زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۴۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اجرای قالب جوملای ۲/۵

ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۳ ق.ظ
اجرای قالب جوملای ۲/۵
با عرض سلام خدمت دوستان مانشتی

من چند وقت پیش یک Host خریدم که پنلش جوملای ۲/۵ (فارسی) بود.
یه قالب روی آن نصب کردم که از آن راضی نبودم و روی سایت هم نمایش داده شد.
حالا این قالب باب میلم نیست و میخواهم قالب جدیدی نصب کنم چند بار قالب جدید جایگزین کردم و آن را به عنوان پیش فرض هم انتخاب کردم اما متاسفانه روی سایت نمایش داده نمیشود.
لطفا راهنمایی کنید که ایراد کار از کجاست؟

با تشکر
good-wishes، در تاریخ ۰۱ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۸ ق.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

به بخش طراحی وب منتقل شد

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۱ مرداد ۱۳۹۲, ۰۴:۱۱ ب.ظ
اجرای قالب جوملای ۲/۵
سلام

از اونجا که گفتی " قالب رو به عنوان پیشفرض انتخاب کردی " پس حتما بعد از نصب قالب پیام "قالب با موفقیت نصب شد " رو دریافت کردی ، چون اگه دریافت نکرده بودی قالب ات به لیست قالب ها اضافه نشده بود ...

علت اول : امکان داره قالبی که نصب می کنی با نسخه جوملا ات منطبق نباشه (چون جوملا ات ورژن ۲/۵ است باید از template joomla 2.5 استفاده کنی ) گرچه بعضی قالب های ۲/۵ هم با اینکه تو جوملا ۲/۵ نصب میشند اما وقتی پیشفرض می کنیم صفحه رو با خطا لود می کنند

علت دوم : اما اگه پیشفرض کردی و قالب تغییر نکرد (با فرض اینکه قالب ات مشکلی نداره) بهتره یه جوملا جدید رو هاست ات نصب کنی (اگه هاست ات با جوملا ۳ مشکلی نداشته باشه برات عالی میشه آخه امنیت اش خیلی بهتره)

اما بهت پیشنهاد می کنم برای سایت ات خودت قالب طراحی کن (اصلا سخت نیست)

اگه خواستی بگو توضیح میدم گرچه تو اینترنت توضیح اش هست ، سرچ کنی میاد

" وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى " ::: "برای انسان چیزی جز آنچه که از راه تلاش و کوشش بدست آورد نیست" ::: " سوره نجم، آیه ۳۹ "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ACM
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۲۳ ق.ظ
اجرای قالب جوملای ۲/۵
ممنون
چندتا سوال دیگه هم دارم :
اول اینکه چگونه جوملا ۳/۰ را روی هاستم نصب کنم؟
دوم هم اینکه گفتین میتوانم خودم قالب طراحی کنم،من تلاش کردم و با نرم افزار artisteer 4 اینکار را انجام دادم ولی برخی قسمت هایش را نتوانستم مثل قالب آماده بسازم.حالا مشکلم هم با همین قالب خود ساخته است یعنی وقتی روی جوملا ریختم اصلا ستون ها و اتاق های مختلفش نشون داده نمی شد و وقتی هم می خواستم با یک قالب آماده عوضش کنم چک مارکش همون طوری می موند.

کاش در کتاب زندگی
سطری باشیم ماندنی
نه حاشیه ای از یاد رفتنی ...
۰
۰
ارسال:
۰۲ مرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۳۱ ب.ظ
اجرای قالب جوملای ۲/۵
خواهش میکنم...

اول به این موضوع توجه کنید که هاستتون از جوملا ۳ پشتیبانی میکنه یا نه ؟
مورد بعد اینکه اطلاعات و داده های مورد نیاز برای نصب جوملا رو در اختیار دارین (که این داده ها رو میشه از قسمت پنل خودتون پیدا کنید)

(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)ACM نوشته شده توسط:  اول اینکه چگونه جوملا ۳/۰ را روی هاستم نصب کنم؟

اول محتویات جوملا رو از هاستتون پاک می کنید (من از پوشه های موجود تو هاستتون اطلاع ندارم ولی تو بعضی از هاست ها محتویات فولدر htdocs باید پاک بشه) برای Delete کردن هم می تونید از FTP (نرم افزار FileZilla FTP Client ) استفاده کنید و هم می تونید از آنلاین فایل منیجر ، پنل خودتون استفاده کنید (که به نظر من بهتره از فایل منیجر آنلاین تون استفاده کنید)
به این موضوع هم توجه کنید که هاستتون تو انتقال فایل های zip محدودیت حجم قرار داده (مثلا فقط پارت های ۱۰ مگی رو دریافت میکنه یا بیشتر یا کمتر ) و ...

(۰۲ مرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۳ ق.ظ)ACM نوشته شده توسط:  دوم هم اینکه گفتین میتوانم خودم قالب طراحی کنم، ...

نرم افزار artisteer 4 رو دیدم قالب درست و حسابی درست نمیکنه ...
منظورم این بود که خودتون برای طراحی قالب کد نویسی کنید که اگه با زبان های تحت وب آشنایی داشته باشید براتون خیلی آسون میشه

" وَأَن لَّیْسَ لِلْإِنسَانِ إِلَّا مَا سَعَى " ::: "برای انسان چیزی جز آنچه که از راه تلاش و کوشش بدست آورد نیست" ::: " سوره نجم، آیه ۳۹ "
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ACM

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه این خطا را موقع اجرای sql server 2014 رفع کنم ؟ farahnaz ۲ ۲,۶۸۳ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ۰۲:۱۸ ق.ظ
آخرین ارسال: farahnaz
  اجرای نرم افزار ویندوز در اندروید elecomco ۰ ۲,۸۵۰ ۰۴ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  یادگیری برنامه نویسی تا اجرای پروژه های بزرگ The BesT ۳ ۳,۳۲۰ ۱۲ آذر ۱۳۹۸ ۰۳:۵۸ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
Rainbow اجرای ناقص برنامه در visual studio dr.a_AI ۲ ۱,۹۹۶ ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: dr.a_AI
  مشکل در اجرای sql tabassomesayna ۱ ۲,۲۸۸ ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ۰۳:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: blackhalo1989
  تبدیل قالب سایت به اچ تی ام ال sanaz98 ۱ ۲,۵۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.rafami
  چطور میشه هر الگوریتمی را طوری تغییر داد که بهترین زمان اجرای خوبی داشته باشه؟ farid612004 ۱ ۱,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: msour44
  زمان اجرای این کد رو میخوام computer student ۰ ۱,۳۸۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: computer student
  مشکل در اجرای دستور hashcat در کالی لینوکس ACM ۰ ۱,۹۳۹ ۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ACM
  سوال از فصل ۵ - قالب دستورات wskf ۲ ۱,۹۶۲ ۳۰ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۳ ق.ظ
آخرین ارسال: wskf

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close