deldar
  سوال در مورد دروس جبرای و چارت ارشد کامپیوتر/هوش دانشگاه تهران imali ۱ ۲,۹۰۷ ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نصب یک دیتابیس در php mysql fas ۱ ۲,۳۴۰ ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۰۳ ق.ظ
آخرین ارسال: iranforums
  خطا در نصب پرستاشاپ fas ۰ ۱,۹۴۷ ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۱:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: fas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close