زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۳۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

شهریه دانشگاه

ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۵۳ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
شهریه دانشگاه
من یه سوالی دارم،طبق حسابی که من کردم اگه بخام شبانه های تهرانو بزنم باید حدودا ترمی۱،۵۰۰،۰۰۰
برای شهریه بدم؟؟؟؟(شهریه غیر انتفاعی و پیام نور که پایین تره)اگه کسی در موزد شهریه و وام ها چیزی میدونه کمک کنه
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۲۹ ق.ظ
هزینه شهریه دانشگاه
خوابگاه که به شبانه نمیدن ماهی دوربره ۲۰۰ تومن خوابگاههای خودگردان میشه...خرج رفت و امد و غذا و...هم بزاری روش حدودا ماهی ۴۰۰ تومن پول خوابگاه غذا و... میشه!
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۴ ق.ظ
RE: هزینه شهریه دانشگاه
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)it866 نوشته شده توسط:  خوابگاه که به شبانه نمیدن ماهی دوربره ۲۰۰ تومن خوابگاههای خودگردان میشه...خرج رفت و امد و غذا و...هم بزاری روش حدودا ماهی ۴۰۰ تومن پول خوابگاه غذا و... میشه!

هزینه ای که گفتم برای شهریه بود،فعلا خوابگاهو در نظر نگرفتم،میخام بدونم تا چه حد حسابم درست بوده؟؟
۰
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۴۸ ق.ظ
هزینه شهریه دانشگاه
البته تا ۴ ترم هر ترم یک میلیون وام شهریه میدن.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouri_sb , موج نو
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۱:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ب.ظ، توسط ffss.)
کسه دیگه ای نیس نظری بده؟
ظاهرا فقط منم که با شهریه مشکل دارم،چرا هزینه شهریه شبانه رو اینهمه بالا بردن،به نظرتون میتونم روزانه تهرانو بیارمو این همه حرص نخورم واسه این شهریه!
۱
۰
ارسال:
۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۴۸ ب.ظ
هزینه شهریه دانشگاه
خواجه نصیر احتمالا روزنش می شه.

البته سوال شما سوال منم هست و اینکه مبلغ وام شبانه یک تومانه؟
۰
۰
ارسال:
۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۲:۵۳ ب.ظ، توسط ffss.)
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۴۸ ب.ظ)pouri_sb نوشته شده توسط:  خواجه نصیر احتمالا روزنش می شه.

البته سوال شما سوال منم هست و اینکه مبلغ وام شبانه یک تومانه؟
۱۵۳ نرم افزار آوردم،فک کنم شما درباره هوش صحبت کردید
۱
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۹:۱۱ ق.ظ
هزینه شهریه دانشگاه
میتونین برین الگوریتم تهران اگه رتبه الگورتمیتون خوبه ،شریفم که اضافه شده ۱۰۰% میارین.
الگوریتم شریف همون نرم افزارشه که امسال خواستن یه کد اضافه شه فقط
۰
۰
ارسال:
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۳:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط ffss.)
(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۹:۱۱ ق.ظ)saeed_435 نوشته شده توسط:  میتونین برین الگوریتم تهران اگه رتبه الگورتمیتون خوبه ،شریفم که اضافه شده ۱۰۰% میارین.
الگوریتم شریف همون نرم افزارشه که امسال خواستن یه کد اضافه شه فقط
من الگوریتم ۱۴۳ آوردم،ولی به من گفتن که الگوریتم آینده خوبی نداره،گفتن معماری بهتر از الگوریتمه
نظرتون در مورد الگوریتم تهران چیه؟
۰
۰
ارسال: #۱۰
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ)ffss نوشته شده توسط:  
(23 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۲۹ ق.ظ)it866 نوشته شده توسط:  خوابگاه که به شبانه نمیدن ماهی دوربره ۲۰۰ تومن خوابگاههای خودگردان میشه...خرج رفت و امد و غذا و...هم بزاری روش حدودا ماهی ۴۰۰ تومن پول خوابگاه غذا و... میشه!

هزینه ای که گفتم برای شهریه بود،فعلا خوابگاهو در نظر نگرفتم،میخام بدونم تا چه حد حسابم درست بوده؟؟

یعنی هزینه ی خوابگاه برای شبانه ها بیشتر از روزانه هاست؟؟؟آخه چرا؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۱
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۳۳ ب.ظ
شهریه دانشگاه
بچه ها اگه کسی در مورد شبانه ها اینکه قسط هاش رو کی باید پرداخت کرد؟ماهی چقدر؟خوابگاهش چطوره؟کلا هر اطلاعی داره بگه.ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۲
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۶:۳۶ ب.ظ
RE: شهریه دانشگاه
(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۳۳ ب.ظ)razy نوشته شده توسط:  بچه ها اگه کسی در مورد شبانه ها اینکه قسط هاش رو کی باید پرداخت کرد؟ماهی چقدر؟خوابگاهش چطوره؟کلا هر اطلاعی داره بگه.ممنون

من خیلی وقته که این سوالو پرسیدم،ولی کسی جواب نمیده
۰
۰
ارسال: #۱۳
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۱۰:۳۳ ب.ظ
RE: شهریه دانشگاه
چون من خودم قصد دارم شبانه تهرانو امیروکبیرو قبل ار روزانه علمو صنعت بزنم این سوالاتو از ۲ نفر از بچه های هوش و نرم امیرکبیر ورودی ۹۰ پرسیدم
گفتن که امیرکبیر ۱ تومن ترمی وام میدن
اگر شخصی به عنوان کارمند بتونید معرفی کنید که سریع ۱ تومن تو حسابتونه
و ۹ ماه بعد از فارغ التحصیلی بایستی طی ۴ سال قصتاشو بدین که به نظرم خیلی شرایط عالی هست.
و فکر کنم باید با دانشگاه کارشناسیتون در صورت شبانه بودن و.. تسویه کرده باشید.
فعلا در مورد وررودی های ۹۱ این دانشگاه اطلاعاتی ندارم و قراره یکی از دوستام بهم خبر بده.

این نکته رو هم بگم با توجه به وضعیت اقتصادی مملکت، نمیدونم امسال تکلیف بودجه های دانشگاه چطور میشه و آیا وام میدن یا نه.
اگر کسی با تماس با رفاه دانشجویی امیرکبیر یا جاهای دیگه اطلاعاتی کسب کردن خواهشا من رو هم مطلع نمایید.

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: razy , AliSam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۵۲ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  شهریه دکترای نرم افزار آزاد چقدره هر ترمی? paeeizan ۱ ۳,۰۱۶ ۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: mohsentafresh
Exclamation شهریه شبانه mhcavalier ۲۱ ۱۴,۲۱۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  شهریه ثابت شبانه شهید بهشتی ۲ میلیون و ۱۰۰ ؟؟! از مبلغ دقیق خبر دارین؟؟ اطلاع بدید f_moghadam ۳۳ ۱۸,۹۴۹ ۱۴ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Rezaprince
  سوال در مورد شهریه نوبت دوم شهید بهشتی و خوابگاه Shine_20 ۱ ۳,۴۲۲ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Iranian Wizard
  شهریه فوق نجومی شبانه بهشتی! harry ۱۴ ۱۰,۰۵۱ ۱۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mehRUN
  افزایش شهریه ثابت دانشگاه آزاد برای ورودی های قدیمی mehrdad372 ۵ ۵,۹۱۵ ۲۰ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۴ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  هزینه انصراف از تحصیل و کمک هزینه شهریه دانشگاه آزاد مشخص شد + دستورالعمل H-Arshad ۰ ۳,۳۶۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: H-Arshad
  اعتبار و شهریه مدرک ارشد مجازی و غیرانتفاعی niki72 ۲۳ ۳۳,۵۸۸ ۱۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: rez4ward
  اعلام شهریه شبانه تهران و امیرکبیر برای ورودی ۹۵-۹۶ RezaTaheri ۳۹ ۲۶,۶۳۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: RezaTaheri

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close