زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دعوت به همکاری جهت تدوین کتاب جامع ارشد کامپیوتر ، علوم و فناوری اطلاعات

ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۰۸ ب.ظ، توسط raha.)
دعوت به همکاری جهت تدوین کتاب جامع ارشد کامپیوتر‌، علوم و فناوری اطلاعات
با سلام به همه‌ی دوستان
من متاسفانه به دلیل یه سری مشکلات (غیر درسی) یه مدت نسبتاً طولانی از اینجا دور بودم امیدوارم همگی جدا از نتیجه‌ی کنکورشاد و پرانرژی اززندگیتون لذت ببرین.
می خواستم پیشنهاد کنم هر کدوم از دوستان که مایلند روی هر مبحثی از هر درسی که مسلطن اعلام آمادگی کنن تا یه سری تیم های کوچیک شش هفت نفره برای هرمبحث تشکیل بدیم ویه جزوه‌ی‌تر و تمیز و منسجم از هر مبحث تهیه کنیم تا تحت یه بسته‌ی کاملاً تالیفی مورد استفاده‌ی بچه های بعد ما یا خدای نکرده (در صورت عدم قبولی )خود ما قرار بگیره و ازاین طریق یه جورایی دین خودمونو ادا کنیم.
مثلاً می تونیم دو یا سه منبع یا جزوه‌ی دانشگاهی معتبر و دو یا سه کتاب کنکوری مناسب رو توی هر مبحث تعیین کنیم و هر دونفر از افراد گروه روی دو سه کتابی که بیشتر تر! مسلطن کار کنن و با هم تبادل نظر کنن و در نهایت حاصل کار این سه تا گروه دونفری توسط نفر هفتم یکدست و منسجم بشه .میشه یه سری افراد هم که علاقه مند به کمک هستند برای تایپ و ویرایش مطالب توی گروه‌ها فعالیت کنن.
یه قالب کلی هم به کمک همدیگه برای این کار در نظر بگیریم تا همه‌ی گروه‌ها ازش تبعیت کنن و کار یکدست‌تر بشه مثلاً اول شرح درس همراه با مثال‌ها و نمونه سوالات تشریحی در هر زیر مبحث بعد نکات بعد تست‌ها و...
چیزی که مسلمه کار کردن روی یه مبحث اونم از چند کتاب محدود وقت زیادی از هیچ کدوم ما نمیگیره ولی می تونه کمک بزرگی به خیلی از دوستان باشه که به منابع و امکانات کافی دسترسی ندارن ویا دارن ولی سردرگمن ونمی دونن انتخاب درست کدومه .
از دوستان خواهش میکنم اگه نظر یا پیشنهادی در این مورد دارن ما رو بی بهره نذارن.
مرسی..
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , Helmaa , arshad91 , ali_computer69
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۰۵ ب.ظ
دعوت به همکاری جهت تدوین اطلس رایگان جامع ارشد کامپیوتر‌، علوم و فناوری اطلاعات
موافقم
توی درس معماری منطقی و نظریه
vlsi digital
ریاضی مهندسی و محاسبات رو من حساب کنید

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: raha , ali_computer69
ارسال:
۰۳ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۲۳ ب.ظ
پیشنهاد خوبیه .
من قبلا برای درس طراحی الگوریتم این کار رو کرده بودم ولی وقت نشد قبل از کنکور اون رو توی مانشت تایپ کنم!
منظورتون یک جزوه‌ی کامل ۵۰-۱۰۰ صفحه ای برای هر درسه یا چند برگ جمع بندی کامل و جامع برای روان خوانی دور آخر؟؟

زندگی ، همیشه فریاد زدن نیست ...، بلکه صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید: فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
۰
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۳۴ ق.ظ
پیشنهاد بسیار جالبی است. فقط بهتره اسمش رو عوض کنید چون اطلس معنای کتاب تصویری میده. پیشنهاد میکنم اسمش رو بذارید کتاب جامع یا مثلا" دانشنامه کنکور ارشد کامپیوتر یا چیزی شبیه به اون.

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال:
۰۴ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۱ ب.ظ
RE: دعوت به همکاری جهت تدوین اطلس رایگان جامع ارشد کامپیوتر‌، علوم و فناوری اطلاعات
من هم با این طرح بسیار موافقم.

هان مشو نومید چون واقف نه ای از سر غیب
باشد اندر پرده بازی های پنهان غم مخور
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۸ ق.ظ
RE: دعوت به همکاری جهت تدوین اطلس رایگان جامع ارشد کامپیوتر‌، علوم و فناوری اطلاعات
طرح بسیار فوق العاده ای هستش

چه دوستی پاکی دارند کفشها...
هر کدام که گم شوند....
آن یکی را آواره خودش میکند
۰
۰
ارسال:
۰۵ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
به مریم: من فکر میکنم اگه برای هر مبحث یه جزوه‌ی کامل داشته باشیم خیلی خوب میشه طوری که مطالب مهم همه‌ی منابع اصلی و کنکوری رو در بربگیره . مثلاً یه مبحثی مثل درخت که هم توی گسسته هست هم توی ساختمان هم توی الگوریتم توی یه گروه بررسی بشه و یه جزوه‌ی کامل ازش دربیاد (البته فقط توی دروس مشترک بین سه رشته میشه این کارو کرد) بازم تا نظز شما وبقیه چی باشه.فعلاً که متاسفانه نه تنها استقبال که حتی بازدیدم از این عنوان خیلی کم بوده Huh.در صورتی که ما اگه بخوایم این کار دقیق واصولی انجام بشه به تعداد زیادی داوطلب نیاز داریم Sad
به فرداد: اطلس مشکلی نداره‌! دانشنامه رو حرفشو نزن . کتاب جامع رو هستم .شما دعا کن بچه‌ها همکاری کنن اسمشو بعداً به رای میذاریم Tongue
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Fardad-A , ali_computer69
ارسال:
۰۶ اسفند ۱۳۸۹, ۰۷:۱۵ ب.ظ
دعوت به همکاری جهت تدوین کتاب جامع ارشد کامپیوتر‌، علوم و فناوری اطلاعات
من هم هستم.نظریه حدود ۶تا کتاب رو جمعبندی دارم.

آرام باش***دنیا بی قرار توست...
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali_computer69

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۲ ۳,۴۰۱ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۷ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۶۵ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۵۸ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۵ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  درخواست کتاب یا جزوه برای ارشد و دکتری هوش مصنوعی H.Mohammadi ۱ ۱,۳۷۳ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۱:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۴۴۸ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  اهدای کتاب های تستی کنکور ارشد ۹۷ myphilo ۸ ۶,۸۵۹ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۶۲۴ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close