زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۵:۱۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

انتخاب رشته ۹۸ نرم،۹۶ الگوریتم،۲۰۸ هوش،۲۱۶ معماری

ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۰۷ ب.ظ
سلام بروبچ گل.اینم از انتخاب رشته من.
نرم شریف روزانه
الگوریتم شریف روزانه
نرم تهران روزانه
نرم امیرکبیر روزانه
نرم بهشتی روزانه
نرم علم و صنعت روزانه
نرم تربیت مدرس روزانه
نرم شریف روزانه(آموزش محور)
هوش شریف روزانه
هوش تهران روزانه
هوش بهشتی روزانه
هوش علم و صنعت روزانه
هوش خواجه روزانه
معماری شریف روزانه
معماری تهران روزانه
معماری امیرکبیر روزانه
معماری بهشتی روزانه
معماری علم وصنعت روزانه
معماری تربیت مدرس روزانه
معماری خواجه روزانه
نرم رازی روزانه

دوستان به نظر شما کدوم یکی ازینا محتملتره؟آقا فرداد خواهشا شمام نظر بدینSmile البته هوش و معماری حالت دکوری دارهBig GrinBig GrinBig Grin
نکته دیگه اینکه من نرم خوندم اشتباه نیس معماری زدم؟اگه گرفت چی!!!لطفا نظراتتون رو بگین که اگه اصلاحیه داشت امروز اصلاح کنم.
الگوریتم شریف رو احتمالش هست بیارم؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۴:۴۹ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بنظرم خوب انتخاب رشته کردین.
الگوریتم شریف و نرم امیرکبیر شانس تون کمه . بخصوص الگوریتم شریف را. .بین بهشتی و علم وصنعت و احتمالا" بهشتی قبول میشید.
اگه شبانه میزدید شانس امیرکبیرتون خوب بود.
براتون آرزوی موفقیت در ارشد و مراحل بعدی دارم.

امیدوارم بقیه دوستان هم نظر بدهند.
ممنون از توجهتون.خودمم نظرم رو بهشتی افتاده.البته به دلم برات شده،دلیل دیگه ای نداره.
شبانه رو به این خاطر نزدم که به نظرم تفاوت قابل توجهی بین روزانه بهشتی و شبانه امیرکبیر نیست.وقتی روزانه هست چرا شبانه.
راستی آقا فرداد ما رو حلال کنید.یه بار بحث کردیم.من از طرف خودم عذر میخوام.
۱
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
خواهش میکنم داداش.اما من مقصر بودم.شما حلال بفرمائید.
اتفاقا دوست دارم بیشتر فعالیت داشته باشم.اما نمیدونم باید از کجا باید شروع کرد.راهنمایی کنین خوشحال میشم کمکی از دستم بربیاد واسه مانشتی های عزیز انجام بدم.حالا به هر طریقی که باشه.
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۵:۵۹ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ۹۸ نرم،۹۶ الگوریتم،۲۰۸ هوش،۲۱۶ معماری
مدرس بهتر نیست بالاتر از علمو صنعت باشه؟

هر تلاشی بالاخره به نتیجه میرسد...........................
آرامش واقعی ذهن از پذیرش بدترین حالت پیش می آید، زیرا پذیرش آنچه اتفاق اقتاده اولین گام برای غلبه بر پیامدهای هر بداقبالی است.

هرکه اطمینان داشته باشد که آنچه خدا برایش مقدر کرده به او میرسد دلش ارام میگیرد.
۰
۰
ارسال:
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲, ۰۷:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۷:۰۸ ب.ظ، توسط Andrew S.Tanenbaum.)
نمیدونم.فک نکنم.به نظرم علم و صنعت بهتر از تربیت مدرسه.
۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۴۱ ب.ظ
RE: انتخاب رشته ۹۸ نرم،۹۶ الگوریتم،۲۰۸ هوش،۲۱۶ معماری
(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۵:۰۸ ب.ظ)Andrew S.Tanenbaum نوشته شده توسط:  خواهش میکنم داداش.اما من مقصر بودم.شما حلال بفرمائید.
اتفاقا دوست دارم بیشتر فعالیت داشته باشم.اما نمیدونم باید از کجا باید شروع کرد.راهنمایی کنین خوشحال میشم کمکی از دستم بربیاد واسه مانشتی های عزیز انجام بدم.حالا به هر طریقی که باشه.

امکانش هست کارنامه بذارید؟
۰
۰
ارسال:
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۴۳ ب.ظ، توسط esi.)
ظرفیتها کم شده، به نظر من علم و صنعت رو حتما میارید و کار به تربین مدرس بعیده بکشه
من نظر شخصیم رو می گم
بین روزانه شهید بهشتی و شبانه امیرکبیر واقعا فاصله زیاده
اگه مشکل مالی شبانه رو می تونی حل کنی امیر کبیر خیلی بهتر از بهشتی هستش
باز بستگی به فرد داره، اگه شما بهشتی باشی و خیلی خوب درس بخونی و رتبه خوب دکتری بیاری و ... خیلی بهتر از اینکه بری امیر کبیر و کلی هزینه بدی اما امیر کبیر خوندن یه امتیازه واسه ادامه تحصیل در حالت کلی و تو مصاحبه بی تاثیرنیست اما انصافا هزینشم خیلی زیاده، واقعا زیاده
مثلا من بین شبانه شریف و روزانه تهران گیر بودم، چون شاغل بودم رفتم شبانه شریف، دردسر زیاد داره شبانه
هزینش واقعا سنگینه، اما اصلا پشیمون نیستم و خدارو شکر که درست انتخاب کردم
آینده رو جز خدا کسی نمی دونه و ان شاالله عاقبتشم خدا به خیر و خوشی بگذرونه اما در حال حاضر من خیلی راضیم
حالا شما هم باید ببینی واقعا می تونی هزینهشو با سختی هم که شده جور کنی یا نه، خدایی ناکرده طوری نشه که به خاطر جور کردن هزینه از درست زده بشی و نتونی خوب بخونی و اعصابتو داغون کنه،
ان شاالله که انتخابت بدنبالش خیر و خوشی باشه.

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , Andrew S.Tanenbaum
ارسال:
۰۶ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
ممنون از لطفتون.شبانه نمیتونم برم متاسفانه.امکانش نیس.آقای esi به نظر شما از بهشتی رد میشه؟منظورم اینه احتمال بهشتی وجود نداره؟
۰
۰
ارسال:
۰۷ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ خرداد ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط esi.)
دوست عزیز منظورم این نیست و من هم به شخصه آرزو می کنم که شما شهید بهشتی قبول بشید
اما با توجه به کارنامه ای سال های پیش و کاهش ظرفیت برخی دانشگاه های تهران و ... عرض کردم که به نظر من به طور قطع نمیشه گفت شهید بهشتی قبول میشید اما حداکثر این است که علم و صنعت روزانه حتمی هستید و بین این دو گزینه می تونید برنامه ریزی کنید
جسارت نشه دوست عزیز، شما از دوست خوب مانشتی ما هستید و آرزوی ما هم این است که جایی که تمایل دارید قبول بشید ، مسلما حتما امید به شهید بهشتی داشته باشید و خدا هم کمک کنه روزانه بهشتی قبول بشید و شادی شما باعث شادی ما هم خواهد شد

حرفی برای گفتن نیست .... باید تلاش کرد وبس .
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum
ارسال: #۱۰
۰۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۱۹ ب.ظ
ممنونم آقای esi.خودم به شخصه شهید بهشتی رو ترجیح میدم.اما باز هرچی خواست خدا باشه اعتراضی بهش نیست.شکر
۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۷ ق.ظ، توسط Aref Safari.)
انشالله بهشتی قبول بشی من کیف میکنم از خوشحالیت دوست عزیزم ... من از شما بیشتر استرس دارم الان که بالاخره کجا قبوی میشید !!!!
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Andrew S.Tanenbaum , nilo.areta

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کدام زبان برای هوش مصنوعی بهتر است؟ فرق بین زبان های هوش مصنوعی چیست؟ azam2075 ۳ ۵,۴۳۹ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ۰۷:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: علیصا
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۱۴۰۰ Seyyedab ۴۶ ۱۷,۸۵۹ ۰۹ مهر ۱۴۰۰ ۰۵:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Seyyedab
Wink انتخاب رشته شانی ۱۰ ۴,۴۷۴ ۱۲ شهریور ۱۴۰۰ ۰۴:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
Lightbulb مراحل دقیق انتخاب رشته ی کنکور دکتری (۱۴۰۰) Mr. Rezaei ۶ ۳,۴۸۲ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۰۵:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
  انتخاب رشته و مصاحبه دکترا هوش مصنوعی۱۴۰۰ ۱neda ۴ ۳,۵۱۶ ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۲:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: cpt.mazi
Video انتخاب رشته ... Amir-Reza ۵ ۲,۹۹۸ ۰۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kambiz
  نتیجه انتخاب رشته دکتری ۹۹ nazanin2020 ۴ ۳,۰۸۱ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: q88lp
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۳۴۵ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
Rainbow ارشد هوش بهشتی یا نرم علم وصنعت aria_irani ۰ ۲,۳۵۷ ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ ۰۶:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: aria_irani
  انتخاب رشته دکتری naiad ۲ ۲,۴۷۷ ۰۶ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close