زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۲۷ - شبکه - شبانه شریف

ارسال: #۱۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۱۸ ق.ظ
۲۷ - شبکه - شبانه شریف
مبارکه حاجی خیلی سخت خوندی حقته

راسی شما روز امیر کبیرو نیوردی؟

همون یه نفر شب شبکه شریف شما شدی !

امیر کبیری اصلا پیدا نمیشه هر چی هست شریف یا علمو صنعت

گویند کریم است و گنه میبخشد @@@@@ گیرم که ببخشد ، زخجالت چه کنم؟Exclamation
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۱۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۱۶ ق.ظ
۲۷ - شبکه - شبانه شریف
مرسی رییس. من انتخاب دوم شبانه شریف زدم. بعدش روزانه امیرکبیر. فکر کنم قبول میشدم اگه زودتر میزدم.
۱
۰
ارسال: #۱۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۴ ب.ظ، توسط dzzv_13.)
۲۷ - شبکه - شبانه شریف
آقا تبریک ویژه
تلاش و پشتکار افرادی مثل شما قابل تحسینه

دوست عزیز یه راهنمایی برای بچه هایی با معدلی مثل خودتون چی هست ؟!!
بنظرتون اگر این افراد زبان رو بزارن کنار ولی واقعا روی درسای دیگه تلاش کنن امکان قبلی تا چه حد هست ؟

من مقایسه ایی که داشتم توی این سایت مثلا اگر طرف دوتا مشترک زده برابر تقریبا ۲۰ درصد زبان شده
توصیه شما چیه مهندس ؟!!

ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۲, ۰۱:۴۴ ب.ظ
RE: ۲۷ - شبکه - شبانه شریف
(۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۴۳ ب.ظ)dzzv_13 نوشته شده توسط:  آقا تبریک ویژه
تلاش و پشتکار افرادی مثل شما قابل تحسینه

دوست عزیز یه راهنمایی برای بچه هایی با معدلی مثل خودتون چی هست ؟!!
بنظرتون اگر این افراد زبان رو بزارن کنار ولی واقعا روی درسای دیگه تلاش کنن امکان قبلی تا چه حد هست ؟

من مقایسه ایی که داشتم توی این سایت مثلا اگر طرف دوتا مشترک زده برابر تقریبا ۲۰ درصد زبان شده
توصیه شما چیه مهندس ؟!!

ممنون

ممنون. زیاد نگران معدل نباش. با یه خورده تلاش بیشتر می تونی اونو جبران کنی . در هر حال باید یک خورده از بچه های معدل بالا بیشتر وقت بذاری. اما در مورد زبان. اگه خیلی اوضاعت تو زبان بد نیست حتما براش وقت بذار. چون تو رقابت برای کسب رتبه زیر ۵۰ رقابت خیلی سختو حساسه. ببین ممکنه ۲ تا تست مشترک خیلی تاثیر داشته باشه ولی هیچ تضمینی نیست که با این که خیلی رو دروس مشترک وقت گذاشتی حتما بتونی ۲ تا تست از بقیه بیشتر بزنی. خود من امسال ۲ تا تست خیلی راحته هوشو چون قید فقط یک فصله کتابو زدم براحتی از دست دادم. بماند که دو ۳ تا رو هم سر یگ گیج بازی بچه گانه اشتباه زدم. حالا فکر کن زبان رو هم ۰ میزدم. حتما رتبم بالای ۱۰۰ بود. پس هر درسی ارزشه خودشو داره. مخصوصا برای زیر ۵۰/
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: dzzv_13
ارسال: #۲۰
۲۸ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۵۸ ق.ظ
RE: ۲۷ - شبکه - شبانه شریف
(۰۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۶ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  آقا ما هم شریفی شدیم!!! Wink

رتبه ۲۷ امنیت و شبکه ۱۱۲ تجارت
لینک کارنامه اولیه :
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
تبریک

::::::با منی با منی عزیزم:::

::::Heartبهتر از این دیگه نمیشه:::Heart

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۶۷۲ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۴۱۷ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۵۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۱۲۱ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۵۸ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۹۷ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۵۷,۶۷۲ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ عزیز دادخواه ۱۲ ۷,۶۶۴ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۷,۴۳۴ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۲,۱۹۳ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close