زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۵۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

بازگشت سرباز ها

ارسال: #۱۶
۱۸ اسفند ۱۳۹۱, ۱۲:۱۳ ب.ظ
بازگشت سرباز ها
(۱۸ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  عجب آموزش خوبی بوده احتمالا" نسخه zip بودهSmile
موفق و پیروز باشید.
دقیقا...
داستان کارت سبز و ...
مرسی فرداد جان...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۱۱:۵۳ ق.ظ
بازگشت سرباز ها
آموزشی!!! اونم فقط ۱۸ روززززززززززززززز
از zip هم گذشته کهBig Grin
همگی موفق باشین

چرااا.... چرا....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , انرژی مثبت
ارسال: #۱۸
۲۲ اسفند ۱۳۹۱, ۰۴:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۱ ب.ظ، توسط ۸Operation.)
بازگشت سرباز ها
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  آموزشی!!! اونم فقط ۱۸ روززززززززززززززز
همگی موفق باشین
مرسی
۱۸ روزم نشد!فقط ۸ روز آموزشی بودیم که که اونم ۳ روزش عقیدتی بود و ۵ روز آموزشی خالص!
این طرح دیگه در سال ۹۲ نیست و اگه اعزامی ۹۲ بودم باید ۲ ماه آموزشی می رفتم!به همین خاطر سریع بعد کنکور رفتم که تاریخ اعزامم اسفند ۹۱ باشه ....

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: شاپری
ارسال: #۱۹
۲۴ اسفند ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ
RE: بازگشت سرباز ها
(۲۲ اسفند ۱۳۹۱ ۰۴:۰۰ ب.ظ)۸Operation نوشته شده توسط:  
(22 اسفند ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)شاپری نوشته شده توسط:  آموزشی!!! اونم فقط ۱۸ روززززززززززززززز
همگی موفق باشین
مرسی
۱۸ روزم نشد!فقط ۸ روز آموزشی بودیم که که اونم ۳ روزش عقیدتی بود و ۵ روز آموزشی خالص!
این طرح دیگه در سال ۹۲ نیست و اگه اعزامی ۹۲ بودم باید ۲ ماه آموزشی می رفتم!به همین خاطر سریع بعد کنکور رفتم که تاریخ اعزامم اسفند ۹۱ باشه ....

پس شانس آوردین.. خدا رحم کرد بهتونBlush
پیروز و موفق باشین

چرااا.... چرا....
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  معرفی منابع و گرایش های مرتبط با فایل های صوتی و تصویری و پخش کننده های صوت و تصویر R.g- ۴ ۳,۶۸۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  روش های بهبود زمان و فضا در مرتب سازی سریع از طریق کاستن عمق پشته بازگشت shamim1395 ۱ ۱,۷۷۴ ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ۰۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: Saman
  سوال در مورد زمان بازگشت alireza01 ۲ ۱,۷۶۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alireza01
  ارتفاع درخت بازگشت majid10 ۲ ۲,۱۴۵ ۰۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۶:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: majid10
  درخواست ساختمان گسسته ی دکتر سرباز آزاد meysam1310 ۱ ۲,۹۶۲ ۲۲ مهر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  اطلاعاتی درمورد رشته های سیستم های تکنولوژی اطلاعات ، سیستم های چند رسانه هایی و... elahehma ۰ ۱,۸۵۴ ۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: elahehma
  زمان انتظار و بازگشت-سوال ۷۵ کنکور ۹۰ کامپیوتر MiladCr7 ۶ ۲,۷۴۸ ۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: MiladCr7
Question رسم درخت بازگشت Ametrine ۲ ۲,۲۸۴ ۱۸ دى ۱۳۹۳ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: Ametrine
  درخت بازگشت fafa69 ۳ ۱,۹۶۶ ۱۳ دى ۱۳۹۳ ۰۴:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: fafa69
  الگوریتم های داده کاوی مقاوم در برابر داده های نویزی و داده های پرت AmiriManesh ۶ ۷,۱۵۱ ۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۲۴ ق.ظ
آخرین ارسال: AmiriManesh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close