زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۳۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

تغییر رشته کارشناسی ارشد

ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۵۰ ق.ظ
تغییر رشته کارشناسی ارشد
سلام
من دانشجوی علوم کامپیوترم و فکر میکردم میتونم همونطور که دارم لیسانسش رو میگیرم فوق رو اینبار با تلاش بیشتری از همین رشته اما از دانشگاهی دولتی بگیرم. برای من مدرک مهم بود.
اما حالا که دارم به فارغ التحصیلی نزدیک میشم نظرم ۱۸۰ درجه عوض شده. دارم زجر میکشم تا این لیسانس رو بگیرم. دوس دارم ارشد شرکت کنم اما ارشد علوم کامپیوتر کابوسه من شده!
چیزی که برام واضحه اینه که شدیدا از اینکه با دروس ریاضی مواجه شم متنفرم. تا همینجاش حس بد شکست باهامه که ۴ سال تو رشته ای تحصیل کردم که نمیخوام ادامش بدم!

[undefined=undefined]اگر میشه به من کمک کنید و پیشنهاد بدید تو چه رشته هایی برم بگردم برای ادامه تحصیل. [/undefined]
من به هنر و طراحی علاقه دارم اما احساس حماقت میکنم با کسایی که از نوجوانی تو هنرستان تحصیل کردن و کارشناسی انیمیشن دارن کنکور بدم! هنر هم هزینه بره و هم حدود یکسال طول میکشه در حد قابل قبولی بشم برای آزمون عملیش!!!
از طرفی احساس حماقت میکنم دروسی رو گذروندم که تو کنکور نرم و آی تی هم هست با این وجود چرا باید برم دنبال کتابای جدیدی که اصلا معلوم نیست تو این چند ماه میتونم بفهممشون یا نه. اما اگر واقعا رشته ای باشه که به خواسته های من نزدیکتر باشه من همه تلاشم رو میکنم.
نگرانی بعدیم ظرفیت کم فناوری اطلاعات تو دانشگاههای دولتی و تعداد کثیر داوطلباشه!!!!!! خیلی میترسم...(راستش اصلا به اینکه کنکور آی تی بدم فکر نکردم چون خرخون ترین های دانشگاهمون شرکت کردن و هیچ جا قبول نشدن)

[undefined=undefined]اما چیزی که من میخوام...
رشته ای که تو کنکور و حتی بعد از کنکور(حین تحصیل) حداقل ریاضی ممکن رو داشته باشه(واقعا دارم از حجم عظیم ریاضی که این ۴ سال خوندم دیوانه میشم).
رشته ی معقولی از نظر بازار کار باشه (بعضی رشته ها واقعا پرتن)
یک رگه ی هنر توش باشه (یا لااقل بشه توش کمی از هنر رو وارد کرد). من تمام ۴ سالی که علوم تحصیل کردم یا آنتراکها مشغول طراحی بودم. یا میپیچوندم میرفتم کلاس پیانو. یا حین تحصیل تو یک شرکت بازیسازی مشغول به کار شدم.
اصلیترین فاکتورم اینه که چون میخوام در آینده تو صنعت بازیسازی فعالیت کنم میخوام رشته ای مرتبط با این صنعت یا در راستای این موضوع پیدا کنم.
این رو هم بگم که شدیدا از برنامه نویسی متنفرم.[/undefined]

پ.ن: احتمالا برای همه عجیب باشه چرا تا الان علوم خوندم Dodgy

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار
Heart
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۱۷ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۲۱ ب.ظ
تغییر رشته کارشناسی ارشد
از برنامه نویسی و ریاضی شدیدا متنفرم...
محیطهای ویژوال و گرافیکی رو دوس دارم.

بابا الان سنگ رو بلند کنی زیرش صد نفر داوطلب آی تیه!! در این حد زیادن!!
تو دروس مقع ارشدش چطور؟ هیچی ریاضی و برنامه نویسی نیست یعنی؟

شجاعت یعنی : بترس ، بلرز ، ولی یک قدم بردار
Heart
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کارنامه نتایج اولیه کنکور کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۸۳ ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ ۱۰:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  راهنمایی درباره مقطع کارشناسی ارشد HamidReza1 ۰ ۸۲۶ ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ ۱۰:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۴۰۰ عزیز دادخواه ۲ ۳,۸۳۸ ۲۰ فروردین ۱۴۰۱ ۰۹:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات ۱۴۰۱ tablighjonoub ۰ ۱,۴۹۶ ۰۱ دى ۱۴۰۰ ۰۸:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tablighjonoub
  سوالات آزمونهای کارشناسی ارشد با پاسخ تشریحی sima84 ۰ ۲,۲۶۹ ۰۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: sima84
  انتخاب رشته آزمون ارشد ۹۹ mr_milad12 ۱ ۲,۴۱۲ ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: .:tarannom:.
  تغییر رشته برای کنکور rezap13 ۰ ۱,۶۶۲ ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: rezap13
  طرح آ ت ت یا مصاحبه برای کارشناسی ارشد sima84 ۱۸ ۹,۴۹۵ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  کارشناسی ارشد و دکتری کامپیوتر نشر پردازش pardazeshpub ۱ ۲,۵۶۱ ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ ۰۴:۳۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hisanat
  تغییر رشته از ریاضی به علوم کامپیوتر در ارشد Fghs ۳ ۴,۹۴۷ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۱ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close