زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۱۹ شبکه- قزوین(باراجین)-تراز ۷۰۱۲

ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
سلام
اینم از کارنامه ما . البته من شبانه شبکه بو علی سینا هم قبول شدم ولی چون ساکن تهرانم موندم که کدوم را برم .

۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d , سجاد۶۷ , انرژی مثبت , x86 , nasim_msd , aminn123 , lafille , good-wishes , sand
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۰۶ ب.ظ
تراز ۷۰۱۲ قبولی در رشته شبکه باراجین قزوین
دوست من اگه دانشگاه دولتی قبول شدی بچسب به دولتی
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , efatima
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۶:۲۹ ب.ظ
RE: تراز ۷۰۱۲ قبولی در رشته شبکه باراجین قزوین
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  دوست من اگه دانشگاه دولتی قبول شدی بچسب به دولتی

راستش وقتی میبینم که بوعلی سینا همدان کلا ۸ تا دانشجو روزانه و شبانه گرفته ولی آزاد قزوین ۸۰ تا میبینم که راست میگی .
ممنون از راهنماییت
۳
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۱ ب.ظ
تراز ۷۰۱۲ قبولی در رشته شبکه باراجین قزوین
خدایش دلت میاد بو علی رو با قزوین مقایسه کنی،پا شو بیا همدان انقدر ناز نکنSmile
۶
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: efatima
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۰۸:۵۹ ب.ظ
RE: تراز ۷۰۱۲ قبولی در رشته شبکه باراجین قزوین
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۱ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  خدایش دلت میاد بو علی رو با قزوین مقایسه کنی،پا شو بیا همدان انقدر ناز نکنSmile
چشم همکلاسی . مشتاق دیدار شما هستیم Big Grin
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohsen_d , efatima
ارسال:
۱۴ شهریور ۱۳۹۲, ۱۱:۴۱ ب.ظ
سراسری یه چیز دیگه است خدایی
دانشگاه بو علی هم از لحاظ سطح علمی بالاست

با هزار تومان چی کار میشه کرد؟
با هزار تومان میشه به یک کودک مبتلا به سرطان کمک کردBlush

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  20141231011655_620.jpg]
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , efatima
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۱۴ ب.ظ
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  ولی آزاد قزوین ۸۰
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
این یعنی وقتی تو کارنامه یکی زده رتبه نفر آخر ۳۱۶ ینی او واحد ۳۱۶ نفر گرفته؟!!!!!!!!!!!!
جداٌ استدلالتون خنده دار بود
بهر حال هر انتخابی که دارید موفق باشید

خدا کافیست...
۲
۲
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۲۶ ب.ظ
RE: 19 شبکه- قزوین(باراجین)-تراز ۷۰۱۲
(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۲۹ ب.ظ)majid67110 نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۶:۰۶ ب.ظ)To-67 نوشته شده توسط:  دوست من اگه دانشگاه دولتی قبول شدی بچسب به دولتی

راستش وقتی میبینم که بوعلی سینا همدان کلا ۸ تا دانشجو روزانه و شبانه گرفته ولی آزاد قزوین ۸۰ تا میبینم که راست میگی .
ممنون از راهنماییت

جــــان؟!!؟؟!
اون فقط "رتبه" است که تو کارنامه دانشگاه آزاد می بینی و تعداد نفرات نیست! ۸۰ نفر؟ LOL! چه خبره؟ مگه کاردانیه؟

دانشگاه قزوین ۱۵نفر بر می داره و اینکه خیلی دانشگاه معتبریه (آزادش) (خود واحد قزوین، نه پردیس و اینا...) و سطح علمی بالایی داره و گروه کامپیوترش فوق العاده ان و هیچ وقت یک مجتمع مثل بوعلی نمی تونه باهاش رقابت کنه.

انقدر برا خودتون از "سراسری" بت نسازین. جز روزانه ی سراسری (اونم فقط دانشگاه های معتبر مثل شریف،امیرکبیر،علم و صنعت و ...) ، بقیه ... (مجازی،پردیس،غیرانتفاعی،...) یک مدرک معمولی حساب می شن و گاهی با ارزش کم !

درضمن من خودم دانشجوی قزوین نیستم. پس این تعاریف بی طرفانه است و جهت شفاف سازی و دادن اطلاعات درست و صحیح به دوستان.

همگی موفق باشید
۱۹
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze , IT.setareh91 , bita_it , efatima
ارسال:
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط mohsen_d.)
فکر کنم این بتونه راجع به تعداد دانشجوهای این دانشگاه کمکتون کنه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا این که چطور دانشگاه دولتی بوعلی رو یه مجتمع حساب میکنی.........نمیدونم!!!!!!!!!!!
۴
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: majid67110 , aminn123 , efatima , elenaghasemi
ارسال: #۱۰
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۵۴ ب.ظ، توسط farshadx.)
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  فکر کنم این بتونه راجع به تعداد دانشجوهای این دانشگاه کمکتون کنه

حالا این که چطور دانشگاه دولتی بوعلی رو یه مجتمع حساب میکنی.........نمیدونم!!!!!!!!!!!

لینکی که دادین رو دیدم
اون تعداد شامل ورودی مهر + ورودی بهمن + تکمیل ظرفیت هاست که متاسفاته هر سال افزایش یافته و این خوب نیست
در مورد دانشگاه... بستگی داره هدف چی باشه. اگه هدف ادامه تحصیل و باقی موندن تو دانشگاه و مدرس دانشگاه شدنه ... خیلی از اساتید نامی کشور (در مهندسی نرم افزار) فارغ التحصیل کارشناسی ارشد یا دکتری "آزاد قزوین" هستند.

بدون شک مدرک بوعلی هم معتبر است، ولی نه تا این حد که فردی که ساکن تهرانه ، قزوین رو که ۱ساعت راهه بیخیال بشه، بکوبه بره همدان

بهرحال من نظر شخصیم رو گفتم . هرکسی انتخابی داره.

همگی تو انتخاباتون و زندگیتون موفق باشید

درضمن این اصلاً خوب نیست که با تعصبات و چون همدانی هستین، نظر مخالف رو بر نمی تابین و "منفی" می دین به پستش. اصلا مهم نیست. من اومدم اینجا از نظر دوستان استفاده کنم و نظر و تجربیات خودمم در اختیارشون قرار بدم. با نمره منفی و مثبت چیزی به آدم تعلق نمی گیره در عمل. ولی ای کاش انقدر جنبه ها بالا بودن که یک فرد چون تو یه شهر زندگی می کنه و یکی نظر می ده دانشگاه قزوین از دانشگاهی که تو شهر اونه، بهتره ... انقدر حرصش بگیره که با "نمره منفی" تخلیه کنه خودشو. بهرحال. مهم نیست .بماند . بحث تمام
۱۲
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۱
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۶ ب.ظ
ضمن تبریک
من اگه جای شما بودم ۱۰۰% می رفتم قزوین.
شاید بوعلی دانشگاه خوبی باشه اما اولین سالی که ارشد it اورده و این یعنی فارق التحصیل نداره.
قزوین هم نزدیک و هم هزینه برابر (تقریبا) داره.دانشگاه های سراسری تعداد روزایی که کلاس داره مثل سابق ۱ یا ۲ روز تو هفته نیست بیشتر شده اما باراجین شبکه ورودی بهمن پارسال فقط جمعه ها کلاس داشت که واسه شمایی که ساکن تهرانین رفت و امد تون راحت تره و بقیه روزای هفته ازادین (واسه درس یا کار)
به هر حال موفق باشین

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۵
۴
 سپاس‌گزاری شده توسط: Breeze
ارسال: #۱۲
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط mohsen_d.)
مطمئنن همه داریم نظر شخصیمون رو میگیم،فقط خواستم بدونید این ۱۰۰خوردی نفری که قبول میشن بالای ۵۰ نفرشون همون مرحله اول قبول میشن در این که دانشگاه آزاد قزوین تو گرایش شبکه قویه شکی نیست ولی تو تعریف کردن نباید زیاد تخته گاز بریمSmile
چیزی که یه خورده تو حرفاتون بهم بر خورد این بود که دانشگاه بو علی رو با اون قدمتش گفتید مجتمع!!راستی تا همدانم ۳ ساعت بیشتر را نیست
این رو هم اضافه کنم که من هم ساکن تهرانم وهم اینکه در هر دو این دانشگاه ها قبول شدم
۵
۲
ارسال: #۱۳
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۴:۵۹ ب.ظ
(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۰۴:۳۸ ب.ظ)mohsen_d نوشته شده توسط:  فکر کنم این بتونه راجع به تعداد دانشجوهای این دانشگاه کمکتون کنه

درسته دانشگاه آزاد هر سال ۳ بار از طریق با آزمون و ۲ بار بدون آزمون و ۱ بار برای ممتازین رتبه ۱ و ۲ دانشجو میگیره
سال ۹۱ ،در مجموع ۱۰۷ نفر در ۶ مرحله گرفته یعنی هر بار حدود ۲۰ الی ۲۵ نفر نه ۸۰ نفر!!!
اون آخرین رتبه کسی هست که قبول شده یعنی امکان داره یکی با تراز بالاتر کرمانشاه رو انتخاب کرده باشه و یا رشته تجارت الکترونیک و با این حساب رتبه بالاتر میره، کلا بنظرم شاید ۳۰ نفر گرفته باشه. و مابقی رشته هایی مثل تجارت الکترونیک و شاید شهر محل سکونت خودشون زده باشن .
۴
۱
ارسال: #۱۴
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۰۴ ب.ظ

کی گفته اینو ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟
من خودم جلسه دفاع یکی از دوستام که ورودی ۸۹ بود رفتم.
عجبBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم تا به آن آرامش دهم و روز بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم و تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم.Heart

(انعام ۶۰)
۰
۰
ارسال: #۱۵
۱۵ شهریور ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ
دوستانی که درباره استادهای شبکه قزوین اطلاعاتی دارند لطفا پخ بدن که شدیدا نیاز به اطلاعات دارم
۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  فرق سامانه شبکه ایی و شبکه های ارتباطی aali361 ۰ ۲,۰۸۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: aali361
  سوال شماره ۵۵ شبکه _ آزمون ارشد ۹۱ _ مبحث لایه شبکه احسان مومنی ۷ ۷,۲۹۹ ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: ali.majed.ha
  سوال در مورد دفترچه ارشد، کد رشته "شبکه" و کد رشته "امنیت شبکه" sMohammad ۲ ۲,۴۴۴ ۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۷ ق.ظ
آخرین ارسال: sMohammad
  اول که شریف برا شبکه تا چند میگیره و بعدش کلا تهران تا رتبه چند پذیرش داره شبکه؟ mohsensaeb14 ۰ ۲,۳۲۳ ۱۲ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: mohsensaeb14
  ۴ شبکه و ۵ آیتی - شبکه شریف sixsixsix ۵۸ ۲۷,۵۲۸ ۱۵ مهر ۱۳۹۵ ۱۱:۳۵ ق.ظ
آخرین ارسال: pedram25teh
  جابجایی شبکه ارومیه با شبکه همدان یا رازی کرمانشاه pouyasal ۰ ۱,۴۵۳ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ
آخرین ارسال: pouyasal
  ۲۹ شبکه ،شبکه شریف faegheh70 ۲۰ ۸,۱۲۷ ۱۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ق.ظ
آخرین ارسال: darush12
Rainbow برگزاری دوره ی تکنسین شبکه ویژه ی پشتیبانی شبکه به صورت آنلاین one hacker alone ۰ ۲,۰۲۵ ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  درخواست معرفی جزوه شبکه وروش خواندن کتاب شبکه ارشدای تی Samira.67 ۳ ۴,۰۲۱ ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: Happiness.72
  راهنمایی در باره موضوعات جدید و کاربردی شبکه یا امنیت شبکه baranmatin ۲ ۴,۲۱۸ ۱۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: baranmatin

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close