زمان کنونی: ۲۸ فروردین ۱۴۰۳, ۰۷:۱۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف

ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ب.ظ، توسط saharp.)
راهنمایی در مورد درس طراحی سیستم های کم توان-دکتر اجلالی-دانشگاه شریف
سلام دوستان
کسی اطلاعاتی راجع به درس طراحی سیستم های کم توان-دکتر اجلالی داره؟ اینکه چه مباحثی توش ارائه می شه؟ کلا دکتر اجلالی سخت گیر هستند یا نه؟ روند کلاساشون چطوره؟
و اینکه با توجه به اینکه موضوع پایان نامه من در مورد "کاهش توان استاتیک حافظه نهان در پردازنده های چندهسته ای" هست می خوام برای این درس مهمان بشم به نظرتون برداشتن این درس برام خوبه؟
ممنون می شم راهنماییم کنید
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۷ ب.ظ
درس طراحی سیستم های کم توان-دکتر اجلالی
دوست عزیز به نظرم بهتره در بخش دانشگاه ها در همین تالار تاپیکی برای دانشگاه خودتون باز کنید و در مورد دروس و واحدها درش صحبت کنید. چون این درس با این استاد برای همه دانشجویان ارشد جامعیت نداره ضمن این که در اون حالت دوستانی که هم دانشگاهی شما هستند بهتر می تونن نظر بدن.

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۰۵ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
دوستان میشه یه مقدار اطلاعات راجع به اساتید آی تی شریف بدید؟دکتر جلیلی چطوریاست ؟این ترم امنیت پایگاه داده ارائه داده .برش دارم یا نه ؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۲۵ ب.ظ
راهنمایی در مورد اساتید دانشگاه شریف
سلام. کجا زده این ترم کدوم استاد چی ارائه میده؟
۰
۰
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط mohammadjavadkho.)
RE: راهنمایی در مورد اساتید دانشگاه شریف
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ali123321 نوشته شده توسط:  سلام. کجا زده این ترم کدوم استاد چی ارائه میده؟
برید به ادرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
شماره دانشجویتون رو بگیرید.بعدش با شماره دانشجویی و شماره ملی وارد پورتالتون شید.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
در ادرس زیر هم می تونید لیست دروس رو بدون زدن شماره دانشجویی و ... ببینید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321 , Jooybari
ارسال:
۰۹ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ق.ظ، توسط ali.)
دکتر آدم خوبی هست اما فکر نمی کنم برگه رو خوب صحیح کنه.اگه خواستی بری باهاشون در مورد استاد راهنما شدنت حرف بزنی شلوار جین و آستین کوتاه رو نپوش.
امنیت پایگاه داده رو بردار درس خوبی هست. کلی چیز یادمیگیری.

البته یه کم پروژه ش سنگینه اگه می خوای شبکه پیشرفته با دکتر خرازی بگیری چون این درس هم خیلی سنگینه خراب میشه.

شبکه پیشرفته رو با این استاد جدیده بگیر
امنیت پایگاه داده رو هم بگیر.
مدیریت شبکه های کامپیوتری هم اوکی هست.
///----------------------------------
فعلا سمت فورنسیک دکتر خرازی نرو، هندونه در بستس معلوم نیست اولین بارشونه.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sir_ams , ali123321 , sata
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۲۶ ق.ظ
RE: راهنمایی در مورد اساتید دانشگاه شریف
(۰۹ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۵۸ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  دکتر آدم خوبی هست اما فکر نمی کنم برگه رو خوب صحیح کنه.اگه خواستی بری باهاشون در مورد استاد راهنما شدنت حرف بزنی شلوار جین و آستین کوتاه رو نپوش.
امنیت پایگاه داده رو بردار درس خوبی هست. کلی چیز یادمیگیری.

البته یه کم پروژه ش سنگینه اگه می خوای شبکه پیشرفته با دکتر خرازی بگیری چون این درس هم خیلی سنگینه خراب میشه.

شبکه پیشرفته رو با این استاد جدیده بگیر
امنیت پایگاه داده رو هم بگیر.
مدیریت شبکه های کامپیوتری هم اوکی هست.
///----------------------------------
فعلا سمت فورنسیک دکتر خرازی نرو، هندونه در بستس معلوم نیست اولین بارشونه.

یک خورده راجع به پروژه هاش هم توضیح میدی . مخصوصا مدیریت شبکه و شبکه پیشرفته؟ بیشتر درگیر چه بحث ها و ابزارهایی میشه؟ چند درصد درگیر برنامه نویسی میشه؟
۰
۰
ارسال:
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۱۲:۰۰ ب.ظ
میشه لطف کنین لیست دروس ارشد آی تی که ارائه شده رو اینجا قرار بدین؟
من نتونستم ببینم

ممنون میشم
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۳۱ ب.ظ، توسط hani89.)
درس پردازش ویدئوی دیجیتال با پروفسور شهره کسائی در دانشگاه شریف
سلام
کسی دکتر کسائی رو میشناسه؟
نمره دادنش چطوره؟ چقدر کار میخواد؟ درس دادنش چی؟

میخوام درس پردازش ویدئوی دیجیتال و باهاش بردارم به موضوع پایان نامه م خیلی مرتبطه
لطفا راهنمایی کنید
انرژی مثبت، در تاریخ ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۵ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

تاپیکتون با تاپیکی که برای انتخاب واحد و اساتید دانشگاه شریف هست ادغام می کنم لطف کنید برای هر درس و هر استاد تاپیک جدید باز نکنید چون در این صورت تعداد تاچیک ها بسیار زیاد خواهد شد.

۰
۰
ارسال: #۱۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۵۳ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
RE: راهنمایی در مورد اساتید و انتخاب واحد دانشگاه شریف
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۰ ب.ظ)MSZ نوشته شده توسط:  میشه لطف کنین لیست دروس ارشد آی تی که ارائه شده رو اینجا قرار بدین؟
من نتونستم ببینم

ممنون میشم
بفرمایید
لیست دروس ارائه شده در ترم جاری برای ارشد..

همه رشته ها و گرایش ها با هم هستند. با توجه به استاد درس و این که چه درسهایی برای گرایش و رشته شما اجباری و اختیاری هست درس رو انتخاب کنید.

دوستان سه گروه معماری و نرم و هوش وهمچنین ای تی هم می تونید لیست دروس اجباری و اختیاری رو از سایت دانشکده ببینند.

معماری :

نرم افزار:

هوش:

ای تی :

فایل‌(های) پیوست شده

۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MSZ , احسان مومنی
ارسال: #۱۲
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۴۶ ب.ظ
درس مدیریت شبکه چون استادش همونی هست که ترم پیش شبکه پیشرفته ارائه می کرد فکر نمی کنم تمرین یا سمینار یا پروژه ای داشته باشه
درس شبکه پیشرفته ترم قبل با همونی هست که الان مدیریت شبکه ارائه داده و فقط یه امتحان پایان ترم داشتن

واسه امنیت پایگاه داده

یه پروژه داشتن که یه سناریو را تو postgresql پیاده می کردید و امن می کردید dbms رو و فاز دومش حمله به پروژه های همدیگر بوده
یه سمینار هم داشتن که گروه ۲ نفری بوده
پروژه گروه ۴ نفری بوده
یک سری تمرین هم دارین.

حالا دیگه تو رو داشتن خیاله
دل اسیر آرزوهای محاله
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ali123321
ارسال: #۱۳
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۱۰ ب.ظ، توسط azk84.)
(۱۰ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۲۶ ب.ظ)hani89 نوشته شده توسط:  سلام
کسی دکتر کسائی رو میشناسه؟
نمره دادنش چطوره؟ چقدر کار میخواد؟ درس دادنش چی؟

میخوام درس پردازش ویدئوی دیجیتال و باهاش بردارم به موضوع پایان نامه م خیلی مرتبطه
لطفا راهنمایی کنید

خیلی سیگنالی درس میده همه چیو، حالا این درسو بار اوله ارائه داده نمیشه نظر داد، ولی در کل حجم درسی که میده خیلی خیلی زیاده، نمره دادنش هم زیاد تعریفی نداره. اصولاً چیزی هم از کلاسش یاد نمیگیری اگه خودت نخونی، چون از رو اسلاید تند تند میگه و میره!

یه توصیه به همه دوستان گل تازه ارشد قبول شده دارم:

فقط دنبال درسی باشین که بتونین نمره بگیرین! یادگیری و اینجور چیزا رو خودتون از رو کتاب انجام بدین هر چی می‌خواین! موقع اپلای معدلتونه که حرف اولو می‌زنه با تز ارشدتون، نه درس‌هایی که پاس کردین! اصلاً مهم نیست با کیا پاس کردین و چقدر سختی کشیدین، چون اونا حتی معروف‌ترین استادای ایرانم نمی‌شناسن، پس الکی معدلتونو خراب نکنین! ریکام هم از کسی که فقط یه سری درس باهاش پاس می‌کنین قرار نیست بگیرین، پس باور کنین استاد درس مهم نیست اصلاً. خودتون برین درس‌هایی که دوست دارین بلد باشین رو بخونین!

البته من اینو به ۱۰۰ نفر گفتم و همیشه هم کار خودشونو کردن و همیشه هم آخرش تازه فهمیدن من چی میگم، حالا باز میل خودتون. ولی باور کنین حداقل ۱۰ تا پیرهن بیشتر از شما پاره کردم و خودمم از ۴ تا دانشگاه زیر ۱۰ جهان که اپلای کردم هر ۴تاشو گرفتم (برکلی، کارنگی ملون، تکزاس آستین و واشنگتن سیاتل. شک دارین رزوممو می‌فرستم). امیدوارم حداقل یه نفر حرفم روش تأثیر کنه اینجا!

در همین راستا یه توصیه به بچه‌های آی تی شریف (چون بالا بحثش شد): حتماً مخابرات سیار رو بگیرین، چون هم استادش بچه خوبیه، هم خوب نمره میده، هم درسش مفیده! حتی به نظم مفاهیم پیشرفته ۲ رو هم با همین همت یار بگیرین، حالا مبحثش هر چی که می‌خواد باشه، حداقل خیالتون راحته که نمره خوبی میگیرین و زیاد هم اذیت نمیشین!
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: edge , k_111 , sata , hani89 , Lonely Palm , احسان مومنی
ارسال: #۱۴
۱۳ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
عذر خواهی میکنم
شما معدل ارشدتون چند بود و اینکه چند تا مقاله isi داشتید؟
کلا اگه صلاح می دونید در مورد رزومه خودتون توضیح بدهید
ممنون
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۲:۰۰ ق.ظ
(۱۳ شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۶ ب.ظ)amirhacker نوشته شده توسط:  عذر خواهی میکنم
شما معدل ارشدتون چند بود و اینکه چند تا مقاله isi داشتید؟
کلا اگه صلاح می دونید در مورد رزومه خودتون توضیح بدهید
ممنون

موقع اپلای مقاله آی اس آی نداشتم و فقط ۴تا مقاله IEEE داشتم. معدلمم خوبه، ولی کلاً خودمم توی واحدها یه سری اشتباه کردم و دوست ندارم بقیه از این اشتباهات کنن! زمانی رو که با گرفتن درس‌های آسون و خوش‌نمره خالی میشه میتونین واسه خیلی چیزا به کار ببرین. من واسه تألیف کتاب، رتبه ۲ دکترا، چندتا مقاله، کارهای علمی مورد علاقم و... به کار بردم، نتیجشم دیدم. حالا واقعاً دوست دارم بقیه هم وقتشونو با استادای سخت‌گیر بدنمره هدر ندن :-)
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: baran , ali123321 , edge , k_111 , انرژی مثبت , prosperous , hani89 , Lonely Palm , احسان مومنی , ankaboot

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۴ ۲۸,۳۶۹ ۰۶ شهریور ۱۴۰۲ ۰۸:۱۲ ب.ظ
آخرین ارسال: moeinbahari
  راهنمایی در مورد تعریف محیط عملیاتی داروخانه برای آز پایگاه داده ngmsshd ۲ ۷,۵۳۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۰۵:۲۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Eris_mw
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۱ ۱۴,۲۹۶ ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۰۹۱۵۳۸۴۲۸۱۴
Big Grin اطلاعات در مورد دانشگاه تهران (پردیس فارابی) mehRUN ۲ ۴,۳۷۷ ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ
آخرین ارسال: eng.behnam
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۶,۷۳۵ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۷ ۷,۰۴۳ ۱۵ دى ۱۴۰۰ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Bp18449
  راهنمایی در مورد کنکور ارشد ۱۴۰۰ قاصدک۲۳ ۱۳۷ ۵۸,۰۸۰ ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: M423sr
  بوک کلاب ماشین لرنینگ با حضور متخصص از شرکت های گوگل ، اساتید و دانشجویان دکترا و. Doctorwho ۰ ۱,۴۱۰ ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ۱۲:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  معرفی اساتید شریف ilas ۰ ۲,۱۳۱ ۲۲ شهریور ۱۳۹۹ ۰۲:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۹,۸۱۶ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close