زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

ارشد مجازی دانشگاه فردوسی

ارسال:
۰۸ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ب.ظ
سلام دوستان من اطلاعات در مورد ارشد مجازی دانشگاه فردوسی میخواستم بدونم مدرکش معتبر است یا نه ؟
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
سلام بله معتبره و مدرک خوده دانشگاه فردوسی مشهد هستش ولی باید بخونی اگه خواستی بری اونجا استاداش بدون که سخت گیرن و از ادم یه مخ میسازن
۰
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۳ ب.ظ
توی مدارک مجازی عینا قید خواهد شد که مجازی بودین و این مسئله واستون خوب نخواهد بود. شاید به همین لحاظ غیر انتفاعی ها هم از مجازی ها بهتر باشند!!!
۲
۰
ارسال:
۱۰ مرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۳۵ ب.ظ
باید ببنین آموزش محوره یا پژوهش محور
آموزش محور هر جا باشین پایان نامه نداره و واسه ادامه تحصیل به مشکل میخورین ولی پژوهش محور پایان نامه داره و قبولی دکتراش راحتر....
۰
۰
ارسال:
۱۳ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۲۸ ق.ظ
به نظر من بخوای ادامه بدی بازم مجازی فردوسی بهتره بستگی به فعالیت دانشگاهیت داره
بستگی به محل سکونتتم داره قاعدتا
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۲ ق.ظ
RE: ارشد مجازی دانشگاه فردوسی
(۰۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ب.ظ)molai نوشته شده توسط:  سلام دوستان من اطلاعات در مورد ارشد مجازی دانشگاه فردوسی میخواستم بدونم مدرکش معتبر است یا نه ؟

سلام
من سال ۱۳۹۳ مجازی فردوسی قبول شدم و یک ترم هم اونجا درس خوندم ولی مشکلی که منو از ادامه منصرف کرد یکی مجازی (آموزش محور) هست برا کسی که می خواد فقط مدرک ارشد بگیره خیلی خیلی عالیه ولی برا کسی که دوست داره ادامه بده و بره دکتری به قطع می گم نه؟؟ چرا چون شما پایان نامه ندارید تو پذیرش دکتری پایان نامه مهمه و اینکه میگن برا رتبه برترا میشه آموزشی پژوهشی کرد مدرک رو الکیه فقط براتون یه پروژه میدن نه پایان نامه و اگه مشهد نباشی واقعا سخته رفت و آمد چون استادامون اون موقع که می خوندم به صورت مجازی دستشون درد نکنه دانشجو دکتراشون رو می فرستادن بیان تو دانشگاه برا هر که که بیاد کلاس رفع اشکال بگذارن اما منی که راهم دور بود غیر ممکن می شد. و مسائل دیگه.

پس اگر قصد ادامه تحصیل دارید به هیچ وجه آموزش محور که مجازی ها همشون آموزش محورن نرید.
Smile
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question مجازی ساز virtual box M...D ۰ ۱,۴۶۸ ۱۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۱:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: M...D
  هوش مجازی مالک اشتر mona64 ۳ ۳,۱۹۰ ۱۸ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pioneer01
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس نظریه اطلاعات و کدینگ دانشگاه فردوسی jazana ۵ ۶,۵۳۳ ۰۷ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰ ق.ظ
آخرین ارسال: hosein92
  اکانت تست جهت کلاس مجازی رایگان SamanehRashvand ۰ ۱,۹۴۸ ۱۶ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ
آخرین ارسال: SamanehRashvand
  مجازی یا پیام نور؟ hoseini.f ۲ ۳,۳۶۵ ۲۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۲:۱۵ ق.ظ
آخرین ارسال: hoseini.f
  دانشگاه فردوسی مشهد موج ۵۶ ۶۷,۵۹۹ ۱۹ شهریور ۱۳۹۸ ۱۲:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: arian_61
  قبول شدگان مجازی ارشد خواجه نصیر z.hosseinkhani ۵ ۵,۸۴۷ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ ۰۸:۵۴ ق.ظ
آخرین ارسال: ۷۲۵
Video واقعیت مجازی + واقعیت افزوده: پرواز اژدها بر فراز استادیوم بیس بال شهر سئول marvelous ۰ ۲,۱۹۱ ۰۵ شهریور ۱۳۹۸ ۰۳:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  تجربیات شما از دوره های مجازی دانشگاه ها reza0175 ۲ ۴,۲۵۱ ۲۸ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  دانلود آموزش تصویری کلاس درس سیستم عامل دانشگاه فردوسی jazana ۱۳ ۱۶,۱۰۲ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۴:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Sara_White

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close