زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امسال کنکور بدم؟ ندم؟

ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۳۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۳۸ ق.ظ، توسط sosyas.)
امسال کنکور بدم؟ ندم؟
سلام خدمت همه مانشتی های عزیز
من:
دانشجو ، نرم افزار ، ورودی بهمن ۸۹ ، ۵ ترم گذروندم ، ۹۳ واحد پاسیدم ، شاگرد دومم ، اختلاف معدلم با نفر اول زیاده ( = بیخیال سهمیه شاگرد اولی) ، میتونم ۷ ترمه تموم کنم ولی احتمالا گند زده میشه به معدلم (= ۱۶/۹ )
حالا سوال :
امسال کنکور شرکت کنم ؟؟؟؟ با توجه به اینکه : اگه ۷ ترمه تموم کنم ترم بعد باید ۲۴ واحد بردارم(= پایین آمدن معدلم) + سهمیه ندارم ، اگه ۸ ترمه بشم درس هام تو هر ترم سبک تر میشه (= احتمالا معدلم بهتر میشه) ولی یک سال از هم سن و سال های خودم عقب میمونم
پیشاپیش از راهنماییتون سپاسگذارم
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۸ ب.ظ
امسال کنکور بدم؟ ندم؟
منم برا کارشناسی ۲ سال و برای ارشد ۴ سال عقب موندم از همکلاسیام!! تازه معلوم نیست امسال قبول شم یا نه!!

تازه معدلمم کمه!!
به نظر من با توجه به شرایطی که داری، تصمیم بگیر. بقول خودت یه سال عقب بمونی بهتره یا معدلت کم بشه!!
سعی کن از خودت عقب نمونی!!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sosyas
ارسال:
۲۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۰ ب.ظ
امسال کنکور بدم؟ ندم؟
تصمیم خیلی سختیه.

اما معدل خیلی خیلی خیلی مهمتره.
همیشه همه جا (مصاحبه دکتری، استخدام، ...) ازت میپرسن معدلت چنده. نه اینکه کِی تموم کردی و ....

از طرفی چون معدلتون خوبه احتمالا پتانسیل اینو دارید که همزمان برای کنکور و دانشگاه بخونید. و هم معدل و هم رتبه خوبی بیارید. مثلا ترم ۷ فقط ۱۴ واحد راحت بردارید و همزمان برای کنکور هم بخونید. ترم ۸ بقیه واحدها رو.

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sosyas

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برنامه ریزی و کارهایی که باید انجام بدم fatemesoleimani ۲۰۸ ۶۳,۸۶۶ ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: فاطمه سلیمانی
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲,۱۴۸ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  منابع کنکور دکتری امسال (هوش مصنوعی) نازین ۱۲ ۱۴,۶۴۸ ۱۰ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ق.ظ
آخرین ارسال: sara022
  ظرفیت IT آزاد چجوریه به نظرتون امسال - میشه با مطالعه ۱ ماهه قبول شد؟ hojjat1368 ۰ ۲,۰۹۸ ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ۱۰:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: hojjat1368
  بنظرتون سوالات امسال از کدام کتب طرح شده بود؟ shahryar711 ۵ ۳,۷۰۸ ۰۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: okok
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۷,۳۸۱ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  ۱۷۸ معماری سازمانی بهشتی شبانه---- بنظتون میشه با انتخاب بعدی تغییر بدم؟ xak0008 ۱۱ ۲,۹۲۶ ۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۰۲:۰۱ ب.ظ
آخرین ارسال: sali_h
  عکس العمل سنجش در مقابل اقدامات ناعادلانه ی کنکور امسال(نظرسنجی) bahman2000 ۰ ۱,۷۴۴ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۱۰:۲۹ ق.ظ
آخرین ارسال: bahman2000
  سرگذشت رتبه ۱۵ هوش امسال ۵۷۳ پارسال alisahaf70 ۶۲ ۴۷,۱۹۶ ۲۶ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  همپوشانی فوق العاده امسال aria ۴ ۲,۶۵۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: aria

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close