زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

درخواست راهنمایی در مورد خرید تبلت یا کتابخوان الکترونیک

ارسال:
۰۶ شهریور ۱۳۹۲, ۰۹:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۲۷ ب.ظ، توسط bahman2000.)
درخواست راهنمایی در مورد خرید تبلت یا کتابخوان الکترونیک
با سلام:
راستش هدف بنده خریدن دستگاهی هستش که بتونم کارهای زیر رو بر روی آن دستگاه به نحو احسن انجام بدم:
۱) خواندن کتاب-مقاله و ... (با اینکه صدها کتب اموزشی در pc ذخیره کرده ام ولی حوصله نشستن جلوی کامپیوتر را نداشته و به همین خاطر از خوندن اونها اجتناب می کنم.)
۲) پخش صدا و فیلم های اموزشی که در اختیار دارم.
و کارهایی از جمله : گیم بازی کردن- وبگردی و ... رو از طریق اون دستگاه نمی خوام و مورد اول مهمترین نیاز من می باشد.
از دوستان خواهش می کنم که با توجه به نیاز بنده دستگاهی رو معرفی کرده و در صورت امکان مدلی پیشنهاد داده که فرمت pdf و فونت فارسی را ساپورت نماید.
با تشکر

[تصویر:  00518598400828855611.gif]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست معرفی منبع برای دروس پایگاه داده پیشرفته، تجارت و آموزش الکترونیکی ehsannaq3 ۱۲ ۱۳,۲۳۳ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۱۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  خرید دیزل ژنراتور یک پیشنهاد عالی برای فرا ا tiaragenerators ۰ ۳۵۱ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۱:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: tiaragenerators
  آینده شغل تکنسین برق قدرت و الکترونیک pedramgholami ۰ ۲۹۰ ۱۷ آبان ۱۴۰۲ ۰۲:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: pedramgholami
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۶۰۲ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  درخواست راهنمایی جهت اتمام پایان نامه Maryam-X ۰ ۰ ۰۶ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۸ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
  درخواست راهنمایی Maryam-X ۰ ۰ ۰۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۴:۱۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Maryam-X
Star خرید آجیل و خشکبار با کیفیت reza 132 ۰ ۱,۰۰۴ ۰۲ اسفند ۱۴۰۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: reza 132
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۹,۳۵۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
Star درخواست کمک و راهنمایی برای شرکت در آزمون ارشد marvelous ۹ ۸,۱۹۶ ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ۰۸:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: فاطمه دیبا
  تجارت الکترونیک خواجه نصیر یامدیریت سیستمهای اطلاعاتی تربیت مدرس؟ lotuss ۰ ۱,۶۵۱ ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: lotuss

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close