زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

امنیت وسایل شخصی در خوابگاهها؟

ارسال: #۱۶
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۰:۵۳ ب.ظ
RE: امنیت وسایل شخصی در خوابگاهها؟
امنیت میخوای دانشگاه صنعتی شیراز چون دانشگاه کوچیکیه همه همدیگه رو میشناسن ، هر کی در اتاقش قفل میکرد مسخرش میکردنSmile
بنده چندین بار لپتابم رو تو قرائت خونه شب تا صبح جا گذاشتم ولی خب خیالم راحت بود!
من تمام کتابای کنکوریم رو میذاشتم تو قرائت خونه ۱۰ روز بعد کنکور رفتم جمعشون کردم!!Big Grin
ولی بدیای خودش هم داشت!!!BlushConfused

خدایا اگر بر علم من می افزایی از غرورم بکاه...
۱
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , svk7 , neda_Network
ارسال: #۱۷
۱۴ مرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۰۵ ب.ظ
یادش بخیر ... یه زمانی کیف منو هم زدن تو خوابگاه ... کل پولامو از تو کیفم زد به پول خورد هاش هم رحم نکرده بود :|
منم با یه کاراگاه بازی خفن مچشو گرفتم ... Big Grin
یه دزد خیلی خیلی پولدار بود که بعدنا معلوم شد مریضه یعنی از سر احتیاج این کار رو نمیکرد از سر مشکلات روانی بود بنده خدا ...
به ظاهر پولدار افراد هم اعتماد نکنید .. چون ممکنه مثل جریان دزد اتاق ما بشه Sad

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , پروفسور , svk7 , neda_Network
ارسال: #۱۸
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ب.ظ
امنیت رو باید خودتون و هم اتاقیاتون کنترل کنید...خدا رو شکر هعم اتاقی های من همه با هم خوب و خوش و سرحال بودیم.. اما این وسط چون اتاقمون واقعا پر رفت و امد بود.. محفل تمام بچه های بلوک بود..هر شب و روز مهمون داشتیم.. از مسئول خوابگاه تا سایر رشته های دیگه
اما این وسط کیف پوول من و دوستامو تو عرض ۵ دقیقه تا بریم آشپرخونه و برگردیم تو کمدمون زدند ۵ هزار تومن بود.. :-) ..کار کی بود؟خوب معلومه از همسایه ها دیگه...(بازم نمیدونم،)
خوب حالا بریم سراغ لباسایی که توی راهرو پهن میکریدم.. بعضی وقتا که تراس آفتاب نداشت تو راهرو پهن میکردیم و انجا هم حتی لباس منو دزدیدند!!!!!
خوب بعد بریم سراغ دفترچه حساب.. دفترچه حساب دوستمو بردند...
بعد بریم سراغ کتاب... کتاب دوستمو از تو اتاق هم بردند...
کلی کمد اتاق رو هم یکی در فاصله ۵ دقیقه ای تا از آشپزخونه بیبایم برد... و ما مجبور به تعویض قفل بودیم.
نکته بعدی اینه که ،کلید اتاق رو میزاشتیم تو سبد کنار سرپرستی و هر کسی میتونست برداره... و دست سزپزست که نمیزاشتیم.. از اونجا هم یک نیم روز کلید نداشتیم بریم اتاق.. پس شما سعی کنید خودتون کلید بسازید و تو سبد سرپرستی نزارید..
سعی کنید اتاقتون رو محفل شبانه نکنید..(که برای ما بود و اتفاقا خیلی هم باحال بود و خوشحالم :-))

حالا نترسید زیاد بسته به خودتونه...همین!

[تصویر:  salavat14saqeb.ir_.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , svk7 , neda_Network
ارسال: #۱۹
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۱۴ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۳ ب.ظ)پروفسور نوشته شده توسط:  قرائت خونه
احیانا منظورتون سالن مطالعه است دیگه؟
چه لفظ زیباییی Big Grin

چقدر دیر متوجه میشویم که زندگی یعنی همان روزهایی

که زود گذشتن ان را ارزو میکردیم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , svk7 , پروفسور , neda_Network
ارسال: #۲۰
۱۵ مرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۴۴ ب.ظ
امیر یه سوال پرسید داغه دل بچه‌ها زنده شد کلی‌ خاطرات داشتن

ولی‌ بعضی‌ جاها آدم فکر می‌کنه همه تحصیل کردن اینجا دیگه از این خبرا نیست Smile) آیا این داستان واقعیست :؟؟؟

غلطه اندر غلطه حاصل ذهن بیمار اعتماد ، کلا تحصیلات با فرهنگ در ایران هم راستا نیستن همچی‌ امکان پذیر

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , nina69 , jparisa , sahar121 , sss , neda_Network

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  غیر انتفاعی مهر آستان - امنیت اطلاعات aminsl ۱۰ ۶,۲۶۵ ۰۶ مهر ۱۳۹۵ ۰۱:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: aminsl
  ٣١ شبکه امنیت اطلاعات امیرکبیر روزانه lalaaa ۱۱ ۵,۲۸۸ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۸ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
  دانشگاه مالک اشتر تهران و رشته امنیت اطلاعات taha_h ۵۲ ۶۷,۲۵۶ ۰۲ تیر ۱۳۹۵ ۰۲:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: AminMpf
  امنیت یا شبکه؟ sara_hska ۵ ۲,۸۵۶ ۰۲ خرداد ۱۳۹۴ ۰۲:۵۴ ب.ظ
آخرین ارسال: elenaghasemi
  (تکمیل ظرفیت) ۱۱۶۱ امنیت و شبکه- امنیت اطلاعات مجازی مالک اشتر persian_boy ۹ ۹,۹۸۰ ۰۷ آذر ۱۳۹۳ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: milad.fashi@gmail.com
  هفتمین کنفرانس بین المللی تجارت الکترونیک در کشورهای در حال توسعه با رویکرد بر امنیت Fardad-A ۳ ۳,۵۳۴ ۱۱ اسفند ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: equilibrium
  کنکور ارشد امنیت اطلاعات ؟؟؟ چی بخونم چطوری ؟ dezchilds ۶ ۷,۶۳۲ ۲۷ آذر ۱۳۹۰ ۰۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: MSZ
  شخصی سازی دفترچه های کنکور ارشدبرای اولین بار و رقابت ۸۷۰ هزار نفر داوطلب در کنکور ام parsaNA ۰ ۲,۰۲۴ ۲۷ بهمن ۱۳۸۹ ۱۰:۴۷ ب.ظ
آخرین ارسال: parsaNA

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close