زمان کنونی: ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

معرفی سایتی برای مستقیم کردن لینک دانلود

ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۱ ق.ظ
معرفی سایتی برای مستقیم کردن لینک دانلود
سلام خدمت تمام دوستان مانشتی
امروز میخوام یک سایتی رو بهتون معرفی کنم که تو زمینه دانلود کردن خیلی کمکتون میکنه
شما هم حتما این مشکل رو داشتین که سرعت دانلود از سایت های اشتراک فایل رایگان کمه، یا اینکه بعضی هاشون به شما اجازه نمیدن در یک روز بیش از ۲ یا ۳ تا فایل دانلود کنید یا اینکه بعد از مدت کوتاهی لینک دانلود رو پاک می کنن و یا خیلی مشکلات دیگه
و از طرفی هم حتما خیلی از شما با سیستم دانلود تورنت آشنا هستین... سیستمی محبوب برای دانلود همه چیز! اما یه مشکل کوچیک با این سیستم وجود داره: اینکه اگر سیدر های فایلی کم باشه، سرعت دانلود به شدت افت میکنه. از طرفی هم مدتی هست که خیلی از دانشگاه ها پورت های تورنت رو میبیندن تا دانشجو ها نتونن استفاده کنن و همینطور بعضی از ISP ها در بعضی شهر ها روی پورت های تورنت برای مشتری هاشون محدودیت اعمال می کنن تا سرعت بالا نره!!!! پس با این همه مشکل چه کنیم؟
راه حل در سایتی هست که بهتون میعرفی می کنم
شما با ورود به سایت دانلودز، باید ثبت نام کنین و یک میزان اعتبار رو خریداری کنید. مثلا ۲۰۰ گیگابایت خریداری میکنید و حالا میتونین لینک دانلود (یا فایل تورنت) رو به این سایت بدین و ظرف مدت کوتاهی لینک دانلود مستقیم رو دریافت می کنین که میتونین با تمام پهنای باندتون دانلودش کنین
یه مثال بزنم... من یه خط اینترنت ۱Mbps دارم ... اصولا باید سریع باشه ... سریع هم هست اما تو دانلود از تورنت به کلی نا امیدم کرده بود ... سرعت دانلود تورنتم به ندرت بالای ۱۰kBs میرفت... با این سایت آشنا شدم و لینک های تورنت رو مستقیم کردم و الان با سرعت واقعی ۱Mbps دانلود می کنم! تعرفه های این سایت هم خیلی مقرون به صرفه هستن و به عقیده من برای ما (دانشجو) هایی که به اینترنت نسبتا سریع دانشگاه دسترسی داریم بسیار مفیده و باعث میشه خیلی محدودیت هایی که از داخل یا خارج بهمون تحمیل شده رو بتونیم برطرف کنیم
این هم
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ثبت نام کنین و لذت دانلود رو تجربه کنید Tongue
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۲۵ خرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۷ ق.ظ، توسط unique_as14.)
RE: معرفی سایتی برای مستقیم کردن لینک دانلود
بهترین سایت برای مستقیم کردن لینک:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سریعترین دانلود
با رپیدپارس سریعترین دانلود با کمترین زمان (با حداکثر سرعت) تبدیل لینک را تجربه خواهید کرد.

دانلود تورنت و Youtube
با رپیدپارس بهترین و سریعترین دانلود از تورنت و Youtube را تجربه خواهید کرد.

پشتیبانی
تیم حرفه ای رپیدپارس به سرعت به تمامی سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهد گفت.

هزینه مناسب
رپیدپارس، مناسب ترین هزینه، با بالاترین کیفیت را برای شما در نظر گرفته است.

مدیریت فایلها
مدیریت فایل های رپیدپارس امکانات مناسبی را در اختیار شما قرار می دهد.

بالاترین کیفیت
رپیدپارس با داشتن سرورهای پرقدرت، بالاترین کیفیت دانلود را برای شما فراهم می کند.

[تصویر:  188634_1_1379082901.png]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: بنفشه

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی کتاب استعداد تحصیلی خوب برای دکتری Eng_Sara ۱۱ ۱۹,۶۶۳ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۳ ق.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود سوالات استعداد تحصیلی ازمون دکتری ۹۱ انرژی مثبت ۱۶ ۱۹,۷۲۴ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۳۲ ق.ظ
  معرفی منابع برای درس بازیابی پیشرفته اطلاعات saghi5373 ۸ ۱۱,۶۱۹ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۲:۱۵ ق.ظ
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۱۹۵ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۹۷۸ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۳۴۱ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
Information معرفی شغل برای شهریه‌ی دانشگاه Cina ۹ ۵,۵۲۱ ۲۹ مهر ۱۴۰۲ ۰۵:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: rashinpazh
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۸۱۴ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۱,۴۴۱ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۹۲۰ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close