زمان کنونی: ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۵۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کلید سنجش

ارسال: #۱۶
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۹ ب.ظ
کلید سنجش
سال دومی، بابا تو که ترکوندی، مونده حال رئیس سازمان سنجش رو بگیری فقط
والا چیزی که مهمه درصد مشترکه‌، اون هم با ضریب چهار!!!! که شما زدی ۴۴ درصد و اصلا درصد کمی نیست
امسال به نظرم با وضع سوالات گسسته و مهندسی نرم، ایده آل برای مشترک ۶۰ درصده، یعنی بعید می دونم کسی بالای ۶۰ زده باشه مشترک رو. خوب پس با این حساب شما ۸۰ حساب کن واسه خودت مشترک رو‌، اون هم با ضریب چهار

در کل به نظر من کسی که مشترک بالای ۴۰ زده باشه امسال و معماری هم زده باشه شانس بالایی داره

رتبه ١ کنکور دکتری ١۴٠٣ مهندسی فناوری اطلاعات با تراز ٨۵٠٠
قله بعدی: دانشگاه تهران Cool

با فاصله، قدرتمندترین افزونه برای افزایش سرعت وبسایت‌های وردپرسی در مراحل نهایی توسعه و آزمون هست و در سال ۱۴۰۳ به شکل رایگان عرضه خواهد شد
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۷
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط sal_dovomi.)
RE: کلید سنجش
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۲۹ ب.ظ)bijibuji نوشته شده توسط:  سال دومی، بابا تو که ترکوندی، مونده حال رئیس سازمان سنجش رو بگیری فقط
والا چیزی که مهمه درصد مشترکه‌، اون هم با ضریب چهار!!!! که شما زدی ۴۴ درصد و اصلا درصد کمی نیست
امسال به نظرم با وضع سوالات گسسته و مهندسی نرم، ایده آل برای مشترک ۶۰ درصده، یعنی بعید می دونم کسی بالای ۶۰ زده باشه مشترک رو. خوب پس با این حساب شما ۸۰ حساب کن واسه خودت مشترک رو‌، اون هم با ضریب چهار

در کل به نظر من کسی که مشترک بالای ۴۰ زده باشه امسال و معماری هم زده باشه شانس بالایی داره

مرسی bijibuji جان.امیدوارم همینطوری باشه که شما میگی.ولی اون سیستم عامل و معماری کارو خیلی خراب میکنه.ولی باز خیلی امیدوار شدم.دستت درد نکنه.امیدوارم هر کی زحمت کشیده به نتیجه برسه.خصوصا شما که خیلی به بچه‌ها هم کمک کردین
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۵۲ ب.ظ)M.R.Y نوشته شده توسط:  امروز من از استاد هوش مصنوعی دانشگاهمون سوال ۷۴ رو پرسیدم.ایشون گفتن جواب سازمان سنجش یقینا غلطه!!!!!ضمنا سوال دوم گسسته هم که منطق رتبه‌ی اول داشت هم ایشون گفتن قطعا گزینه‌ی دوم(تو دفترچه‌ی D)نادرسته!

من هم گسسته اون سوال رو گزینه ۲ زدم.من هم میگم گزینه ۲ نادرسته

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۰۴ ب.ظ
کلید سنجش
بچه‌ها یه تاپیک زدم برای اعلام درصدا‌، اگه می شه اون جا هم درصداتون رو بگذارید تا اطلاعات انقدر پراکنده نباشه و بهتر بتونیم ارزیابی کنیم چی کار کردیم
۰
۰
ارسال: #۲۰
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۱۲:۵۷ ب.ظ
دوستان اینم درصدای من

زبان ۳%
مشترک ۵۳%
مدیریت سفید
پایگاه ۲۷%
هوش ۳۳%
سیستم عامل ۱۱%
معماری سفید
۰
۰
ارسال: #۲۱
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۱:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۴۵ ب.ظ، توسط ف.ش.)
(۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۱۲:۵۷ ب.ظ)amir2930 نوشته شده توسط:  دوستان اینم درصدای من

زبان ۳%
مشترک ۵۳%
مدیریت سفید
پایگاه ۲۷%
هوش ۳۳%
سیستم عامل ۱۱%
معماری سفید
گرایش ۱و۴: ۳۰۱۲
گرایش ۳و۲: ۸۵۲۳
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۱:۰۰ ب.ظ)shadli_m7 نوشته شده توسط:  من مشترکم خوبه اما بقیه رو خیلی خراب کردم.
زبان ۴۷
مشترک ۶۱
مدیریت ۱۱
پایگاه ۱۱
هوش ۱۶
سیستم ۱۱
به نظرتون چطور می شه ؟
گرایش ۱و۴‌: ۹۸۱
گرایش ۳و۲‌: ۳۴۲۶
(۰۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۰۶ ب.ظ)sal_dovomi نوشته شده توسط:  زبان ۳۷ درصد
مشترک ۴۵ درصد
پایگاه ۱۱ درصد
هوش ۴۴ درصد
سیستم -۵ درصد!
معماری صفر درصد
حالگیری ۱۰۰ درصدSad
گرایش ۱و۴‌: ۴۹۳۸
گرایش ۲و۳: ۱۲۷۳۸

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: amir2930
ارسال: #۲۲
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط مورتن.)
کلید سنجش
اشتباه حساب کرده براتون من درصدام پارسال نصفه شما بود ۸۰۰ شدم.

مشترک‌: ۳۰
سیستم: ۲۳
هوش: ۳۳
معماری: ۱۲/۵
مدیریت: ۴
زبان: ۳۵
پایگاه: ۵۶
برای پارسالمو نوشتما
۰
۰
ارسال: #۲۳
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۱ ب.ظ
کلید سنجش
فعلا دیگه تخمین نمیزنم خسته شدم‌: دی
التماس دعا

If your success is not on your own terms, if it looks good to the world but does not feel good in your heart, it is not success at all.
(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۵ ب.ظ
کلید سنجش
کسی نگفت تخمین بزنی. اون تخمینت اشتباهه جانم میگم من پارسال که آسسون بود با اون درصدایی که نوشتم شدم ۸۰۰ بعد شما که مشترکو به این بالایی زدید رتبه های ۳۰۰۰ و ۴۰۰۰ و ۱۲۰۰۰ رو از کجاوتن در میارید.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۳۸ ب.ظ، توسط ف.ش.)
کلید سنجش
با شما نبودم کلا گفتم من تخمین نزدم مدرسان شریف تخمین زده!

بعدشم ادب هم خوب چیزیه!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۶
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۴۲ ب.ظ
کلید سنجش
منم منظورم همون موسساتیه که تخمین میزنند.

ادب من مثل شماست.!!!!؟؟؟؟!!!!
۰
۰
ارسال: #۲۷
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۲ ب.ظ
کلید سنجش
آخه من که نگفتم تخمین من (مدرسان) درسته من دیدم بچه‌ها خیلی مشتاقن رتبشون تخمین زده بشه و دیگه کسی یوزر پسورد نداشت زنگ زدم موسسه ازشون یوزر گرفتم.انگار اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم!

(Anna Quindlen)
۰
۰
ارسال: #۲۸
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۴ ب.ظ
کلید سنجش
بحثثثثثثثثثثث نکنید عجبااااااا!
آفاق داره لطف میکنه!!!!!!!!!!

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۹
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۵۹ ب.ظ، توسط مورتن.)
کلید سنجش
الان بچه‌ها دارند گریه میکنند با این تخمینا من قول میدم بیشتر از این هستند . تضمین میکنم.

اصلا به کار شما ایراد نمیگیرم به اون موسسات منظورم هست.
اصلاباید رتبه به نسبت تمام شرکت کننده‌ها با درصداشون بدست میاد. همینجوری با نمره طرف که نمیشه رتبرو تعیین کرد.
۰
۰
ارسال: #۳۰
۰۹ اسفند ۱۳۸۹, ۰۳:۰۱ ب.ظ
کلید سنجش
مورتن من که اصلا توجهی به این موسسات تخمین رتبه ندارم. چونکه امروز صبح از سازمان سنجش زنگ زدند،گفتند که من اول هستم. اولش قبول نکردم.ولی بعدش دکتر!!!!!! دانشجو ،وزیر علوم زنگ زد دیگه نتونستم روش رو زمین بندازم.قبول کردم.

العبد
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۵ ۵,۱۰۰ ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ ۰۶:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  نرم‌افزار انتخاب رشته سازمان سنجش WILL ۰ ۲,۲۴۲ ۱۸ تیر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۱۸ ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۴۹ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمائی در خصوص استفاده از سامانه سنجش HamidReza1 ۰ ۱,۸۴۵ ۰۳ فروردین ۱۳۹۸ ۰۵:۰۷ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  مشکلات مغایرت معدل درج شده در سنجش و معدل موجود در کارنامه newwink ۳۳ ۲۶,۳۴۹ ۰۴ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: alie0928
  اعتراض به سیستم سنجش در خصوص کاهش ظرفیت های ارشد نرم افزار و آیتی Happiness.72 ۲ ۳,۲۰۱ ۰۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور در باره اعلام رشته‌های جدید ۹۷ The BesT ۱ ۳,۳۶۷ ۱۹ خرداد ۱۳۹۷ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  تخمین رشته شهر قبولی در سایت سازمان سنجش salmaa ۳ ۸,۳۹۶ ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Razieperozian
  درخواست کلید نهایی ارشد ۹۶ (مهندسی کامپیوتر و IT) K2A1395 ۰ ۱,۸۵۷ ۰۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: K2A1395
  ایا ریاضیات گسسته همون ساختمان گسسته هستش؟ چرا سنجش اسمش رو تغییر داده؟ ynsdamobb ۲ ۲,۲۶۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Jooybari

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close