زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست کمک فراوان به یک تازه کار ns

ارسال: #۱۶
۲۵ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۴ ق.ظ
RE: درخواست کمک فراوان به یک تازه کار ns
(۲۴ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۵۹ ب.ظ)mar_zieh نوشته شده توسط:  شما توی چه شبکه ای کار می کنید؟
من با شبکه های ادهاک کار میکنم که جزو شبکه های بی سیم محسوب میشه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۱۱:۲۷ ق.ظ
۱-۱ عزیز من دوباره سعی کردم فایلاتونو دانلود کنم ولی نشد متاسفانه. خودم cygwin رو نصب کردم و ns2.30 رو دانلود کردم. نصب ns روی cygwin خیلی با لینوکس فرق داره؟
۰
۰
ارسال: #۱۸
۲۶ فروردین ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط ۱-۱.)
(۲۶ فروردین ۱۳۹۲ ۱۱:۲۷ ق.ظ)rainy نوشته شده توسط:  ۱-۱ عزیز من دوباره سعی کردم فایلاتونو دانلود کنم ولی نشد متاسفانه. خودم cygwin رو نصب کردم و ns2.30 رو دانلود کردم. نصب ns روی cygwin خیلی با لینوکس فرق داره؟
سلام . من رو لینوکس امتحان نکردم . ولی چون خودم رو xp اجراش کردم تا اونجایی که بتونم ، دوست عزیز کمکت می کنم.
(رو فایل دانلود راست کلیک کنید واز این طریق save کنید شاید اینطوری بشه) اگر دیدین نشد ایمیل بدین بفرستم براتون.

فایل‌(های) پیوست شده
nsInstallation.pdf
اندازه فایل: ۱/۸۲ MB
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۱ ب.ظ
دوستان کسی نیست در مورد خطاهایی که گفتم نظری داشته باشه؟ هیچ کسم نیست فایل نصب شبیه ساز qual net رو داشته باشه؟خسته شدم به خدا Sad((((((((
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ فروردین ۱۳۹۲ ۱۲:۴۰ ب.ظ، توسط ۱-۱.)
(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  دوستان کسی نیست در مورد خطاهایی که گفتم نظری داشته باشه؟ هیچ کسم نیست فایل نصب شبیه ساز qual net رو داشته باشه؟خسته شدم به خدا Sad((((((((

سلام
اگر فایل nam.exeو ns.exe رو داخل کنار فایلی که اجرا میکنی(همون مثالی که با پسوند tcl ذخیره کردی) درست میشه(این دو فایل تو پوشه های nam و ns2.30 هست البته اگر فایل ns درست نصب شده باشه هست)
موفق باشید.
----------
نظر شخصیه منه: اگر فکرتو رو یه نرم افزار( حالا هر کدومو که میخوای کار کنی فرقی نمی کنه) خیلی زودتر به نتیجه می رسی.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainy
ارسال: #۲۱
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ب.ظ
(۲۸ فروردین ۱۳۹۲ ۰۸:۴۱ ب.ظ)rainy نوشته شده توسط:  دوستان کسی نیست در مورد خطاهایی که گفتم نظری داشته باشه؟ هیچ کسم نیست فایل نصب شبیه ساز qual net رو داشته باشه؟خسته شدم به خدا Sad((((((((

به نظر من اگه فایل شبیه ساز qual net گیرتون نیومده . یه سری به دانشگاههای دیگر بزنید. حتما افرادی را پیدا می کنید که کار کرده باشند.
و کمکتون بدن و نرم افزار را دراختیارتون بگذارند.

Three sentences for getting success
  • Know more than other
  • Work more than other
  • Expect less than other

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: rainy , berkeley
ارسال: #۲۲
۱۰ آبان ۱۳۹۴, ۰۲:۲۲ ق.ظ
با سلام خدمت همه دانشجویان و پژوهشگران محترم

برای دانلود فیلم های مربوط به دوره آموزش NS-2 دانشگاه امیرکبیر می توانید به وب سایت "علوم نوین امیرکبیر" مراجعه نمایید.

این وب سایت علاوه بر فیلم های آموزشی فوق، مطالب و فیلم های آموزشی مفیدی در رابطه با شبیه سازهای NS-2، NS-3، OMNeT و OPNET اعم از فیلم ns2، کتاب ns2، جزوه ns2، اسلاید ns2، پروژه ns2، نمونه کد ns2، معرفی لینک های مفید ns2، لینک دانلود ns2 دارد که دانلود کلیه مطالب آموزشی به صورت رایگان است.

فیلم های دوره آموزش NS2 دانشگاه امیرکبیر:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

فیلم آموزش تصویری نصب ns2.35 در ویندوز۷ توسط cygwin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نصب NS2.35 در لینوکس UBUNTU

وب سایت علوم نوین امیرکبیر:

وبلاگ های علوم نوین امیرکبیر:

از طریق ایمیل زیر می توانید سوالات و درخواست های خود را با "علوم نوین امیرکبیر" در میان بگذارید:
info@amirkabir-science.com

کانال "علوم نوین امیرکبیر" در آپارات:

موفق باشید ...
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۶۰ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
Question درخواست کمک و راهنمایی در ns2 r.jafari ۳ ۳,۷۱۱ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
  بهم یک کسب و کار خانگی معرفی کنید؟ packationmachinery ۰ ۲,۰۶۴ ۲۵ دى ۱۳۹۸ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: packationmachinery
  درخواست کمک سمینار ... شناسایی موجودیت های خاص sahar bano ۲ ۲,۶۷۰ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  بررسی وضعیت کار و درآمد گرایشهای مختلف. عزیز دادخواه ۱ ۲,۴۸۸ ۰۴ دى ۱۳۹۸ ۰۱:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  درخواست کمک برنامه نویسی پایتون hadi7m ۰ ۱,۸۲۹ ۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ۰۹:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: hadi7m
  وضعیت بازار کار در کنار ارشد jahan19 ۳ ۳,۷۰۶ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: attarud

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close