زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۰۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

سوالی راجع به پژوهشگاه فضای مجازی

ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۳۶ ب.ظ
سلام
حتما سایت این پژوهشگاه رو دیدید :
vlib.itrc.ac.ir
تو این سایت منابع مفید زیادی هست، که نمی خوام راجع به جزئیاتش صحبت کنم
سوال من اینه که اگر تو این سایت پایان نامه ای رو پیدا کردیم که محتویاتش رو احتیاج داشتیم، چطور می تونیم بهش دسترسی داشته باشیم؟
و سوال بعدیم هم اینه که چطوری میشه که این پایان نامه ها تحت حمایت مالی و معنوی این پژوهشگاه قرار میگیرن؟ بخاطر اعتبار دانشگاهه یا فاکتورهای دیگه ای داره؟
و سوال آخرمم اینه که از این پژوهشگاه میشه کتاب هایی رو که داره به امانت گرفت اینطور که خودشون نوشتن ...شرایطش چطوریه؟ کسی تا حالا کلا با این پژوهشگاه ارتباط داشته؟
ممنونم
good-wishes، در تاریخ ۱۵ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۴۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

از بخش "موضوعات عمومی" به "امور علمی و پژوهشی" منتقل شد

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۳ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ، توسط ali.)
من فقط اینو در مورد امیرکبیر می دونم که مثلا ۲۰ تا سهیمه داریم که واسه هر آزمایشگاه تقسیم میشه، واسه آزمایشگاه ما ۳ تا سهمیه هست که هر کی زودتر پروپزالش تصویب شد، استادش معرفی میکنه مرکز تحقیقات و اونجا یکسری کاره اداری داره اما پولش فکر کنم کم باشه ۳۰۰-۲۰۰ تومن بود.
از تعهداتی که بین دو طرف ایجاد میشه خبر ندارم.
شرکت داده پردازی ایران هم قبلا لینکش رو دیدم که پایان نامه های که تو حوزه مورد نظر اونها اگه بود را پشتیبانی میکردن.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Lonely Palm
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ق.ظ
در مورد این پژوهشگاه، من پروپزال م رو دی ماه میخواستم بهشون بدم که قبول نکردن و گفتن حداکثر ۲ ماه بعد از تصویب پروپزال باید اقدام کنید.
به نظر من بستگی به موضوع داره ... که جدید و کاربردی باشه ... میتونید لیست پایان نامه های مصوب و موضوعاتی که در اولویت نبودن رو ببینید تو سایت.

۲/۵ میلیون برای هر پایان نامه میدن که مثل اینکه درصد خیلی زیادی از اون به استاد راهنما میرسه.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۴۹ ق.ظ
همون ۲۰۰-۳۰۰ فکر کنم دست دانشجو رو میگیره، اگه بگیره!
به نظرتون منطقی هست پولش واسه یکی دیگه باشه، تعهدش واسه ما ؟
اصلا چه تعهدی هست بین دو طرف؟

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط Lonely Palm.)
RE: سوالی راجع به پژوهشگاه فضای مجازی
خیلی جالبه. اینجور که علی آقا فرمودن هرکی زودتر پروپوزالش تصویب شد ... شاید پروپوزال چند نفر دیرتر تصویب بشه ولی موضوعات گرانبهاتری باشه نسبت به قبلی ها
و این که می فرمایین از مبلغ ۲/۵ میلیون چیزی حدود ۳۰۰ من حتی میگم ۵۰۰ تومن بخواد دست دانشجو رو بگیره، ارزش اینو نداره منطقا که بخوایم تعهدی رو برای خودمون ایجاد کنیم
مگر اینکه امتیازهای دیگه ای تو این قرارداد فی مابین لحاظ بشه که ارزش اینو داشته باشه که از مسائل مالی چشم پوشی کرد

[ویرایش] جست و جو کردم دیدم پایان نامه هایی از دانشگاه هایی غیر از دانشگاه های تهران هم بود که مورد حمایت قرار گرفته بودند

تو سایتشون این آیین نامه رو پیدا کردم

Sposnsorship12دستورالعمل حمایت از پروژه های دانشجویی کارشناسی ارشد و دکتری.pdf
اندازه فایل: ۷۳/۶۷ KB

صفحه ۶، بند ۲/۵ جدول مبلغ حمایت رو مشخص کرده
طبق بند ۳/۵ ۳۰% مبالغ مراحل دوم و سوم یعنی جمعا ۶۶۰ هزار تومان سهم دانشجوئه، اگر مرحله سومی هم در کار نباشه میشه ۵۱۰۰۰۰ تومان ، مابقیش سهم استاده
طبق تبصره ۲ تو صفحه ۵ هم حداکثر ۳ ماه باید از تاریخ تصویب پروپوزال گذشته باشه، با این حساب چرا این دوستمون رو با ۲ ماه رد کردن؟؟!!
در مورد تعهدات دانشجو در قبال پژوهشگاه هم چیز خاصی ننوشته، فقط گفته پژوهشگاه میتونه استاد مشاور رو خودش تعیین کنه و نتایج حاصل ازش متعلق به هر دو طرف قرارداده و اینکه باید اگر مقاله ای از این پایان نامه استخراج میشه اسم اونا هم بیاد که این هم منطقیه. چیز دیگه ای ذکر نشده راجع به تعهدات دانشجو.
با این حساب فکر کنم بیارزه آدم پیگیرش بشه.

The best defense against logic is ignorance
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali , Dark Knight
ارسال:
۱۴ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۳۰ ق.ظ، توسط ali.)
موضوع گرانبها !
میدونی گران بهاش چی هست ؟ وقت و عمرت که یکسال رو موضوع کار میکنی آقای دکتر داور که اصلا پایان نامتو نخونده میاد سر جلسه دفاع میگه "آقای مهندس شما که کاری نکردید."

دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۱۱ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۵۰۰ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۲۵۶ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  بحث و تبادل نظر راجع به نرم افزارهای شبیه سازی -Ali- ۱۶۸ ۱۰۲,۴۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: bahareh
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۷۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۴۱۱ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۹۱۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۲۲۵ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۳۰۳ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  آیا عدم ثبت نام در دانشگاه های مجازی در صورت قبول شدن جریمه دارد؟ sheikhoo ۱ ۲,۶۹۹ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close