زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۵۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دستور حذف در گرید ویو

ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۰۸:۴۴ ب.ظ
دستور حذف در گرید ویو
با سلام خدمت مهندسین. دوستان یه سوالی داشتم اگه امکانش باشه راهنمایی بفرنایین ممنون میشم
یه گرید ویو گذاشتم که داخلش یه دکمه حذف دارم میخوام با کلیک رو دکمه حذف سطر انتخابیم از جدول حذف بشه.خودم یه دستور نوشتم که برای حذف از دستورات اسکیوال استفاده کردم اما یه مشکلی که بهش برخوردم این بود که دستور اسکیوال میاد تو جدولم جستجو میکنه و اگه از یه سطری دوتا داشته باشم هردوشو حذف میکنه ولی من میخوام فقط اون سطری که روش حذف رو زدم حذف بشه حتی اگه از اون سطر ده تا هم داشته باشم فقط میخوام اونی که روش حذف رو زدم حذف بشه و بقیه بمونه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۷ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۰ ب.ظ
RE: دستور حذف در گرید ویو
دوست گرامی اینطور که شما توضیح دادید ظاهرا کلیدی برای این جدول در نظر نگرفته اید ! درسته ؟ اطلاعات جدولتون باید کلید یکتایی داشته باشه و بر اساس اون شما حذف رو انجام بدید و همون فیلد کلید رو هم به دکمه حذفتون به عنوان پارامتر مرتبط کنید .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Eternal , maryam70
ارسال:
۲۹ فروردین ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ب.ظ
دستور حذف در گرید ویو
بله تو جدولم فیلد کلیدی تعریف نکردم به این دلیل که چون ممکنه تو جدولم از یک سطر چن تا داشته باشم
وب سایتی که میخوام طراحی کنم در مورد فروش سخت افزار هسش و به این دلیل که ممکنه کاربر از یک سخت افزار چن تا خرید بکنه واس همین به احتمالی تو جدول خریدم چن تا سطر یکسان خواهم داشت و برا همین فیلد کلیدی واس این جدولم تعریف نکردم
میخوام وقتی روی یک سطر حذف رو زدم فقط اون سطر از جدول حذف بشه ولی با دستور اسکیوالی که نوشتم اگه کاربر از یک کالا دوتا خرید کرده باشه هر دو رو حذف میکنه.الان میخواستم بدونم که بغیر دستور اسکیوال راه حل دیگه وجود نداره که تنها اون سطر مدنظر حذف بشه یا نه مجبورم که واس هر خریدم یه آی.دی یا یه شماره خرید تعریف کنم؟
۰
۰
ارسال:
۳۰ فروردین ۱۳۹۲, ۰۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ فروردین ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ، توسط good-wishes.)
RE: دستور حذف در گرید ویو
منتظر موندم ببینم دوستان نظر دیگه ای ندارند تا بعد حرفتون رو تایید کنم . من خودم این طور مواقع یک فیلد کلید identity=1 تعریف می کنم که خودش با هر درج افزایش پیدا کنه و برای حذف هم از همون استفاده می کنم .
توجه : وقتی از این حالت استفاده می کنید دیگه نیازی نیست هنگام درج مقداری برای Id (فیلدی که identity=1) در نظر بگیرید بلکه فقط سایر فیلد ها رو مقدار دهی می کنید.

البته اگر نوع سفارش گیری طوری هست که زمان هر ثبت متفاوت هست بدون نیاز به فیلد آی دی کلید، میشه از شرط ترکیبی حاوی چند فیلد که یکیش هم فیلد زمان ثبت سفارش هست استفاده کرد تا فقط یک رکورد رو حذف کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryam70

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حذف اکانت Alireza_1387 ۴ ۵,۲۴۴ ۱۴ آذر ۱۴۰۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: shirin.kh90
  حذف درس برای خواندن کنکور ارشد sima84 ۴ ۴,۴۸۳ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۹:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  حذف از b tree کمک لطفا Sanazzz ۰ ۱,۶۴۵ ۱۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۹:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Sanazzz
  حذف ضمیر موصولی ☹ jinubo ۲ ۶,۶۴۳ ۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jinubo
  حذف اضطراری دو درس در ارشد asalimi ۰ ۲,۳۷۲ ۰۸ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: asalimi
  حذف وزارت علوم H-Arshad ۰ ۱۰ ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  با بدهی استقلال و پرسپولیس چند کلاس کپری حذف می شود؟ H-Arshad ۰ ۴ ۱۱ آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۰۹ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  مشکل در اجرای دستور hashcat در کالی لینوکس ACM ۰ ۱,۹۲۱ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ACM
  حذف فول بک آپ از هاست سی پنل targol ۰ ۱,۶۴۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: targol
  لطفا کمکم کنید: راهی برای حذف ویروس WNCRY هست؟ hanie_M ۱ ۲,۳۹۵ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۲:۱۴ ق.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close