زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اعلام درصدهای علوم کامپیوتر ۹۰

ارسال: #۷۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۱:۳۲ ب.ظ
اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
اره کنکور اسون خیلی بده کاش سختتر میگرفتن

۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۷۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۶:۳۴ ب.ظ
به نظرم وقتی مثلا امتحانات دانشگاهم در نظر بگیریم یه ترم سوالات سخت برگزار میشد یه ترم خیلی ساده تر.میانگین نمران هر دو را که میدیدم هیچ فرقی باهم نداشتن تنها فرقشون نمرات برتر بود مثلا وقتی امتحان سخت بود بالاترین نمره ۱۵ بود وقتی ساده بود بالاترین نمره ۱۸ وگرنه تعداد افتاده‌ها هیچ فرقی نداشت بقیه نمرات مثل هم.کنکورم همین طور شاید رتبه های تک رقمی درصدای بالایی بزنن ولی بقیه همون روال سالهای قبل .نمیدونم شاید یه جور روحیه دهی باشه برا خودم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehrdel2002
ارسال: #۷۸
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۲:۰۰ ق.ظ
RE: اعلام درصدهای علوم کامپیوتر
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۶:۳۴ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  به نظرم وقتی مثلا امتحانات دانشگاهم در نظر بگیریم یه ترم سوالات سخت برگزار میشد یه ترم خیلی ساده تر.میانگین نمران هر دو را که میدیدم هیچ فرقی باهم نداشتن تنها فرقشون نمرات برتر بود مثلا وقتی امتحان سخت بود بالاترین نمره ۱۵ بود وقتی ساده بود بالاترین نمره ۱۸ وگرنه تعداد افتاده‌ها هیچ فرقی نداشت بقیه نمرات مثل هم.کنکورم همین طور شاید رتبه های تک رقمی درصدای بالایی بزنن ولی بقیه همون روال سالهای قبل .نمیدونم شاید یه جور روحیه دهی باشه برا خودم
همینطور واسه ما...Shy
امیدوارم حرف شما درست باشه.
۰
۰
ارسال: #۷۹
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۰۸:۴۶ ق.ظ
بچه‌ها راستی یه سوال داشتم تو ایران علوم کامپیوتر داره یا برا دکترا تو ایران باید ریاضی کاربردی ادامه داد

۰
۰
ارسال: #۸۰
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰, ۱۰:۱۴ ق.ظ
(۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ ۰۸:۴۶ ق.ظ)matu نوشته شده توسط:  بچه‌ها راستی یه سوال داشتم تو ایران علوم کامپیوتر داره یا برا دکترا تو ایران باید ریاضی کاربردی ادامه داد

تو دفترچه امسالش من داشتم که نداشت یا باید ریاضی یا امار یا مهندسی کامپیوتر ادامه داد.ولی این که تو یه سایتی نوشته بود اولین دکترای علوم کامپیوتر از تبریز فارغ التحصیل شد نمیدونم چیه وگرنه آزمونی که امسال برگزار شد که نداشت.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: matu
ارسال: #۸۱
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۲۳ ب.ظ
(۱۱ اسفند ۱۳۸۹ ۰۷:۴۱ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  من یه کارنامه نهایی از سال گذشته دارم که رتبه داوطلب و اخرین رتبه قبولی را نوشته.مثلا برای دانشگاه شریف اخرین رتبه قبولی را ۲۴ نوشته.دانشگاه تهران ۳۵-امیرکبیر(۳ تا گرایش داشت)یکی ۷ - یکی ۲۴-یکی هم ۲۳/اینجاشا متوجه نمیشم که رتبه داوطلب که ۳۶۰ هستش را برا شریف نوشته ۳۰۰-برا امیر کبیر ۲۹۰ بقیه شهرها کمتر نوشته.دیگه اینکه برا زنجان اخرین رتبه قبولی را ۵۴ نوشته در حالی که میدونم ۱۰۲ هم قبول شده .کسی میدونه چه طور حساب شده
اون دوستمون هم که گفتند با ۱۱۴ امیرکبیر میخونن ۱۰۰ درصد امتیاز شاگرد اولی داشته چون سال پیش دوست من با رتبه ۷۰ بعد از همه دانشگاه های تهران یزد را زد که یزد قبول شد(با هم انتخاب رشته کردیم)
دلتا جان اون دوستتون که رتبه ۷۰ بودن کارنامه اشون رو نگرفتن که ببنین توی تربیت مدرس چندم شدن؟ آخه تا ۷۲ من شنیده بودم قبول میشن تربیت مدرس!!

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۲
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط delta.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  دلتا جان اون دوستتون که رتبه ۷۰ بودن کارنامه اشون رو نگرفتن که ببنین توی تربیت مدرس چندم شدن؟ آخه تا ۷۲ من شنیده بودم قبول میشن تربیت مدرس!!

ازش پرسیدم رتبه دقیقش ۷۸ بوده.نه اصلا کارنامه نگرفته بعد تو کارنامه نهایی رتبه داوطلب کمتر نوشته میشه نمیشه دقیق بگی تا چند مثلا برا همون ۳۶۰ نوشته(تربیت مدرس) رتبه داوطلب ۲۹۴ اخرین فرد قبول ۴۹
۰
۰
ارسال: #۸۳
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۴۸ ب.ظ
(۰۳ خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۴۰ ب.ظ)delta نوشته شده توسط:  
(03 خرداد ۱۳۹۰ ۱۱:۲۳ ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  دلتا جان اون دوستتون که رتبه ۷۰ بودن کارنامه اشون رو نگرفتن که ببنین توی تربیت مدرس چندم شدن؟ آخه تا ۷۲ من شنیده بودم قبول میشن تربیت مدرس!!
ازش پرسیدم رتبه دقیقش ۷۸ بوده.نه اصلا کارنامه نگرفته بعد تو کارنامه نهایی رتبه داوطلب کمتر نوشته میشه نمیشه دقیق بگی تا چند مثلا برا همون ۳۶۰ نوشته(تربیت مدرس) رتبه داوطلب ۲۹۴ اخرین فرد قبول ۴۹
فکر کنم خیلی اختلاف کمی تا آخرین فرد قبولی داشته الان هم میتونه کارنامه اش رو بگیره فکر کنم مفید باشه‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۸۴
۰۳ خرداد ۱۳۹۰, ۱۱:۵۵ ب.ظ
فکر نکنم شماره پرونده اینا داشته باشه اینقدر سرش شلوغ شده شما که خیالت راحت باشه تهران قبولی
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  گرایش های علوم کامپیوتر alisaaa ۴ ۳,۷۷۵ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ ۰۴:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemhamidi
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۷۷۳ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اعلام نتایج دکتری ۹۴ Bache Mosbat ۱۱ ۱۰,۶۸۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: vejdani
  رتبه ۵۴ علوم کامپیوتر و ۷۶ ریاضی ارشد ۱۴۰۰ Computer92 ۰ ۲,۰۶۳ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Computer92
  سوال ۸ دکتری علوم کامپیوتر سال ۹۴ ss311 ۲ ۳,۱۸۱ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ss311
  سوال ۱۴ علوم کامپیوتر ۹۶ ss311 ۴ ۳,۴۴۷ ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۲:۳۳ ب.ظ
  اعلام نتایج آزمون نمونه دولتی ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۲,۳۵۷ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  جایگشت( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۷۳۸ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۵ ب.ظ
  رنگ کردن رئوس گراف( ارشد علوم کامپیوتر ۹۸ ) ss311 ۰ ۱,۹۳۰ ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۳ ب.ظ
  سوال ۳ دکتری علوم کامپیوتر ۹۷ ss311 ۲ ۲,۶۶۲ ۰۶ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۴۵ ب.ظ

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close