زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۱۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانشکده علوم اقتصادی

ارسال:
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۲۱ ب.ظ
دانشکده علوم اقتصادی
سلام بچه ها همگی خسته نباشید
من علوم کامپیوتر گرایش اول ۱۱۶ شدم گرایش دوم ۱۱۰ الان توی انتخاب رشته بین شبانه خوارزمی و روزانه علوم اقتصادی موندم می خواستم بدونم
کسی از این دانشگاه و سطح علمی و اعضای هییت علمی اش اطلاعی داره?
اصلا می ارزه به این دانشگاه فکر کنم یا اصلا برم سراغ دانشگاه های شهرستان مثل زنجان
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۰۶ ق.ظ
RE: دانشکده علوم اقتصادی
(۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۳:۲۱ ب.ظ)parinaz68 نوشته شده توسط:  سلام بچه ها همگی خسته نباشید
من علوم کامپیوتر گرایش اول ۱۱۶ شدم گرایش دوم ۱۱۰ الان توی انتخاب رشته بین شبانه خوارزمی و روزانه علوم اقتصادی موندم می خواستم بدونم
کسی از این دانشگاه و سطح علمی و اعضای هییت علمی اش اطلاعی داره?
اصلا می ارزه به این دانشگاه فکر کنم یا اصلا برم سراغ دانشگاه های شهرستان مثل زنجان

سلام
۲سال پیشم منم شرایط شما را داشتم و تو دوراهی برای شهرستان و دانش مونده بودم بالاخره شهرستان زدم و الان مثل چی پشیمونم...Sad
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۲:۵۱ ب.ظ
دانشکده علوم اقتصادی
سلام
شما کدوم دانشگاهی؟ چرا پشیمونی؟
یعنی به نظرت پشت کنکور بهتر از شهرستانه؟
۰
۰
ارسال:
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ
RE: دانشکده علوم اقتصادی
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۲:۵۱ ب.ظ)rrr نوشته شده توسط:  سلام
شما کدوم دانشگاهی؟ چرا پشیمونی؟
یعنی به نظرت پشت کنکور بهتر از شهرستانه؟

یزد هستم،‌ نه اینکه پشت کنکور باشی من از این پشیمونم چرا دانش را جلوتر نزدم اولین انتخابم بعد از روزانه تهران یزد بود در صورتیکه بقیه شهرستانها را هم آورده بودم حداقل اگه دانش نمیزدم زنجان را باید بالاتر میزدم اگه الان میخاسم انتخاب رشته کنم اصلا یزد را انتخاب نمیکردم چون به هیچ وجه گرایشش دوست ندارم بعدم شبانه تهرانم آوردم که بازم پشیمونم چرا انتخابش نکردم کلا انتخاب رشته من خیلی بد بود شما خیلی دقت کنید به گرایش هم خیلی توجه کنییییییییید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H0ney

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین منابع برای تحلیل اقتصادی کدامند؟ hoseyn9999so ۰ ۳,۳۰۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۶:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseyn9999so
  دانشکده علوم و فنون دانشگاه تهران saeid sharifzade ۱ ۲,۰۴۳ ۱۹ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mmirzay
  دانشکده وزارت اطلاعات husen ۲ ۵,۳۹۲ ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: erfan30
Wink معرفی دانشکده فنی انقلاب اسلامی تهران Studious ۶ ۳۳,۹۸۹ ۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۲:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: مرتضی۱۹۹۴
  دانلود ویدئو دروس دانشکده ریاضی و علوم کامپیوتر دانشگاه شریف به صورت رایگان H-Arshad ۳ ۳,۷۵۷ ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  دانشگاه تهران،دانشکده ی علوم و فنون نوین کجاست؟؟؟ afa90 ۱۲ ۲۰,۸۷۳ ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Superior technology
  دانشکده علوم فنون و نوین lotuss ۰ ۱,۳۳۲ ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss
  رتبه ۱۶ کشوری (۱ سهمیه) علوم گرایش اول-علوم کامپیوتر شریف روزانه Leoeuler ۶ ۳,۴۵۶ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MLMSecurity
Question نظر شما در مورد دانشکده آموزش‌های الکترونیکی (مجازی) دانشگاه شیراز برای کارشناسی چیه؟ Iron Maiden ۳ ۴,۰۰۹ ۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Masoud05
  دانشکده نوین فناوری همون دانشگاه تهرانه؟ lotuss ۲ ۱,۸۴۳ ۲۳ تیر ۱۳۹۵ ۰۴:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close