زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یادآوری چند نکته قبل از تعطیلی گوگل ریدر

ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۳۷ ق.ظ، توسط farhud.)
همونطور که میدونید از یک جولای یعنی فردا گوگل ریدر دیگه توی دسترس نخواهد بود. میخوام چند تا نکته خیلی مهم رو اینجا یادآوری کنم. مهمترین چیزی که باعث شد این پست رو بزنم مورد اوله که ندیدم جایی توی وب فارسی چیزی دربارش گفته شده باشه.

۱-آرشیو وبلاگها و وبسایتها از دست خواهد رفت!
همونطور که میدونید حتی اگه یک وبلاگ یا وبسایت به هر نحوی از دسترس خارج بشه یا پاک بشه باز هم فید اون توی سرورهای گوگل ریدر موجود هست. البته فکر کنم به شرطی که حداقل یک نفر که حساب داره توی گوگل ریدر اون فید رو توی حسابش داشته باشه. بنابراین با از بین رفتن گوگل ریدر آرشیو وبلاگها و وبسایتهای زیادی هم از بین خواهند رفت! لازم به توضیحه که آرشیو بخش قالب توجهی از وبلاگهای از بین رفته توی سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
وجود نداره.

چیکار میشه کرد؟
تو
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به جای آدرس فید مانشت یعنی
آدرس فید وبلاگ موردنظرتون رو وارد کنید تا تمام آرشیو اون وبلاگ رو براتون بیاره. خروجی این لینک فایلی با پسوند JSON هست. توی وب پارسرهای زیادی برای مشاهده محتوای فایلهای JSON وجود داره.

۲-از حساب گوگل ریدرتون با استفاده از لینک زیر خروجی بگیرید و دانلود کنید:
https://www.google.com/takeout/#custom:reader
برای این کار لازمه که آیپیتون رو تغییر بدید. فایل زیپی که دانلود کردید حاوی فایل opml فیدهایی هست که توی حسابتون داشتید، مطالب و پستهایی که ستاره دارشون کردید و فایلهایی که حاوی مواردی (در زمانی که گودر امکانات اجتماعی داشت!) مثل مطالب لایک شده توسط شما، کسانی که شما رو فالو میکردن، کسانی که شما اونا رو فالو میکردید،نوتهای شما، مطالب شیر شده شما و مطالبی که کسانی که شما اونها رو فالو میکردید هست.

۳-جایگزین گودر:
متاسفانه من تا به حال سایتی که همه امکانات گودر رو یکجا داشته باشه ندیدم. فعلا با
کنار اومدم که تا حدودی شبیه گودر هست.
هم هست که گفته میشه بیشتر مشتریای گوگل ریدر رو تا حالا جذب خودش کرده.
همه جایگزینهای گودر معرفی شده.

شما هم اگه وبسایتی رو میشناسید که میتونه جایگزین خوبی برای گوگل ریدر باشه لطفا برامون با ذکر امکانات قابل توجه و ویژگیهای مثبت اون وبسایت معرفی کنید و یک در دنیا و صد در آخرت خیرش رو ببینید..Smile

یا به اندازه آرزوهات تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: پوونه , sdb_i , maneshty , -Ali- , masoudt , 8Operation
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۴ ب.ظ
من چند جا فیدامو منتقل کردم ولی در نهایت تصمیم گرفتم از بلاگ لاینز استفاده کنم. نسبت به بقیه باهاش راحتتر بودم!! البته فعلا تا اخرین لحظه دارم از گوگل ریدر استفاده می کنم... فک نکنم راحتی کار با گوگل ریدرو بقیه داشته باشن.
dashboard.bloglines.com
 سپاس‌گزاری شده توسط: farhud
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۳۲ ب.ظ
(۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۴ ب.ظ)sdb_i نوشته شده توسط:  فک نکنم راحتی کار با گوگل ریدرو بقیه داشته باشن.
همینطوره. فیدلی خوبه. فقط secure نیست. این اشکال رو اکثر فیدریدرهای تازه دارن.
inoreader این مشکل رو نداره و بد نیست. ولی فیدها رو خیلی دیرتر از گوگل ریدر آپدیت میکنه.

سپاس‌گزاری شده توسط: sdb_i
ارسال:
۰۸ تیر ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۰۱ ب.ظ، توسط -Ali-.)
من سایت هایی زیادی رو تست کردم
مثل

ولی هیچ کدوم سرعت و پایداری گودر رو نداشتند
من که هنوز منتظر یک معجزه هستم

خب به لیست قبلی من

رو هم اضافه کنید

سپاس‌گزاری شده توسط: farhud , sdb_i
ارسال:
۱۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ب.ظ، توسط -Ali-.)
RE: یادآوری چند نکته قبل از تعطیلی گوگل ریدر
[تصویر:  google-reader-is-dead.png]

google reader is dead

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۴۰ ب.ظ
بالاخره چه فید ریدری رو انتخاب کردید؟
ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۰۶ ب.ظ
inoredaer.com تقریبا جای گودرو پر کرده برای من. ولی چون اپ نداره تو فیدلی هم اکانت دارم برای فیدخوانی توی گوشی.

ارسال:
۲۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مرداد ۱۳۹۲ ۰۵:۵۲ ب.ظ، توسط sdb_i.)
منم فعلا از inoreader استفاده می کنم.... از دوستان کسی فید خوان بهتری سراغ نداره؟
ارسال:
۳۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۳ ب.ظ
اگه سراغ داشتم استفاده میکردمBig Grin
ممکنه باشه ولی من زیاد بقیه رو امتحان نکردم.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Video دانلود رایگان نکته و تست شبکه های کامپیوتری Farzamm ۱۱ ۱۷,۸۸۱ ۰۷ بهمن ۱۴۰۰ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M.rahimi20
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۴۶ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  در نوشتن چند جمله انگلیسی نیاز به کمک دارم fa_karoon ۰ ۱,۴۶۵ ۰۳ شهریور ۱۴۰۰ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: fa_karoon
  تشخیص گوگل مپس با Live View AR برای مکان دقیق elecomco ۱ ۳,۹۱۲ ۰۵ بهمن ۱۳۹۹ ۰۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: kooshaideal1
  مدیریت سیستم چند پردازنده ای متقارن no_ta2000 ۰ ۱,۴۹۰ ۰۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: no_ta2000
Video صد فیلمی که باید قبل از مرگ دید؟ sama2010 ۱۵ ۸,۸۳۲ ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: gerdoo_456
  درخواست فیلم نکته تست نظریه دکتر کارگهی juyaye danesh ۰ ۱,۸۳۶ ۲۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: juyaye danesh
  صفحه چند سطحی Flash1 ۰ ۱,۶۰۱ ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ۰۵:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Flash1
Video دانلود رایگان نکته و تست احتمال و آمار مهندسی Farzamm ۰ ۳,۶۳۹ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۰۱:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Farzamm
  انتخاب فیلم یا کتاب نکته و تست sima84 ۴ ۳,۷۵۶ ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close