زمان کنونی: ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

در اختیار قرار دادن خلاصه نویسی های رتبه های برتر مانشت

ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط mastercandidate.)
سلام به همگی!
اگر این درخواست را خودخواهانه و پرتوقعی برداشت نکنید، می خوام از رتبه های برتر کنکور ۹۲ و ۹۱ و... بخوام اگر(که حتما دارن) خلاصه درس ها رو دارن، از اونها عکس بگیرن و اونها رو در اختیار بچه های کنکوری ۹۳ قرار بدن.
مخصوصا درس های حفظی که خیلی زمان بر و حجیم هستند، مثل مهندسی نرم افزار، مثل مدیریت، مثل ساختمان داده و...
اگه دوستان زحمات این کار رو بکشن، بگن این خلاصه ها از روی چه منبعی هست!
=-=-
ضمنا می دونم که خلاصه نویسی یک نفر با نفر دیگر متفاوته و نیاز به تذکر نیست اما به سرعت مطالعه همه قطعا می تونه کمک کنه و ضمنا یک دیدگاه کلی به فردی که بعد از فاصله زمانی طولانی از پاس کردن اون درس، به سراغش میره، میده.

Keep Going
۵
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , sahar bano , pooyaa , sohei.la , aatwo , M*Gh , virtual girl , n268 , ریحان , ashena1 , alim93
ارسال:
۰۹ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۴ ب.ظ
RE: در اختیار قرار دادن خلاصه نویسی های رتبه های برتر مانشت
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  سلام به همگی!
اگر این درخواست را خودخواهانه و پرتوقعی برداشت نکنید، می خوام از رتبه های برتر کنکور ۹۲ و ۹۱ و... بخوام اگر(که حتما دارن) خلاصه درس ها رو دارن، از اونها عکس بگیرن و اونها رو در اختیار بچه های کنکوری ۹۳ قرار بدن.
مخصوصا درس های حفظی که خیلی زمان بر و حجیم هستند، مثل مهندسی نرم افزار، مثل مدیریت، مثل ساختمان داده و...
=-=-
ضمنا می دونم که خلاصه نویسی یک نفر با نفر دیگر متفاوته و نیاز به تذکر نیست اما به سرعت مطالعه همه قطعا می تونه کمک کنه و ضمنا یک دیدگاه کلی به فردی که بعد از فاصله زمانی طولانی از پاس کردن اون درس، به سراغش میره، میده.

خلاصه نویسی هرکس فقط به درد خودش میخوره . اگه شما خلاصه ی دیگران رو بخونین هیچی حالیتون نخواهد شد .

از ما گفتن !
۴
۰
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط mastercandidate.)
(۰۹ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۴ ب.ظ)mrpool نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۰۰ ب.ظ)mastercandidate نوشته شده توسط:  سلام به همگی!
=-=-

خلاصه نویسی هرکس فقط به درد خودش میخوره . اگه شما خلاصه ی دیگران رو بخونین هیچی حالیتون نخواهد شد .

از ما گفتن !

اون ضمنا آخر رو قبلا خودم گذاشتم دوست گرامی !!! خودم هم وافقم به همچین مطلبی ولی دو مورد از دلایلی که این درخواست رو کردم هم خودم همون اول ذکر کردم!

Keep Going
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mmeiamm , ashena1
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۳۹ ق.ظ
منم کاملا موافقم میتونه کمک خوبی
تو دوران دانشجویی از خلاصه نویسی های دانشجوهای خوب استفاده کردم خیلیییییییییییییییییییی موثرهCool
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۶ ق.ظ
به چندین دلیل میگم!
۱- ممکنه کسی(حتی فارغ التحصیل کارشناسی) اصلا نحوه خلاصه نویسی سیستماتیک و خوب رو بلد نباشه! این خلاصه های چون خلاصه های مفیدی بودن، می تونه بهش کمک کنه.
۲- ممکنه کسی خلاصه نویسی بلد باشه ولی برای درس های محاسباتی مثل گسسته نه درس های حفظی مثل مهندسی نرم افزار و مدیریت و...! خب این بهش کمک می کنه.
۳- ممکنه کسی درسی مثل ساختمان داده(که اکثرا ترم ۳ پاس کردن) رو اوووووه!!! اِن سال قبل پاس کرده باشه و حتی سرفصلاش یادش نمونده یا فقط سرفصلاش یادشه، خب خلاصه نویسی ی یاداوری و اصطلاحا تریگر کردم آنچه او یاد گرفته است، میشه.
۴- برای شخصی مثه من که درسی مثه مدیریت رو اصلا سررشته ندارم و اصلا نمیدونم چیا داره و اصنم نمیخوام فعلا ها روش وقت بذارم و گذاشتم اگه وقت کم نیمد، بخونمش، خب خوندن خلاصه نویسی های ی فرد موفق، یک امتیازه!!!
۵- خلاصه نویسی های هر فصل یک درس، دید کلی برای هر کسی میده، بذارید این طور بگم، دو حالت داره:
الف) در فصلی ضعیف هستم، یا نسبت به فصلی دید خوبی ندارم یا خوندنش سخته برام و... به هر دلیلی وقتی میخوام اون فصل رو برای خوندن شروع کنم، حس خوبی ندارم، خب اگر قبلش ی خلاصه خوب از یک درس رو بخونم، کلمات کلیدی اون فصل رو ی نگاه بندازم و چهارچوب اون فصل رو بدونم و ... وقتی می خونم، حس بهتری پیدا می کنم.
ب) در فصلی متوسط یا قوی هستم، مرور جزیی روی خلاصه های اون فصل شارژم می کنه..
و.....
دوستان اگر با رتبه برترای مانشت آشنایی دارید، ازشون بخواین به این تاپیک سر بزنن شاید موافق بودن!
من تازه واردم هنوزWink

Keep Going
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mohammad.K , ashena1
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۲ ق.ظ
کار خوبیه به نظرم. من به خلاصه نویسی عادت نداشتم که شایدم ضرر کرده باشم از این بابت توو یکی دو هفته قبل کنکور.
اگه خلاصه ای داشتم حتما میذاشتم. ولی شرمنده که هیچ خلاصه ای موجود نیست Smile
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , ashena1
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۵ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۰۲ ق.ظ)omidranjbar نوشته شده توسط:  کار خوبیه به نظرم. من به خلاصه نویسی عادت نداشتم که شایدم ضرر کرده باشم از این بابت توو یکی دو هفته قبل کنکور.
اگه خلاصه ای داشتم حتما میذاشتم. ولی شرمنده که هیچ خلاصه ای موجود نیست Smile

جدا؟ من فکر می کردم هر کی رتبه اورده، خلاصه نویس خفن بوده یا حداقل یکی از لزوم دوره جمع بندی داشتن خلاصه خوبه Tongue
به هر حال دست گلتون درد نکنه که اومدید و جواب دادید Smile

Keep Going
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال:
۱۰ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
مهندسی نرم :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مدار منطقی :

هوش :

طراحی الگوریتم :

معماری مانو :

گسسته :

ساخنمان مقسمی :

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۱۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sohei.la , pooyaa , azad_ahmadi , explorer , Pegasus , zander , Mohammad.K , yasemi , virtual girl , sharifIT , salimeh , happy07 , Jooybari , ashena1 , alagh , A V A , NP-Cσмρℓєтє , faraaz_mb , mahsa_92 , mrezaparchebaf , marjan sadat , Sector , MajidNasiri
ارسال:
۱۶ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۲۰ ق.ظ
دوستان ی سر هم به اینجا بزنید:

Keep Going
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ashena1
ارسال: #۱۰
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۹ ب.ظ
سلام.

ایشالا به زودی واسه تمام درسا خلاصه هام رو میزارم Smile

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mastercandidate , M*Gh , ashena1 , mrezaparchebaf
ارسال: #۱۱
۱۸ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۰ ب.ظ
(۱۸ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  سلام.

ایشالا به زودی واسه تمام درسا خلاصه هام رو میزارم Smile

سلام
دستت درد نکنه واقعا!

Keep Going
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V
ارسال: #۱۲
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۰:۳۶ ب.ظ
من موندم خلاصه افراد دیگه به چه درد آدما می خوره؟
بابا یه نگااااهی به دوروورتون کنید.
زیاد دنبال فرمول و متن خاصی نگردید

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: eng_majid
ارسال: #۱۳
۰۶ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ
من شخصا چون بلد نیستم شیوه خلاصه نویسی رو و عادت به خوندن کل کتاب دارم،میخوام ببینم دوستان چه شیوه هایی رو واسه خلاصه نویسیشون به کار میبرن.با دیدن خلاصه نویسیاشون خیلی چیزا قراره دستم بیاد
بابا خلاصه ها حکم طلااااااااااااااست واسه من
وقتی میخوام خلاصه بنویسم بعد چند لحظه متوجه میشم دارم تمرین املا میکنمBig Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pooyaa
ارسال: #۱۴
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۱ ق.ظ، توسط arash_md.)
سلام

خلاصه نویسی میتونه خیلی در دوران جمع بندی کمک کنه ولی من خودم چون خیلی سریع درس میخوندم اصلا خلاصه ورنداشتم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: explorer
ارسال: #۱۵
۰۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ب.ظ
به نظر من هم خیلی می تونه مفید باشه
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sanar.m

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۷۲ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  جزوه ی خلاصه مدار های منطقی HamidReza1 ۰ ۷۱۹ ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ ۱۱:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  جزوه خلاصه نکات مهم فصول ابتدایی درس مهندسی نرم افزار Happiness.72 ۱ ۳,۵۲۵ ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M o h m m @ d
  پروپوزال نویسی ف.ش ۹ ۱۲,۴۷۳ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۱:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: golkhorami
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۷۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۴۹۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۸۱ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۷۰ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۳۷۵ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close