زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

کتاب راس: اولویت سرفصل ها

ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۶:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
از دوستان تقاضا دارم نظرشون رو راجع به اولویت فصول و مباحث کتاب شبکه کراس راس اعلام کنند
برای کدوم مباحث بیشتر وقت بزاریم؟ کدوم قسمت ها اولویت کمتری دارن؟ آیا فصول آخر هم مهم هست؟

فهرست این کتاب رو ضمیمه می کنم تا نظرات دقیقتری داده بشه

فایل‌(های) پیوست شده
Kuross Ross _ Fehrest.pdf
اندازه فایل: ۲۸۰/۳۶ KB
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mehdi1902 , zeinab
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۵۶ ب.ظ
به نظر من فقط ۴ فصل اول را از این کتاب بخون بعد برو سراغ پارسه

و خدایی که همین نزدیکی است ...Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behzad TP
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۴ ب.ظ
RE: کتاب راس: اولویت سرفصل ها
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  به نظر من فقط ۴ فصل اول را از این کتاب بخون بعد برو سراغ پارسه

بعضی از فصل های این کتاب در کتاب پارسه مطرح نشده
مثل مدیریت شبکه، امنیت شبکه، شبکه های سیار، شبکه های مالتی مدیا

اساسا نیازی به مطالعه این فصل ها احساس میشه؟
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۳۹ ب.ظ
تاپیک به محل مناسب منتقل شد و مجددا باز شد تا دوستان نظراتشون رو بگن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط kavehn.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۰۴ ب.ظ)behzadtp نوشته شده توسط:  
(23 خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۵۶ ب.ظ)mgshervin نوشته شده توسط:  به نظر من فقط ۴ فصل اول را از این کتاب بخون بعد برو سراغ پارسه

بعضی از فصل های این کتاب در کتاب پارسه مطرح نشده
مثل مدیریت شبکه، امنیت شبکه، شبکه های سیار، شبکه های مالتی مدیا

اساسا نیازی به مطالعه این فصل ها احساس میشه؟
مدیریت شبکه، امنیت شبکه(پیشرفته)، شبکه های سیار
این فصل ها هر کدام یه درس ۳ واحدی ارشد است و هیچکدام جزو سرفصل های تدریسی شبکه لیسانس نیست.
مالتی مدیا
این یکی هم یه درس کارشناسی است و ربطی به شبکه لیسانس ندارد.

شما باید سرفصل های وزارت علوم برای درس شبکه لیسانس خوب بخونی ...

موفق باشید ...
ارسال:
۲۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط Behzad TP.)
(۲۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۲ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  مدیریت شبکه، امنیت شبکه(پیشرفته)، شبکه های سیار
این فصل ها هر کدام یه درس ۳ واحدی ارشد است و هیچکدام جزو سرفصل های تدریسی شبکه لیسانس نیست.
مالتی مدیا
این یکی هم یه درس کارشناسی است و ربطی به شبکه لیسانس ندارد.

درسته به نظر من هم این فصل هایی که میگین گسترده تر از چیزی هستن که تو یک فصل بگنجن
مهم مطالبی هست که سال های پیش ازش سوال طرح شده، دوستانی که سوالات سال های پیشو دیدن نظر بدن
می خوام مطمئن بشم که آیا خوندن ۴ فصل آخر این کتاب برای کنکور ضروری هست یا نه

درمورد ۵ فصل ابتدای این کتاب چه نظری دارید؟ آیا منبع دیگه ای هست که بعضی از این فصل هارو بهتر توضیح بده؟
آیا موضوعی در رابطه با کنکور هست که جاش تو این کتاب خالی باشه؟
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
فصل ۵ این کتاب که "لایه پیوند داده ها" هست، پس چی!!؟؟ این که جز سرفصلهای کنکور هست!

آقا بهزاد شما بالاخره چیکار کردین برای خوندن این کتاب؟ کجاهاشو خوندی؟ جاهایی که خوندی دیدی زیاد به دردبخور نیس! بگو ما هم نخونیم!

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۲۱ ب.ظ
چرا این کتاب گیرمن نمیاااد؟اگر کسی فایل pdfداره بزاره ممنون میشم
اسم کامل کتاب هم بزارید ممنون میشم.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
ارسال:
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۹ ب.ظ، توسط jahani.)
فقط فصل دوم و حداکثر فصل سوم رو از کتاب راس بخونید باقی مطالب رو به کتب کنکوری مراجعه کنید (کتاب حقیقت پارسه یا کتاب مدرسان بهترین کتب کنکوری شبکه هستند البته حقیقت بهتره) البته باز با قطعیت کامل نمیشه صحبت کرد ولی بهینه ترین حالت اینی بود که گفتم. اگر کسی میخواهد تو شبکه به اصطلاح خدا بشه و قورتش بده شاید باید چیزهای دیگری هم بخونهSmile حالت بهینه و متوسطش اینه که فصل دوم و سوم رو از رو کتاب راس بخونی و بعد بری سراغ یه کتاب کنکوریSmile البته فصل سوم هم باز تو کتاب کنکوری مطالبش موجود هست و فقط فصل دوم هست که مطلبی تو کتاب کنکوری ندارهSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , sajaddandy , jparisa , Behzad TP , sara_13686868
ارسال: #۱۰
۰۳ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۲۱ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  چرا این کتاب گیرمن نمیاااد؟اگر کسی فایل pdfداره بزاره ممنون میشم
اسم کامل کتاب هم بزارید ممنون میشم.
من از فردا بوک خرید اینترنتی کردم حل تمرینش هم هست

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa
ارسال: #۱۱
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۲ ق.ظ
البته حل تمرینی که شما گفتی واسه ویراست ۵ هستش
واسه ویراست ۶ هنوز حل تمرین نیومده

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۲
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۵ ق.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فقط فصل دوم و حداکثر فصل سوم رو از کتاب راس بخونید باقی مطالب رو به کتب کنکوری مراجعه کنید (کتاب حقیقت پارسه یا کتاب مدرسان بهترین کتب کنکوری شبکه هستند البته حقیقت بهتره) البته باز با قطعیت کامل نمیشه صحبت کرد ولی بهینه ترین حالت اینی بود که گفتم. اگر کسی میخواهد تو شبکه به اصطلاح خدا بشه و قورتش بده شاید باید چیزهای دیگری هم بخونهSmile حالت بهینه و متوسطش اینه که فصل دوم و سوم رو از رو کتاب راس بخونی و بعد بری سراغ یه کتاب کنکوریSmile البته فصل سوم هم باز تو کتاب کنکوری مطالبش موجود هست و فقط فصل دوم هست که مطلبی تو کتاب کنکوری ندارهSmile

باسلام
به نظر شما خوندن بقیه مطالب کتاب راس وقت تلف کردنه، برای کنکور؟؟!؟؟ کسی که بخواد توی زدن تست کم نیاره! کل کتاب راس لازم هست بخونه؟!؟!؟ اگه مرجع دیگه به نظرتون مفیده! چه کتابی و چه فصلهایی از اون خوبه؟؟
در آخر میخواستم نظرتون رو راجع به کتاب ۳۰۰۰ مسئله شبکه هم بدونم!

مرسی

حاصلضرب "توان" در "ادعا" مقداری ثابت است...
هرچه "توان" انسان کمتر باشد "ادعا"ی او بیشتر است
و هرچه "توان" انسان بیشتر شود "ادعا"یش کمتر میگردد!
ارسال: #۱۳
۰۴ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
آقا اشتباه شد حرفم رو پس میگیرم واسه ویراست ۶ هم اومده Big Grin

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
ارسال: #۱۴
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۱۱ ب.ظ
(۰۳ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فقط فصل دوم و حداکثر فصل سوم رو از کتاب راس بخونید باقی مطالب رو به کتب کنکوری مراجعه کنید (کتاب حقیقت پارسه یا کتاب مدرسان بهترین کتب کنکوری شبکه هستند البته حقیقت بهتره) البته باز با قطعیت کامل نمیشه صحبت کرد ولی بهینه ترین حالت اینی بود که گفتم. اگر کسی میخواهد تو شبکه به اصطلاح خدا بشه و قورتش بده شاید باید چیزهای دیگری هم بخونهSmile حالت بهینه و متوسطش اینه که فصل دوم و سوم رو از رو کتاب راس بخونی و بعد بری سراغ یه کتاب کنکوریSmile البته فصل سوم هم باز تو کتاب کنکوری مطالبش موجود هست و فقط فصل دوم هست که مطلبی تو کتاب کنکوری ندارهSmile

فصل دوم که میشه لایه کاربرد.فک میکنم از لایه کاربرد تو کنکور حالا سوال نیومده باشه.اومده؟؟؟؟؟؟

من اناری را، می کنم دانه، به دل می گویم:
خوب بود این مردم ، دانه های دلشان پیدا بود.
می پرد در چشمم آب انار: اشک می ریزم.
ارسال: #۱۵
۰۵ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۱ ب.ظ)Mahtab.R نوشته شده توسط:  
(03 مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۶ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  فقط فصل دوم و حداکثر فصل سوم رو از کتاب راس بخونید باقی مطالب رو به کتب کنکوری مراجعه کنید (کتاب حقیقت پارسه یا کتاب مدرسان بهترین کتب کنکوری شبکه هستند البته حقیقت بهتره) البته باز با قطعیت کامل نمیشه صحبت کرد ولی بهینه ترین حالت اینی بود که گفتم. اگر کسی میخواهد تو شبکه به اصطلاح خدا بشه و قورتش بده شاید باید چیزهای دیگری هم بخونهSmile حالت بهینه و متوسطش اینه که فصل دوم و سوم رو از رو کتاب راس بخونی و بعد بری سراغ یه کتاب کنکوریSmile البته فصل سوم هم باز تو کتاب کنکوری مطالبش موجود هست و فقط فصل دوم هست که مطلبی تو کتاب کنکوری ندارهSmile

فصل دوم که میشه لایه کاربرد.فک میکنم از لایه کاربرد تو کنکور حالا سوال نیومده باشه.اومده؟؟؟؟؟؟

امسال سوال اومد. اصلا همه دعواها برای خوندن کتاب راس سر اینه که امسال از لایه کاربرد سوال دادند (برای اولین بار) و پارسال از لایه انتقال سوال دادند (اونم برای اولین بار)

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
 سپاس‌گزاری شده توسط: Mänu , Behzad TP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  حل یکی از تمرینات کروس راس Ha153 ۰ ۴۰۲ ۲۷ مهر ۱۴۰۲ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Ha153
  دانشگاه های پزشکی رو برای رشته انفورماتیک چطوری اولویت بندی کنم ؟ mrpool ۷ ۸,۴۲۳ ۲۴ فروردین ۱۴۰۰ ۰۱:۵۲ ق.ظ
آخرین ارسال: hossein1991
  درخواست اپلود کتاب یا لینک دانلود کتاب+معرفی سایت دانلود کتاب ریحانه ۱۲۹ ۷۷,۹۵۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ariana2020
  فاصله دو راس(دکتری ۹۷) ss311 ۱ ۱,۷۰۰ ۱۷ خرداد ۱۳۹۸ ۰۶:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Jooybari
Bug اهدا کتاب های ارشد پارسه - اولویت با اصفهانی ها yasin1362 ۳ ۳,۴۸۵ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های ارشد نرم افزار کامپیوتر و فیلم های آموزشی afsanehmh ۰ ۱,۸۲۶ ۱۲ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: afsanehmh
  فروش یک سری کتاب آمادگی برای آزمون آیلتس ، GRE و یک سری کتاب آموزشی انگلیسی و فرانسه niloo72 ۰ ۲,۳۲۷ ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۹ ق.ظ
آخرین ارسال: niloo72
  درخواست کتاب شبکه کراس راس ویرایش هفتم fallah_o68 ۱ ۳,۲۴۸ ۰۷ مهر ۱۳۹۷ ۱۲:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mraict@gmail.com
Question تغییر اولویت انتخاب رشته دکتری uniquegirl ۳ ۴,۵۰۲ ۰۱ تیر ۱۳۹۷ ۰۹:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: uniquegirl
  اولویت بندی دانشگاه ها در نرم افزار بین علم و صنعت، بهشتی ، نصیر و شهرستانها Sepideh96 ۷ ۶,۵۲۰ ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ۰۲:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: saeed_vahidi

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close