زمان کنونی: ۳۰ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۵۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه ی رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات

ارسال: #۱۶
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۳۲ ب.ظ
آقا یه دنیا ممنون. لطف کردی از وقتی که برا مطالبی که فرستادی ، ان شا ا... تو دوران مطالعه هم ازت کمک می گیرم.
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.Nouri
ارسال: #۱۷
۱۵ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ق.ظ
RE: آزمون ارشد ۹۲ : مصاحبه ی رتبه ۳ شبکه و امنیت ، ۷ تجارت و فناوری اطلاعات
(۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۳۲ ب.ظ)mo.gh نوشته شده توسط:  آقا یه دنیا ممنون. لطف کردی از وقتی که برا مطالبی که فرستادی ، ان شا ا... تو دوران مطالعه هم ازت کمک می گیرم.
خواهش می کنم.
خوشحال می شم اگر بتونم کمکی برات بکنم.
۰
۰
ارسال: #۱۸
۰۸ آبان ۱۳۹۲, ۰۲:۲۵ ق.ظ
(۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۱۰:۱۰ ق.ظ)homa نوشته شده توسط:  بنام خدا
اگه مایلید خودتون را معرفی کنید(نام و نام خانوادگی) و بگید متولد چه سالی هستید و اهل کدام شهرید؟ رتبه و رشته و گرایشتون را هم تا بتونند در مورد مسائل درسی و یا غیردرسی با همدیگر تبادل نظر کنند. از همه ی مدیران این سایت که زحمات زیادی می کشند ، تشکر میکنم.
[b]
از اینکه با دقت و صبر و حوصله و صرف وقت به سوالات دوستانتون جواب دادین بی نهایت سپاسگزارم . براتون آرزوی موفقیتهای بیشتر در مسیر علم و دانش و در زندگی دارم.

بسیار ممنونم. بنده هم برای دوستان آرزوی موفقیت دارم.
سلام. من هم تبریک عرض می کنم. من امسال رتبه ۸۵۲ داشتم. زبان و معماری رو ۰ زدم، مدیریت ۵۵ دروس ضریب۴ ، ۸ و ضریب ۲ ۳۸% متاسفانه دروس ضریب ۴ رو نتونستم خوب بزنم اون هم بخاطر درس نرم افزار که نتونستم حفظ کنم چون کلا به دور دوم نرسیدم بخونم. فقط یک سوال داشتم اگر من دروس ضریب ۴ رو خوب میزدم، مثلا ۳۰% ولی زبان همچنان ۰ زده بودم، به نظرتون رتبه ام چه حول و حوشی بود؟ چقدر زبان مهمه؟ البته الان مقداری انگیزه ام کمه ولی واقعا امسال میخوام رتبه تک رقمی داشته باشم در گرایش آی تی. هنوز شروع نکردم و مشکلی که دارم اینه که وقتی کتاب رو باز می کنم احساس میکنم همه مطالب رو بلدم، چون پارسال دور اولم رو عمیق خوندم ولی دور دوم درس نرم افزار رو نتونستم خوب بخونم. کلا هر نوع راهنمایی رو پذیرا هستیم :-)
Fardad-A، در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۳۹ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

دوست گرامی ،نقل قول فقط برای تاکید روی قسمتی از یک پست است. اینکه شما کل مصاحبه را نقل قول کنید کار جالبی نیست. نقل قولهاتون حذف میشوند.

۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: A.Nouri
ارسال: #۱۹
۱۰ آبان ۱۳۹۲, ۰۶:۳۵ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)م. رجبی نوشته شده توسط:  سلام. من هم تبریک عرض می کنم. من امسال رتبه ۸۵۲ داشتم. زبان و معماری رو ۰ زدم، مدیریت ۵۵ دروس ضریب۴ ، ۸ و ضریب ۲ ۳۸% متاسفانه دروس ضریب ۴ رو نتونستم خوب بزنم اون هم بخاطر درس نرم افزار که نتونستم حفظ کنم چون کلا به دور دوم نرسیدم بخونم. فقط یک سوال داشتم اگر من دروس ضریب ۴ رو خوب میزدم، مثلا ۳۰% ولی زبان همچنان ۰ زده بودم، به نظرتون رتبه ام چه حول و حوشی بود؟ چقدر زبان مهمه؟ البته الان مقداری انگیزه ام کمه ولی واقعا امسال میخوام رتبه تک رقمی داشته باشم در گرایش آی تی. هنوز شروع نکردم و مشکلی که دارم اینه که وقتی کتاب رو باز می کنم احساس میکنم همه مطالب رو بلدم، چون پارسال دور اولم رو عمیق خوندم ولی دور دوم درس نرم افزار رو نتونستم خوب بخونم. کلا هر نوع راهنمایی رو پذیرا هستیم :-)
خیلی ممنونم.

نمی تونم رتبه تون رو تخمین بزنم ولی اگه می خواید رتبه ی خیلی خوبی رو کسب کنید، نباید زبان رو نادیده بگیرید. این رو در نظر داشته باشید که حتی اگر رتبه ی خیلی خوبی بدست بیارید ولی زبانتون ضعیف باشه، در دوره ی ارشد با مشکلات زیادی مواجه می شید. سعی کنید زبانتون رو تقویت کنید. فکر کنم در مصاحبه ها و نیز در تالارهای مختلف درباره ی نحوه ی تقویت زبان صحبت شده.

تجربه نشون داده که موفقیت در کنکور آی تی ،معمولا پروسه ای تقریبا دوساله داره. رتبه ی سال اول شما نسبتا خوبه. کافیه که امسال دروسی که ضعیف هستین رو تقویت کنین. هیچ درسی رو هم دست کم نگیرین.ممکنه احساسی که نسبت به درس دارین با چیزی که در واقعیت وجود داره، متفاوت باشه. اگه احساس می کنین که درس ها رو خوب بلدین، با شرکت در آزمون های آزمایشی خودتون رو محک بزنید.
براتون آرزوی موفقیت دارم.
۱
۰
ارسال: #۲۰
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۵:۰۲ ب.ظ
(۰۸ آبان ۱۳۹۲ ۰۲:۲۵ ق.ظ)م. رجبی نوشته شده توسط:  سلام. من هم تبریک عرض می کنم. من امسال رتبه ۸۵۲ داشتم. زبان و معماری رو ۰ زدم، مدیریت ۵۵ دروس ضریب۴ ، ۸ و ضریب ۲ ۳۸% متاسفانه دروس ضریب ۴ رو نتونستم خوب بزنم اون هم بخاطر درس نرم افزار که نتونستم حفظ کنم چون کلا به دور دوم نرسیدم بخونم. فقط یک سوال داشتم اگر من دروس ضریب ۴ رو خوب میزدم، مثلا ۳۰% ولی زبان همچنان ۰ زده بودم، به نظرتون رتبه ام چه حول و حوشی بود؟ چقدر زبان مهمه؟
من این برنامه رو چند وقت پیش نوشته بودم که تراز کنکور ۹۲ رو تقریبا دقیق حساب میکرد
الان خبری ازش ندارم
ببینید کار میکنه یا نه و نیاز به net framework 3.5 هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
ارسال: #۲۱
۱۱ آبان ۱۳۹۲, ۰۹:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۹:۵۲ ب.ظ، توسط م. رجبی.)
(۱۰ آبان ۱۳۹۲ ۰۶:۳۵ ب.ظ)A.Nouri نوشته شده توسط:  خیلی ممنونم.

نمی تونم رتبه تون رو تخمین بزنم ولی اگه می خواید رتبه ی خیلی خوبی رو کسب کنید، نباید زبان رو نادیده بگیرید. این رو در نظر داشته باشید که حتی اگر رتبه ی خیلی خوبی بدست بیارید ولی زبانتون ضعیف باشه، در دوره ی ارشد با مشکلات زیادی مواجه می شید. سعی کنید زبانتون رو تقویت کنید. فکر کنم در مصاحبه ها و نیز در تالارهای مختلف درباره ی نحوه ی تقویت زبان صحبت شده.

تجربه نشون داده که موفقیت در کنکور آی تی ،معمولا پروسه ای تقریبا دوساله داره. رتبه ی سال اول شما نسبتا خوبه. کافیه که امسال دروسی که ضعیف هستین رو تقویت کنین. هیچ درسی رو هم دست کم نگیرین.ممکنه احساسی که نسبت به درس دارین با چیزی که در واقعیت وجود داره، متفاوت باشه. اگه احساس می کنین که درس ها رو خوب بلدین، با شرکت در آزمون های آزمایشی خودتون رو محک بزنید.
براتون آرزوی موفقیت دارم.

خیلی خیلی ممنون. البته من تخمین رتبه برام خیلی اصل نیست، چون درصدهام رو با دوستم مقایسه کردم. ولی درباره راه حل شما ممنونم.البته الان که کتاب ها رو باز می کنم و بلدم، مخصوصا درسهای حل کردنی رو دارم سریع تر حل می کنم و معلومه که پارسال خوب خوندم. اما به نظرم خوبه که بازم تلاش کنم . چون میخوام رتبه تک رقمی داشته باشم. برای زبان هم الان ۵۰۴ واژه میخونم. البته رتبه ۸۵۲ رتبه سال دومم هست. سال اول که دو سال پیش بود، ۳۸۰۰ شدم و پارسال ۸۵۲/ که نسبتا پیشرفت خوبی هست به نظرم. ولی فکرکنم ارزش داره برای به دست آوردن یک رتبه خوب و قبولی در یک دانشگاه خوب مخصوصا روزانه، برای بار سوم تلاش کنم
بازم ممنون و موفق باشید

(۱۱ آبان ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ)k_111 نوشته شده توسط:  من این برنامه رو چند وقت پیش نوشته بودم که تراز کنکور ۹۲ رو تقریبا دقیق حساب میکرد
الان خبری ازش ندارم
ببینید کار میکنه یا نه و نیاز به net framework 3.5 هست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ممنون از لطف تون. حتما نگاه میکنم
Fardad-A، در تاریخ ۱۲ آبان ۱۳۹۲ ۰۱:۴۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

شما پستهای خودتون را هم نقل قول میکنید؟
حذف شدند. نیازی باینهمه نقل قول نیست دوست گرامی.

۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۰۰ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  بهترین منبع برای درس شبکه ارشد msnmkh ۲ ۱,۲۲۳ ۱۲ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: پشتکار
  مصاحبه با رتبه ۵۱ آی تی و تجارت و ۷۷ شبکه و امنیت Rehe1994 ۵ ۶,۳۰۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: arashi300
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۸۴ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  کمک فوری برای مصاحبه استخدامی رشته هنراموزی کامپیوتر hamide.m ۳ ۳,۹۷۳ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  اطلاعات راجع به سیستمهای حضور و غیاب Fingerprint ۱ ۱,۵۸۳ ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ ۱۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Fingerprint
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۵۱ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  منابع برای دکترا -مهندسی فناوری اطلاعات sarit ۱ ۳,۳۵۴ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۱ ۱۳,۰۴۳ ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: pouya47
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۰۵۴ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close