زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

من اومدم!!!!!

ارسال: #۱۶
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۸:۴۶ ب.ظ
RE: من اومدم!!!!!
چقدر خوش بهشون گذشته.انگار رفتند مسافرت مجردی نه سربازی!
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi
ارسال: #۱۷
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۰۹ ب.ظ، توسط موج.)
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۶:۳۶ ب.ظ)javadjj نوشته شده توسط:  آش خور‌ها سلام از قراره معلوم بهتون خوش میگذره که اینقدر تعریف میکنید!!!
مثل ما بیفتید ۰۴ بیرجند با کاردانی بعد فراق و اینارو از یادتون میره و همش دوست دارید جیم بشید فقط من که اصلا نمیخوام یاد کنم بی خیال!!!!!
ولی خوب خدا کنه که واقعا یه چهار تا چیزی یاد بگیریم تا بتونیم با اسلحه ژ۳ سال ۴۰ بریم به نبرد تن به تن با هواپیما های امریکایی.
کلا زیاد با لیسانسه‌ها کاری ندارند بچه های خوبی هستند
بچه های خراسان نیستند تو یگان هاتون هی بگن "یره یره یره"

خواهشن پاتانه تو کفش هم استانیای ما نکننBig Grin
در ضمن بچه‌ها اسم این تاپیک منو یاد اون ترانه قدیمیه میندازه

من آمده‌ام وای وای من آمده‌ام
من آمده‌ام که عشق فریاد کنم
من آمده‌ام که..

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: yasemi
ارسال: #۱۸
۲۷ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۴۰ ب.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  چقدر خوش بهشون گذشته.انگار رفتند مسافرت مجردی نه سربازی!

اونجا چون سرگرمی نداری مجبوری برای خودمون سرگرمی درست کنیم که کلی میخندیم جاتون خالی ۲ ساعت مونده بود که بیایم بیرون از پادگان که به علت نقض احکام شرعی نزدیک بود مرخصی ما رو لغو کنن Big GrinBig GrinTongueTongue

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۱۹
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۱۵ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  چقدر خوش بهشون گذشته.انگار رفتند مسافرت مجردی نه سربازی!

اونجا چون سرگرمی نداری مجبوری برای خودمون سرگرمی درست کنیم که کلی میخندیم جاتون خالی ۲ ساعت مونده بود که بیایم بیرون از پادگان که به علت نقض احکام شرعی نزدیک بود مرخصی ما رو لغو کنن Big GrinBig GrinTongueTongue

به قول این دوستمون انگار رفتن مسافرت مجردی! این همه آه و ناله واسه همین بود؟؟؟ از قرار خیلی داره خوش می گذره... راستش من یکی که حسودیم شد. قبول کنین که در کنار سختیش خوشی هم هست منتها فکر می کنم دز خوشیش به سختیش بچربهWink... می گم جای ما رو هم خالی کنین کاش ما هم سربازی داشتیم، خیلی خوب می شد‌ها فکر کنUndecided
۰
۰
ارسال: #۲۰
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۰:۴۷ ق.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۰:۱۵ ق.ظ)arshad90 نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۴۰ ب.ظ)yasemi نوشته شده توسط:  
(27 اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  چقدر خوش بهشون گذشته.انگار رفتند مسافرت مجردی نه سربازی!

به قول این دوستمون انگار رفتن مسافرت مجردی! این همه آه و ناله واسه همین بود؟؟؟ از قرار خیلی داره خوش می گذره... راستش من یکی که حسودیم شد. قبول کنین که در کنار سختیش خوشی هم هست منتها فکر می کنم دز خوشیش به سختیش بچربهWink... می گم جای ما رو هم خالی کنین کاش ما هم سربازی داشتیم، خیلی خوب می شد‌ها فکر کنUndecided

واقعا" همینطوره!! اولش به طرق مختلف ازش فرار میکنی. بعد که می بینی دیگه چاره ای نیست باهاش کنار میای و سعی میکنی به بهترین شکل بگذرونیش. با اینکه اولش هیچکسی رو نمیشناسی ولی بعد از دو ماه با یک گروهان آدم مختلف آشنا شدی که با هر کدو مشون خاطره داری؟؟؟
از نگهبانی و رژه خاطره داری تا میدان تیر!!! Big Grin
من دو سه تا دوست خیلی صمیمی از دوران سربازی دارم. ما برای آموزش افتادیم نیروی انتظامی مرزن آباد چالوس تو ماه اردیبهشت !!! واقعا" بهشت بود. یکطرف پادگان که جنگل بود. خاطرات اونروزها هرگز از ذهن نمیره. شبهایی که تا صبح فقط می خندیدیم. Big GrinTongue
ته پادگان یه آبشاری بود روزای آخر آموزشی یه گراز از اونجا افتاده بود پایین. همه رفتیم میخواستن بهش تیر خلاص بزنن!!! این تنها خاطره تلخ من در سربازی بودRolleyes

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ............ یادگاری که در این گنبد دوار بماند..
.
۰
۰
ارسال: #۲۱
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۳۵ ق.ظ
(۲۷ اسفند ۱۳۸۹ ۰۸:۴۶ ب.ظ)حامد نوشته شده توسط:  چقدر خوش بهشون گذشته.انگار رفتند مسافرت مجردی نه سربازی!
خداییش من که بعضی وقتا از شدت خنده دلم درد میگیره Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
۰
۰
ارسال: #۲۲
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۰۲:۱۵ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
به شدت تایید میشه Big Grin

.... Loading
۰
۰
ارسال: #۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۸۹, ۱۱:۰۹ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۸۹ ۰۲:۱۵ ب.ظ)mohanddes نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۸۹ ۱۱:۳۵ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
به شدت تایید میشه Big Grin

این جانب هم تایید میکنم Big GrinBig Grin

قدر لحظه ها را بدان!
زمانی می رسد که تو دیگر قادر نیستی بگویی جبران می کنم...
۰
۰
ارسال: #۲۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۰, ۰۲:۳۱ ق.ظ
من اومدم!!!!!
دیدین گفتیم سخت نگیرید -خوش اومدین

و خدایی که شاهد حقایق هست از هر باطلی آدم ها را بی نیاز خواهد کرد.
۰
۰
ارسال: #۲۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۰, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۰ ۰۲:۳۱ ق.ظ)hsh88 نوشته شده توسط:  دیدین گفتیم سخت نگیرید -خوش اومدین

میگن کاواز دهل شنیدن از دور خوش است
من فکر میکنم دوستان جاهای خوبی اعزام شدن والا دوستانی دارم که سختیهای سربازیشون هم کم از خوشی هاش نبوده!!!!!!

تازه بالفرض هم که سخت نباشه همین استرسش توی این سالای نوجوونی و جوونی (قبل رفتن به سربازی) بیچاره میکنه ادمه مثل بختک رو تنته
در ضمن خود یک سال نیم از بهترین سالهای زندگیت کم نیس که اینا با بیگاری حرومش میکنن مگه آدم چقدر عمر میکنه که یه مدت جوونیش هم اینطوری بگذره

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بعد ۶ سال اومدم، ارشد مهندسی کامپیوتر کسی هست؟؟ seyed_eng ۷ ۵,۶۸۳ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ۰۷:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: iraj.leo
  من اومدم دوباره!!!!! SarahArshad ۱۳ ۷,۱۸۷ ۱۵ آبان ۱۳۸۹ ۱۲:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Soheil

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close