زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

مصاحبه کارشناس برنامه نویس سیستم

ارسال:
۱۸ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط - rasool -.)
Rainbow مصاحبه کارشناس برنامه نویس سیستم
با سلام.
برای شغل برنامه نویس سیستم در مصاحبه حضوری ممکنه چه سوالاتی و از چه موضوعاتی بپرسند؟
متشکرم.

Live in such a way that those who know you but
don't know God will come to know God because they know you

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۱۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۳:۱۹ ب.ظ
مصاحبه‌ی خیلی مهم
درمورد برنامه نویس سیستم نمیدونم ولی کلا از بچه هایی که نرم افزار بودن شنیدم که درمورد اینکه باچه نرم افزارهایی کارکردن و بلد هستند،توی چه زمینه هایی مهارت دارند،پروژه پایانیشون،پروژه‌ها و تحقیقهایی که تابحال دوره دانشجویی انجام دادن میپرسن و دیگه اینکه توی بخش مصاحبه تخصصی (دربعضی جاهادیدم)همون جا کار عملی و برنامه نویسی فرد رو مورد ارزیابی قرار میدن
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , rozh66
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ، توسط - rasool -.)
مصاحبه‌ی خیلی مهم
فرض کنید برای شغل برنامه نویس سیستم شما مصاحبه کننده هستید.
جه سوالاتی می پرسید؟

برام خیلی مهمه.

متشکرم.

۰
۰
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۰۸ ب.ظ
مصاحبه‌ی مهم
نمی دونم چه سوالی می پرسن فقط نگین که قصد ادامه تحصیل دارین اصلا .: دی تجربه‌ی بد منه .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool - , marzieh
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: مصاحبه‌ی خیلی مهم
(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۰۷:۵۱ ب.ظ)yaali نوشته شده توسط:  فرض کنید برای شغل برنامه نویس سیستم شما مصاحبه کننده هستید.
جه سوالاتی می پرسید؟

برام خیلی مهمه.

متشکرم.
یه سوالش اینه ..
به چه زبانهای برنامه نویسی تسلط دارید؟Big Grin
در ضمن در تمام طول مصاحبه به اعتماد به نفسی که دارید توجه میکنن

موفق باشید
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: - rasool -
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۰:۳۶ ب.ظ
مصاحبه‌ی مهم
به احتمال خیلی زیاد ازتون یه کارعملی میخوان.مثلا میخوان یه برنامه سیستمی(که احتمالا خودشون تعیین میکنن)بهتون میدن-این تجربه من از مصاحبه هاست که معمولا از یه کارشناس کامپیوتر مهارت عملی رو میسنجند
۱
۰
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۱۱ ق.ظ، توسط - rasool -.)
مصاحبه‌ی مهم
متشکرم.

(۲۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۰:۳۶ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  به احتمال خیلی زیاد ازتون یه کارعملی میخوان.مثلا میخوان یه برنامه سیستمی(که احتمالا خودشون تعیین میکنن)بهتون میدن-این تجربه من از مصاحبه هاست که معمولا از یه کارشناس کامپیوتر مهارت عملی رو میسنجند

دقیقا چه برنامه ای؟ منظورتون از سیستمی چیه؟

۰
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۱۷ ب.ظ
مصاحبه‌ی مهم
منظور برنامه هایی که بیشتر برای سیستم عامل نوشته میشن‌، یا با سخت افزارها کار میکنند مثل کارباحافظه‌ها و بخشهای مختلف سخت افزار و ... همون برنامه هایی که نمونه های کوچکترش رو توی درس"برنامه سازی سیستم" کارکردیم .
برنامه نویس سیستمی بیشتر سرو کارش با سیستم عامل و سخت افزاره
راستش من زیاد اطلاعات و علاقه ای به برنامه نویسی سیستمی ندارم . این مطالب رو براساس اطلاعات دانشگاهی میگم و ازچند آزمون استخدامی خبر داشتم که عرض کردم
منظور از برنامه نویس سیستم "برنامه نویس سیستم نرم افزاری " هست یا "برنامه نویس سیستمی" ؟ اگر اولی توی اطلاعیه استخدامی اومده که قضیه فرق میکنه
۱
۰
ارسال:
۳۰ مهر ۱۳۹۰, ۰۴:۳۴ ب.ظ
مصاحبه‌ی مهم
من تو هیچ مصاحبه ای ازم نخواستن که کد بزنم همونجا . همه جا اکثرا یه دوره‌ی کارآموزی دارن که حقوق کمتر می دن و در آخر اگه کوالیفای شدین برای اون دوره استخدام می کنن . به نظرم اعتماد به نفستون بالا باشه . اگه جایی تا حالا کار سیستمی نکردین لازم نیست که هی تاکید کنین .

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
۱
۰
ارسال: #۱۰
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۳۶ ب.ظ
کارشناس برنامه نویس سیستم
من تو آزمون استانداری قبول شدم البته سه نفر قبول شدن که من نفر اولم از این سه تا یکی انتخاب میشه
واسه مصاحبه چی میپرسن؟
اعتقادی هست یا علمی؟
good-wishes، در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۰۴:۵۳ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

ادغام شد

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال: #۱۱
۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۰ ب.ظ، توسط baran.)
RE: کارشناس برنامه نویس سیستم
(۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۳۶ ب.ظ)mammad_asir نوشته شده توسط:  حبه
من تو آزمون استانداری قبول شدم البته سه نفر قبول شدن که من نفر اولم از این سه تا یکی انتخاب میشه
واسه مصاحبه چی میپرسن؟
اعتقادی هست یا علمی؟

تبریک می گم
ممکنه چند مرحله مصاحبه باشه
من یه تجربه مصاحبه بانک دارم. سه مرحله بود (البته من آزمون ورودی ندادم و توی سایتش فرم همکاری رو پر کرده بودم و بعد چند ماه بهم زنگ زدن)
معمولا مرحله اول مصاحبه تخصصی هست. توی همین زمینه ای که قبول شدید(برنامه نویس سیستم). یه چند تا سوال کلی می پرسن بعد وارد جزییات می شن
مرحله دوم سوالهای اطلاعات عمومی (واحد پول کشورها، اخبار روز دنیا و...)و هوش
مرحله سوم اعتقادی بود که یه سری سوالهای عمومی رساله کفایت می کنه. یه مرور کوچیک کافیه

در بعضی از مصاحبه ها هم سوالهایی می پرسن که شخصیت و رفتار طرف رو در موقعیتهای مختلف بسنجن

مثلا اگه مدیرت سرت داد کشید، چیکار می کنی؟

ممکنه درباره سطح زبان هم سوال بپرسن، یه برگه بزارن جلوت بگن ترجمه کن یا چی می گه
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال: #۱۲
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
کارشناس برنامه نویس سیستم
خیلی ممنون از کمکتون
راسی خیلی درگیرم برم اونجا یا آیندم جور دیگه باشه
تنها دلیل رفتنم اینه که عنوان شغلیش تخصصی باشه.
اگه امسال ارشد روزانه یا شبانه شهر دور باشم میتونم هردو رو داشته باشم یعنی از لحاظ قانونی یا ... مشکلی نیست یعنی اداره همراهی میکنه؟ میتونم اینا رو تو مصاحبه بپرسم؟ خیلا میگن نپرس وقتی رفتی تو درست میشه؟
راستی واسه ارشد معمولا هفته ای چند روز کلاسین؟آیا سال دوم هم کلاس داره ا همش پروزه است؟ میشه هر هفته رفت و آمد کرد مثلا اصفهان قبول شم و خونم مازندرانه؟

۰
۱
ارسال: #۱۳
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
از میون شما ۳ نفر اونی که پارتی کلفت تری داره استخدام میشه
دیگه بقیش کشکیه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: abraham
ارسال: #۱۴
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۲ ب.ظ، توسط baran.)
جواب سوالاتتون:
۱-"اگه امسال ارشد روزانه یا شبانه شهر دور باشم میتونم هردو رو داشته باشم یعنی از لحاظ قانونی یا ... مشکلی نیست یعنی اداره همراهی میکنه؟"
-- بستگی به اداره داره، چون الان مد شده اکثر کارمندا دنبال ارشد گرفتن و مدارج بالاتر هستن، سختگیری هم میکنن. من خودم ۶ ماه بانک رفتم، ارشد قبول شدم اومدم بیرون. تو بانک فوقش بتونی ارشد آزاد بگیری.
۲-"میتونم اینا رو تو مصاحبه بپرسم؟"
-- من تو مصاحبه گفتم که برای ارشد خوندم. اونها هم از من پرسیدن اگه قبول شی چیکار می کنی. من گفتم سعی می کنم دو تا رو ادامه بدم. اونا گفتن بانک شرایطش سخته. منم گفتم اگر مجبور بشم، درسم رو انتخاب می کنم و همین طور هم شدBig Grin
۳-"خیلا میگن نپرس وقتی رفتی تو درست میشه؟"
-- به من مرخصی نمی دادن و دانشگاه هم استادا از کار خیلی خیلی بدشون میومد. خداییش واقعا سخت بود برام. البته توانایی آدمهای مختلف فرق می کنه. من همون بانک خالی بهم فشار می آورد چه برسه به درس و کار با هم.
۴-"راستی واسه ارشد معمولا هفته ای چند روز کلاسین؟آیا سال دوم هم کلاس داره ا همش پروزه است؟ میشه هر هفته رفت و آمد کرد مثلا اصفهان قبول شم و خونم مازندرانه؟"
-- بستگی به دانشگاه داره. شریف تو گرایش ما معمولا طوری برنامه رو می چینن که صبح و بعداز ظهر شنبه تا سه شنبه کلاس داری که بچه ها به فکر کار نباشن.
-- اگه درسی رو پیش نخورین، سال دوم معمولا ترم سه بچه ها یه درس رو دارن. ترم چهار هم واحد ندارن. اما پایاننامه پوست می کنه.
-- برای رفت و آمد بازم بستگی به دانشگاه داره.اصفهان من شنیدم خیلی سختگیری می کنن. ولی اگه طوری واحد بردارین، که بشه راحت رفت و آمد کرد می شه.

شاد باشید
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mammad_asir
ارسال: #۱۵
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۲۹ ق.ظ
(۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۵۹ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  از میون شما ۳ نفر اونی که پارتی کلفت تری داره استخدام میشه
دیگه بقیش کشکیه
زندگی همش پارتی نیست اگه ۱۰۰ نفرم با پارتی به جایی برسن بالاخره یه نفرم هست که بی پارتی باشه.
مهم میدونی چیه مهم اینه که هر کی خودش اصلاح بشه همه چی اصلاح میشه باور کنیم یه دست هم صدا داره .
مهم اینه که وواسه مبارزه با پارتی درست همونجا که یه پارتی کلفت داری و از دستت کار برمیاد از پارتی استفاده نکیم

۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: hadirr , oli92 , Parva , sss

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۷ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۷۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
  کارشناس دادگستری رشته کامپیوتر sepid ۰ ۸۸۴ ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ۰۱:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sepid
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۴,۰۳۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  استخدام کارشناس تحلیل داده zeinab_IT ۰ ۱,۰۵۱ ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ۱۲:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: zeinab_IT
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  مصاحبه امیرکبیر و علم و صنعت farzin_null ۰ ۲,۳۳۳ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: farzin_null
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۶۲۷ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close